The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 08-02-2011
Аватара на gentu
gentu gentu е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,370
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tiesto Вижте мненията
Както добре знаем, Gentu нищо не е купил нито от мен, нито от който и да било колега ! Когато купи, тогава може да задава въпроси, сегашните въпроси са търсене под вола теле !

А и то си пише, повече информация скоро !

Освен това, това не е по темата, тук обсъждаме новата 3D технология !
-е как ще купи като му пробутваш това:
Цитирай:
DVB-SAT DIGITAL SATMETER DT-830D 179лв

DVB-SAT ви представя новият си модел DVB-SAT DIGITAL SATMETER DT-830D. Diseqc 1.0/1.2/1.3/2.0, GotoXX. USALS. Спектрален анализатор. Продукта може да измерва сигнала както на Офсетови Антени с размери 60, 80, 90, 100, 120, 140см Антени, така и на Параболични Сателитни Антени с размери 120, 140, 170, 190, 220, 240см. Вход за Коаксиален Кабел през LNB. Може също да замери сигнала, както от коаксиалния кабел на конвертора на вашата сателитна антена, така и във вътрешно помещение от коаксиалният кабел на SD, HD или 3D приемник ! Разполага с голям LCD дисплей. USB за update на firmware. Издава специален звук при неправилно замерване на стойностите (т.н пищене). Също показва индикация на LCD дисплейа с цифри и букви за стойностите на нивото на сигнала на Вашата Антена през коаксиалният кабел. Сигнала може да бъде замерен в няколко сигнални аспекта - V/OM/dB/dBW/BER/MER/QBER/. Уреда разполага и със светлинен индикатор ! LI-ION батерия 12V, 12V Output. В комплекта са включени 2 кабела за замерване на Сателитен Сигнал (Черен и Червен), 3ти вход за адаптор за зареждане на LI-ION батерията. Уреда е професионален и се използва единствено от монтажници на Сателитни Антени, може също така да се ползва и от сателитни любители в сателитната сфера. Продукта е произведен в България и е патентован и сертифициран за Европейският Съюз. 24 месеца гаранция.
-и какво инфо да чакам скоро , когато няма такъв адрес в NY - само дет се разкарвах напразно!Това е мошеничество и подлежи на съдебно преследване!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 08-02-2011
Аватара на marto
marto marto не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Местоположение: Варна
Мнения: 418
Благодари: 50
Получил благодарност:
167 пъти в 120 поста
Сваляния: 47
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tiesto Вижте мненията
Но започвам да си мисля, че и на настоящата Плазма на Philips ще мога да подкарам новия 3D сигнал, все пак първо трябва да се пробва всичко и ако не стане, чак тогава да се купува !
Не се мъчи, няма да стане със стар ТВ. Телевизорите които поддържат 3DTV имат опция за обединяване на тези 2 ленти на 3д канал за които говориш и в същото време започват да излъчват синхронизиращ сигнал към активни очила с които се постига 3D ефекта.
__________________
VU+Ultimo 4K; ET9000; IPbox9000HD ; dm500s; Triax TD110; Invacom SNH-0.3dB; Samsung Q950TS 8K
Отговори с цитат
  #13  
Стар 08-02-2011
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бачи Генту има доста хора на които тези уреди са необходими, това че на теб не ти харесват, незначи че е така при всички !

Както аз, така и останалите колеги продаваме стоки по интернет с доставка с наложен платеж, гаранционни карти, сервизни стикери и т.н, аз пак казах по-рано че търсиш под вола теле !

Много хора пазаруват от мен от дълги години, както и от колегата Ники от Скай Дигитал, както и от други колеги и са доволни от покупките си !

Не помня ти да си купил нещо от мен или от друг колега, по мои спомени в моя форум си ми задал подобен подвеждащ въпрос, при което аз не ти отговорих ще последвам и тук същото, защото само търсиш под вола теле и правиш откровенно заядливо поведение !

Аз обаче запазвам пълно спокойствие, тъй като нямам какво да крия, уредите ги има при мен на склад са, който реши поръчва купува, пиша гаранционни карти и така ! Никой не се кара на сила, още по малко Бачи ви Генту не помня от някой колега да е купил нещо изобщо ! Има такива като теб 2-ма 3-ма които обикалят всички форуми и се чудя с кой да се заядат ! Но от такива спасение няма и господ е безсилен да помогне на подобни люде и хора .
Отговори с цитат
  #14  
Стар 08-02-2011
Tiesto Tiesto не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 509
Благодари: 12
Получил благодарност:
35 пъти в 23 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marto Вижте мненията
Не се мъчи, няма да стане със стар ТВ. Телевизорите които поддържат 3DTV имат опция за обединяване на тези 2 ленти на 3д канал за които говориш и в същото време започват да излъчват синхронизиращ сигнал към активни очила с които се постига 3D ефекта.
Явно ще трябва да се ходи до технополиса и техномаркет и да се види какво се предлага . На живо е по-различно .

Обръщам се към марто, ако не е тайна колко струваше твоя 55" LED 3DTV от Техномаркет ли го купи ? И доволен ли си общо взето ? Че на мен Samsunga като марка много не ми се нрави, повече Panasonic и Philips ми допадат повече .

Последно редактирано от Tiesto : 08-02-2011 на 15:57
Отговори с цитат
  #15  
Стар 08-02-2011
Музикантът Музикантът не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 759
Благодари: 63
Получил благодарност:
353 пъти в 184 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Тесто, от къде си и къде се намираш? Определено не си читав. Нас не информираш за някои работи, които отдавна съществуват. Явно пак си забравил да вземеш хапчетата. Като приемеш дозата ще разбереш, че живееш назад във времето.
Ходи при нов лекар, определено нищо не е подобрил сегашния ти.
__________________
TV: LG OLED55C9
Box: Nvidia Shield TV 4K
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
3dнапъните, tiesto, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Къде го Tiesto ,бре??? gentu Кошче 27 23-09-2008 01:43


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.