The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2441  
Стар 11-07-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Миро Вижте мненията
Това ли те топли? Бедна, безродна душица.
Мен не ме топли. Отдавна не ми пука за нещастното ви отборче. Кефи ме това, че разни комплексирани кретенчета пак ще ронят конски сълзи. И под упойката, а на дрога, я на концентрат, за жалост пак ще чупят. Я сгради, я носовета на невинни хора, които просто си вършат работата

P.S. И странно, как никой нищо не каза за пияното червено бакшиш-говедо, което снощи помля на автобусна спирка 12 човека и уби момиче на 25 години, а малко момиченце на 6 годинки беше душа в болница?

Последно редактирано от Цец0 : 11-07-2013 на 19:19
Отговори с цитат
  #2442  
Стар 11-07-2013
БАМБУЧА БАМБУЧА не е на линия
новобранец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 712
Благодари: 31
Получил благодарност:
187 пъти в 118 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

http://gong.bg/view_article.php?article_id=358851



Назначени с конкурс, конкурс за страхливци
Стефан Стоянов / 11 юли 2013 18:33Размер на шрифта: T- | T | T+
Назначени с конкурс, конкурс за страхливци
© LAP.bg
Жълти и жалки футболистите на Левски записаха поредния си шедьовър. Този път надминаха себе си по бездарие. Отпадането от клуб като Иртиш, надминава всичките издънки, които в този състав Левски успя да сътвори през последните месеци.

Сега е време за поне мъничко достойнство. Като не умееш да се справиш, добре е да си тръгнеш. Първи трябва да е треньорът, защото от него зависят най-много неща в отбора, що се касае до спортно-техническата част на нещата. Митов можеше да изпревари събитията още след загубената титла, но не се усети. Не се усетиха и всички над него, че на Левски му трябва специалист с опит и класа. Първоначалните успехи с надъхване и ентусиазъм бяха и плод на случайност. Ники Митов почна добре, но първоначалният мерак в играчите изчезна.

Голяма тежест са изключително посредствените футболисти, които получават безумно много пари за качествата, които „притежават“. На „Герена“ са наредени дърводелец до дърводелеца, страхливец до страхливеца. Срещу Иртиш Левски игра с много „пиш“ на гащите и това пролича в началото на срещата. В Павлодар се видя, че с тези работата няма да стане. Годината личи, че пак ще е нулева и за това е крайно време да се почне на чисто.

„Нека играят Антонио Вутов и съучениците му“, това предложи един приятел след първия мач. В общи линии и в подобна формация, Левски ще отпадне от Иртиш по същия начин. Просто ще е по-евтино и ще има надежда, че някой от младите може и да прокопса.

Странно е как всяка година Левски успява да събира един сорт футболисти. По закон те нямат особени качества, най-много им липсва характер и дупе да играят в отбор с претенции. Сега вариантите са два. Левски да се превърне окончателно в тим без претенции, или да смени изпълнителите. За второто обаче май е късно. Сладурите си имат договори с клуба, повечето са дългосрочни. Копче не можеш да им кажеш.

През лятото в Левски се върна Наско Сираков и акумулира огромни надежди, защото е показал, че умее. В момента неговото алиби е, че е едва в началото. Разбрахме, че не е магьосник, но е длъжен да влезе в кожата на предишния Сираков. Длъжен е да счупи самолетите на връщане за София. Да тропа, да се кара и да гони. На „Герена“ базата е добре оборудвана. Има достатъчно зали, вероятно има и по-модерни пособия от „видеото“. Да гледат и да тъпеят. Файда от „Силвовци“ никаква. Само прахосват пари и хабят водата след тренировка.

Гигантският проблем е, че си приличат. Все едно са избирани с конкурс. Конкурсът е бил за страхливци, които нямат сърца.

за всички жълто-черни фенове
__________________
Искам да се уча
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на БАМБУЧА за този полезен пост
ivan02121983 (11-07-2013), Veskop (11-07-2013)
  #2443  
Стар 11-07-2013
Аватара на tedo
tedo tedo е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Into the Pit
Мнения: 592
Благодари: 154
Получил благодарност:
97 пъти в 75 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Мен не ме топли. Отдавна не ми пука за нещастното ви отборче. Кефи ме това, че разни комплексирани кретенчета пак ще ронят конски сълзи. И под упойката, а на дрога, я на концентрат, за жалост пак ще чупят. Я сгради, я носовета на невинни хора, които просто си вършат работата

P.S. И странно, как никой нищо не каза за пияното червено бакшиш-говедо, което снощи помля на автобусна спирка 12 човека и уби момиче на 25 години, а малко момиченце на 6 годинки беше душа в болница?
Падаш доста ниско !!!
До сега никога не са писали за хванати фенклубове на ЦСКА с наркотици !!
Да слагаш всички под общ знаменател.

Вас ви хващаха няколко пъти с наркотици или си забравил ?????
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на tedo за този полезен пост :
SERHI1970 (11-07-2013)
  #2444  
Стар 11-07-2013
fen fen не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 1,998
Благодари: 279
Получил благодарност:
639 пъти в 385 поста
Сваляния: 70
Ъплоуди: 0
По подразбиране

"Отбора на народа"!?!?! Горко на народ с такъв отбор.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на fen за този полезен пост :
SERHI1970 (11-07-2013)
  #2445  
Стар 11-07-2013
fen fen не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 1,998
Благодари: 279
Получил благодарност:
639 пъти в 385 поста
Сваляния: 70
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Я малко цитатчета. Хи-хи

Популацията на Източно-Европейското диво говедо продължава да открива нови хоризонти!От далечния север до близкия юг,от запад до безбрежните степи на изток!Говедото вече е познато и в близост до прародината на Българите, а именно в Казахстан!Говедата бяха забелязани на паша,но за зла участ изкуствената трева на стадиона в Павлодар не можаха да я преглътнат!Иртиш ги валира върху нивата си !!!


11 Юли е денят, в който православната църква почита Свети Иртиш. На този ден претакано през 3 самолета говедо се отнася в Азия, където се прави на курбан за добро настроение!

Поредният световно НЕИЗВЕСТЕН АНОНИМНИК изшиба евроидиотите от подхуяне!!!

Търси се.............................отбор, дето Левски може да го бие.

В Европа май няма да се намери......дали в Азия има!? Едва дали.

закриване, герена за пасище, той за друго не става, ритнитопковците да продават семки пред армията, срам голям, ама усти големи, добитьк , какво сте очаквали

Байконур и провисналият “син”... шнур
Ела и виж какво се роди край река Иртиш – поредният син евросладкиш

http://novini.dir.bg/news.php?id=14415873

Последно редактирано от fen : 11-07-2013 на 20:36
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на fen за този полезен пост :
Veskop (11-07-2013)
  #2446  
Стар 11-07-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Фен, модератор си във форума на Боян. И би трябвало да си наясно с правилата, било то гласни или негласни за писане по форуми.
А ми прави впечатление, особено в политическите теми, това твое писане и постоянно трупане на постове. Един след друг, без да има на други колеги между тях. За теб бутона EDIT не съществува ли? Или просто трупаш постове за бройка. Защото това е адски дразнещо...
Отговори с цитат
  #2447  
Стар 11-07-2013
fen fen не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 1,998
Благодари: 279
Получил благодарност:
639 пъти в 385 поста
Сваляния: 70
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какъв ти е проблема,не ти харесва ,не чети.

Аз да трупам постове,не си познал,подарявам ти ги на теб!Може и да съм с нула поста ,това не ме грее за разлика от някои пубери,не визирам теб.
Отговори с цитат
  #2448  
Стар 11-07-2013
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fen Вижте мненията
Какъв ти е проблема,не ти харесва ,не чети.

Аз да трупам постове,не си познал,подарявам ти ги на теб!Може и да съм с нула поста ,това не ме грее за разлика от някои пубери,не визирам теб.
Мен пък още по-малко ме грее И ти го казвам, защото си модератор и си наясно с правилата. А знай, че постовете ти в политическите теми отдавна ги прескачам. Че ми е малко трудно да приема такава пропаганда Ама и тук, ако почнеш по същия начин с копи/пейста малко повечко ще дойде
Отговори с цитат
  #2449  
Стар 11-07-2013
fen fen не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 1,998
Благодари: 279
Получил благодарност:
639 пъти в 385 поста
Сваляния: 70
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цецко,купона е тук тази вечер в ДЪРА-БЪРА

И много добре знаеш,че не искам България да е колония!
Отговори с цитат
  #2450  
Стар 11-07-2013
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Още не съм,ама ще го направя с кеф!Узото е в камерата,направих си и тараторче и салатка Празнуваме излагацията,няма как!Въпреки,че то си ви е по дифолт,няма причина за празник
-е то вече за тебе не остана за какво да празнуваш , махнаха боко и цецо , Левски отпадна , сега ти остана само за мое здраве да пиеш!!!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
СПОРТ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 9 (0 членове и 9 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Световното на 3D по Ал Джазира Спорт vassilp ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 10 10-06-2010 03:29
Спорт през седмицата Джак СПОРТ 21 29-09-2009 22:13
Повече спорт за UPC Slovakia ТИНТИН Новини 0 18-04-2009 13:58
СПОРТ Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 10-03-2009 11:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.