The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1141  
Стар 17-09-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тия са си все същите сладури. В презентацията на новите функции на iPadOS 14 - празен сив правоъгълник!
Все пак това е стъпка напред - докато другите тепърва откриват колелото, от Ейпъл вече са открили квадрата!

Отговори с цитат
  #1142  
Стар 17-09-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Айде да кажем, че клипборда си го набавих след джейлбрейк, така си набавих и почти работещ терминал, без да се налага да плащам за нещо което уникс системата би трябвало да си го има по подразбиране, но О чудо, не може да се копира от терминала, а след джейлбрейка и от платения не може
Не си уцелил правилния терминал . Копира се и още как . И приложението е безплатно

Последно редактирано от mistor : 17-09-2020 на 18:57
Отговори с цитат
  #1143  
Стар 17-09-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз пък не мога да уцеля къде да сложа курсора между буквите, когато искам да редактирам клавиатурна грешка в някоя дума, като пиша мнение. Като пусна курсора, той или минава отляво или отдясно на думата, но не застава между буквите, където съм го пуснал. Трябва да зуумна цялата страница и чак тогава мога да го поставям и между буквите. По-лесно ми е да изтрия цялата дума и да я напиша правилно отново, отколкото да я редактирам. Същото беше и във версия 13. В 12 нямаше такъв проблем, защото там маркирането и редактирането на текст беше различно.
Как да им харесваш операционната система, когато при извършването на елементарни действия се изприщяш?
Отговори с цитат
  #1144  
Стар 17-09-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Аз пък не мога да уцеля къде да сложа курсора между буквите, когато искам да редактирам клавиатурна грешка в някоя дума, като пиша мнение. Като пусна курсора, той или минава отляво или отдясно на думата, но не застава между буквите, където съм го пуснал. Трябва да зуумна цялата страница и чак тогава мога да го поставям и между буквите. По-лесно ми е да изтрия цялата дума и да я напиша правилно отново, отколкото да я редактирам. Същото беше и във версия 13. В 12 нямаше такъв проблем, защото там маркирането и редактирането на текст беше различно.
Как да им харесваш операционната система, когато при извършването на елементарни действия се изприщяш?
Пробвал ли си да докоснеш дисплея върху буквата която е сгрешена и да задържиш докато курсора се появи на това място? А може и да преплъзваш докато стигнеш до тази буква .
Отговори с цитат
  #1145  
Стар 17-09-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Пробвал ли си да докоснеш дисплея върху буквата която е сгрешена и да задържиш докато курсора се появи на това място? А може и да преплъзваш докато стигнеш до тази буква .
Нали с приплъзване се опитвам да го преместя, не го духам. А ако задържа пръста върху буквата се маркира цялата дума. Ако кликна между две думи, курсора застава между тях и после по твоята препоръка като задържа пръста над бъквата, той се премества до буква ама на дума от горния или долния ред, а не на реда, на който е моята дума. Въпреки, че гледам да не докосвам другите редове. По-успешно работи при зуумнат екран. На Андроид нямам такива проблеми.

Да не говорим и че на Амдроид въобще не се налага да пиша. Толкова добре му работи гласовото разпознаване на български, че натискам само бутончето с микрофона и после бутона Send. На Ейпъл българско разпознаване няма.
Отговори с цитат
  #1146  
Стар 17-09-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Нали с приплъзване се опитвам да го преместя, не го духам. А ако задържа пръста върху буквата се маркира цялата дума. Ако кликна между две думи, курсора застава между тях и после по твоята препоръка като задържа пръста над бъквата, той се премества до буква ама на дума от горния или долния ред, а не на реда, на който е моята дума. Въпреки, че гледам да не докосвам другите редове. По-успешно работи при зуумнат екран. На Андроид нямам такива проблеми.

Да не говорим и че на Амдроид въобще не се налага да пиша. Толкова добре му работи гласовото разпознаване на български, че натискам само бутончето с микрофона и после бутона Send. На Ейпъл българско разпознаване няма.
Отиваш върху думата , тя обикновено се маркира цялата , но ти си позиционираш пръста върху буквата и задържаш . Маркера трябва да се позиционира точно там , ако не си уцелил местиш леко вляво или вдясно .
Как е на андроид , не трябва да е същото и при ios/ipadios . Но това което ти казах , лесно се проверява - има безброй клипове в тубата , както и отговори на въпроса ios(ipadios) how to edit text gestures
Понякога когато пуснат нова версия мен също ме дразни , ако са сменили нещо подобно . Напоследък не го правят , но дори да се случи винаги има безброй обяснения .

Последно редактирано от mistor : 17-09-2020 на 19:41
Отговори с цитат
  #1147  
Стар 17-09-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да вземат да сменят най-накрая тая архаична иконка на Settings, че ми се гади като я гледам.
Отговори с цитат
  #1148  
Стар 17-09-2020
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,852
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,163 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

По-добре да вземеш да го махнеш поя айпад!Не е за теб!Стига ни сра в темата!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Veskop за този полезен пост
AGT (18-09-2020), bu12tras (17-09-2020)
  #1149  
Стар 17-09-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Да вземат да сменят най-накрая тая архаична иконка на Settings, че ми се гади като я гледам.
Верно ли иконката те дразни ? Пиши им два-три реда с предложения как да изглежда
Отговори с цитат
  #1150  
Стар 17-09-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Стига ни сра в темата!
Няма пък! Ще си сера

Нима в Купертино не серат? Нека те да дадат пример първи, като пуснат ОС, която не са осрали.

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Верно ли иконката те дразни ? Пиши им два-три реда с предложения как да изглежда
Съвременно
Красиво
Визуално лека, че с тоя градиент ми изморява очите

Само да не ме накараш и да им я нарисувам? Ако е така, да ми предоставят тоалетна, бюро и заплата в централата си в Купертино.

Последно редактирано от Светия Дух : 17-09-2020 на 21:45
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 8 (0 членове и 8 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.