The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > САТЕЛИТНИ АНТЕНИ

САТЕЛИТНИ АНТЕНИ Дискусии за сателитните антени. Параболични, офсетови, тороидални. Монтаж, настройки, направи си сам.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 18-02-2024
Гадьо Гадьо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 451
Благодари: 54
Получил благодарност:
306 пъти в 155 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Накатанико Вижте мненията
Не можахте да ме разберете . Питах дали до 3,4 години сателитната телевизия ще остане в историята ...

Това са планираните изстрелвания на сателити за тази година https://www.flysat.com/en/launches/2024 Има планирани и за 25 и 26-та година.

Ако ще я приключват сателитната телевизия до 3-4 години дали компаниите ще се набутват със стотици милиони за сателити които няма да се ползват?
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Гадьо за този полезен пост :
хекторисимо (18-02-2024)
  #2  
Стар 18-02-2024
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,899
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,189 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

И защо си мислиш, че като изстрелват спътници имат гарантирани наематели? Колко години вече на 1.9Е няма никой?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18-02-2024
Гадьо Гадьо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 451
Благодари: 54
Получил благодарност:
306 пъти в 155 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
И защо си мислиш, че като изстрелват спътници имат гарантирани наематели? Колко години вече на 1.9Е няма никой?
Няма никой, пък капацитета му е запълнен на половина.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18-02-2024
Накатанико Накатанико не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Сливен
Мнения: 191
Благодари: 1
Получил благодарност:
31 пъти в 20 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Сателити винаги ще има знаете защо и какво се прави главно и основно с тях шпионаж. Наясно сте че и България сат не е на заека а ми е на братя и сателити винаги ще се изстрелват . За 4 к телевизиите една такъв канал заема голям капацитет от транспондера 4 к канали няма и няма и да има .Операторите предпочитат да си ги предлагат през ай пи тиви платформа. Няма напредък в тази посока няма и да има купих си октагона 8008 заради 4к уви полза няма .Ясно ми е и за айпи телевизията че се краде яко от сателита и се предлага .И пак казвам за да гледам платени канали трябва да си купувам дърва . Като моя Gt media V8 uhd и да плащам Марс сървър ,Geanta с форевър. С оскама не се отварят доста пакети . Имах линия от един сървър и много и се радвах уви сървъра се разтури. Не че гледам телевизия за последния месец дали имам гледано няколко часа и то главно love nature 4k . Имаше един хубав френски канал за природа ами спряха го. Мисля да изчезвам от града и да се заселвам в близкото село . Тихо спокойно и чисто .Сателитната телевизия ми е краста .Относно поста на колегата за въпросите за комшиите . Събраха се да питат какво е това при слагане на първата чиния 3 метра всяко чудо за 3 дни . Скрих я зад къщата от едната страна голяма оранжерия от другата също голяма оранжерия там ще слагам и другите две големи. В другите къщи ще разположа малките диаметри . Ще се качени на асмалъка и няма да се виждат . Проблеми с питането няма . Проблемите са че булката изчезва а след нея може и да замине и неосата. Вивакома няма качество . Помня как бях пуснал на комшиите германци ская и как след 2 месеца спря сещате се . Връшах пари за приемници връщах пари за такси . Рекох да направя услуга накрая аз се набутах. От ей такива случаи се опасявам . Да си платя шеринга и да гледам черен екран . С марса проблеми няма плащаш за година и гледаш ама не ръчкаш.с оригиналния софт добре с марса отваряш приемника купуваш си букса и префлашваш . Последния софтуер излиза надпис със серийния номер все едно си маркирана овца.Решил съм да слагам чиниите пък каквото стане. Щях да купувам мадсатска 3,6 ама се отказах тежи . От ученик съм си мечтал за големи чинии сега след 25 години ще я сбъдна и се радвам много .Във времето когато имаше кабеларки помня всичко беше през сателити покрива на сградата беше накичен с големи антени . Сега всичко става през Интернет и някъде има скрити антени . Един оператор така изгря и завлядя пазара.

Последно редактирано от Накатанико : 18-02-2024 на 18:30
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18-02-2024
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,899
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,189 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Връшах пари за приемници връщах пари за такси . Рекох да направя услуга накрая аз се набутах
И каква "услуга" си им направил, като си им взимал пари?
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18-02-2024
Накатанико Накатанико не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Сливен
Мнения: 191
Благодари: 1
Получил благодарност:
31 пъти в 20 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
И каква "услуга" си им направил, като си им взимал пари?
Какви пари да им взема показам им колко струва октагона показвам им превода по пей пал и какъв е тотала те си плащат сумата и до там . Купихме абонамент за 1 година .С тези хора работя не мога да се излагам за 5 ,10 лева на месец. Хората си дойдоха с чиниите със всичко.Не бръмча на мишешки далавера. Аз им настроих антените те ми върнаха услугата по друг начин. Българина е толкова мнителен . Разбирам те напълно ти би постъпил така , затова така си милисш и за мен.

Последно редактирано от Накатанико : 18-02-2024 на 18:38
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18-02-2024
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,899
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,189 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Връшах пари за приемници връщах пари за такси
Е какви такси си им връщал тогава? С чужда пита помен не се прави!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 18-02-2024
Накатанико Накатанико не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Сливен
Мнения: 191
Благодари: 1
Получил благодарност:
31 пъти в 20 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
Е какви такси си им връщал тогава? С чужда пита помен не се прави!
Не мислих да ти се обяснявам но ще ти споделя . Хората ме знаят като сериозен човек . С германците как се работи ти си им показал нещо хората ти се доверяват и изгарят с 320 лв или 164 евро не са много пари но за тях е разочарование .От тук нататък те гледат на теб като на човек който говори но нищо не казва . И не може да поеме последствията от действията ти накратко влизаш в графа несериозен . Ти си до там. Затова го мразя този форум затова винаги се псувам като питам нещо . Българския форум се ползва за присмех, за оплюване за подлагане всичко на съмнение . Хора да сменим манталитета си . Като не може да изкажеш компетентно мнение по темата не я осирай,и не плюй
Отговори с цитат
  #9  
Стар 18-02-2024
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,899
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,189 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

И по-добре не се обяснявай! Ясна работата! Обещавал си им да гледат "безплатно" ама то взе ,че оператора спря "безплатното"! И тия песни любовни за българските форуми ги пропусни, те (бг форумите) са такива заради "услугвачи" като теб!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 18-02-2024
Накатанико Накатанико не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Сливен
Мнения: 191
Благодари: 1
Получил благодарност:
31 пъти в 20 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
И по-добре не се обяснявай! Ясна работата! Обещавал си им да гледат "безплатно" ама то взе ,че оператора спря "безплатното"! И тия песни любовни за българските форуми ги пропусни, те (бг форумите) са такива заради "услугвачи" като теб!
Много злоба многооо. Ех ако от злобата можеше да се произвежда ток България щеше да свети денонощно . От всичко написано ти се хвана за най несъщественото. От ей такива като теб се разводняват темите и не се придържат към основното. Темите стават като приказки на пазара ,много се говори ,но нищо съществено и от полза не се казва. Като не можеш да помогнеш не пречи .
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
изграждане, Има, ЛИ, Мини, на, парк, сателитен, смисъл


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
НОВО: REDLINE G40 HD мини сателитен / IPTV приемник SKY DIGITAL ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 02-09-2018 14:28
спрете да ме банвате няма смисъл в това dvdrw Кошче 1 05-02-2015 00:25
някой има ли филма парк галактика ? bokarium Дъра-Бъра 4 12-11-2014 21:21
Втора антена на БУЛСАТКОМ към Хотбърд има ли смисъл tigar4o ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 13 25-12-2012 00:27
смисъла има ли смисъл???? gentu Кошче 4 30-08-2011 22:01


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:10.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.