The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия

ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия Софтуер за цифрови приемници, сетинги, хардуер и др.

 
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 05-01-2017
ДобринТодоров ДобринТодоров не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2017
Мнения: 7
Благодари: 7
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Question Приемник "Х" + стрийм

Дълбоко се извинявам ако съм допуснал грешка със заглавието, също така и с раздела за темата.
Преди да я пусна се допитах до няколко човека от форума, не ме укориха, затова пускам темата с цел да ми стане ясно къде, как и какво да направя, за да ползвам това, което ми трябва. На всички помогнали благодаря предварително.
Да поясня, че не съм на ясно с повечето термини свързани с линукс, енигма, и кое как точно стои.

Помислих, че това е възможно след влизане през ИП до приемник Vu solo със плъг ин https://github.com/E2OpenPlugins/e2openplugin-OpenWebif
Целта ми е да стриймвам онлайн от бъдещият приемник, все още не ми е ясни кой ще бъде той.
Имам два варианта за входен сигнал:
1ви: Цифрова телевизия от Нетворкс Русе, работи с карта през Cl модул
2ри: Булсатком сат, не знам коя версия ми е картата.

От тук следователно, кои тунери ще ми трябват.

Първи проблем е, дали мога да вкарам каналите от двата доставчки или от единия ще е напълно достатъчно, от Нетворкс имам всички допълнителни канали. Не знам какви емулатори има и дали ще стане с настоящите( не съм наясно понеже не съм изчел всичко във форума, а и не е като стъпка по стъпка).

Второ след подкарване на каналите, кой софт ще ми бъде полезен за целта на приемника, който ми бъде препоръчан. Този плъгин OpenWebif сносен ли е за целта на занятието или ще ми бъде препоръчан друг.

Трети: ще ми трябват ли допълнителни настройки на защита, портове, рутери [има ли значение какъв ще ми е рутера (колкото по-добър,толкова по-добре)]

Четвърто: транскодинг - ако това е да се преобразува сигнала от един формат в друг, мисля, че би била добра опция.

За чудещите се, искам да си го направя за лично ползване, там където съм не ми позволяват Сат, а да плащам на ИПТВ оператори не предпочитам.

НЕ се сещам ако съм пропуснал нещо.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
приемник, стрийм


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Макс Телеком", "Булсатком" и "4Джи Ком" получиха ефир за мобилни услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 23 27-04-2015 21:06
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 17:01
"mms:" стрийм на dm500s d.ivanov DREAMBOX 1 30-04-2012 12:17
"Блокираните часове" отказаха "Нова" от "А" група Джак СПОРТ 6 02-08-2011 21:08
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 11:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:41.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.