The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2251  
Стар 30-07-2016
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Не знам какви са ни сметките, но Диема Екстра пакета е премиум пакет, който се финансира от потребителски такси, НО НА МАЧОВЕТЕ има РЕКЛАМИ , тоест и те имат рекламни пакети, и те имат сметка от реклами в праймтайма. А иначе, телевизиите са си като картел - никоя не разрешава таймшифт, с изключение на бнт, които няма да ти кажат и копче...
Праймтайма си е праймтайм - мачовете от шампионска лига са в праймтайма.
Добре де, само платения Diema extra ли има праймтайм, че почти само те нямат връщане ? А и праймтайм от 22 до 00 часа ?! Както и да е, те губят, според мен ! И все пак, благодаря !
Отговори с цитат
  #2252  
Стар 11-08-2016
Духче Духче не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2014
Мнения: 9
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Eurosport 1,2 HD

Здравейте, не знам дали е правилното място за въпроса ми за което моля да ме извините, интересува ме, в предлагания пакет SMART HD има Eurosport 1 HD и Eurosport 2 HD а на Intelsat 12 не ги намирам и как мога да ги гледам.... ?!?
Отговори с цитат
  #2253  
Стар 11-08-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,030
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,754 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от manechi Вижте мненията
Добре де, само платения Diema extra ли има праймтайм, че почти само те нямат връщане ? А и праймтайм от 22 до 00 часа ?! Както и да е, те губят, според мен ! И все пак, благодаря !
Виж, логиката на тези канали е такава - В неделя от 3 часа има формула 1 по диема спорт 2 , веднага след като свърши започва по диема спорт 1 , вечерта пак я има по диема спорт 2.... Може някой оператор да е решил, че няма нужда от таймшифт на тези канали, същото е като да имаш таймшифт на планета, дъ воисе, европа Също така тези премиум канали са с по дебели глоби ако нарушиш правилата спрямо тях


Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Сега ново 20. Догодина Вивата се мести на 39 /поне така разбрах/, след което, 2018 се връща на новия 45E... Ти да видиш... Новия 45Е, ще е с по-кофти покритие, особено североизточната част, та не знам... Отсега се чудят как ще покрият и Шабла дори... Сметайте...
Тия са уникални... Да се преместят на 46, къде ще идат на 39 ?!? Струва ми се, че са глупости от някъде тия дето си ги чул, но ще видим
Отговори с цитат
  #2254  
Стар 11-08-2016
антена антена не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 1,112
Благодари: 7
Получил благодарност:
118 пъти в 70 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 4
Wink

по удачно булщита като освободят 39 вивата да минат по лесно за настройки на антената
Отговори с цитат
  #2255  
Стар 11-08-2016
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тъпаците от Виваком днес са качили Rai Uno в сателита си. Намира се на и без това претъпканата честота 11 673. Егати тъпите решения, които вземат.
Отговори с цитат
  #2256  
Стар 11-08-2016
Аватара на Mediadigital
Mediadigital Mediadigital не е на линия
Знаещ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: SOFIA
Мнения: 1,133
Благодари: 2
Получил благодарност:
440 пъти в 280 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Никой никъде няма да се мести ..ако се местят на 39ще е добре дошло за тях но на 45 изток след това няма смисъл ...
Отговори с цитат
  #2257  
Стар 11-08-2016
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,736
Благодари: 796
Получил благодарност:
4,652 пъти в 2,338 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Разбирам да се преместят от 45 на 39. Нищо необичайно и странно в това един оператор да смени спътника... Но моите извинения...след 2 години пак щели да се върнат на 45 Хора, моля ви, ползвайте мозъците си преди изобщо да коментирате такива безумия. Не знам, да се смее ли човек на подобен слух, да плаче ли? Наистина, това може да излезе като слух само от някой изключително прост служител на Виваком
Отговори с цитат
  #2258  
Стар 11-08-2016
Дато Дато не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Мнения: 2,049
Благодари: 345
Получил благодарност:
474 пъти в 252 поста
Сваляния: 24
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Интерес буди ситуацията, ако не преместят на друга позиция Виваком DTH, дали с помощта на азерите все пак ще има нов капацитет за навлизането по-широко на HD TV и дори 4k по подобие на намеренията на Булсатком. Сателитната услуга на Виваком в настоящия си вид е пародия и гарва със клиентите, поради качеството, граничещо с това на стрийм за смартфон
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Дато за този полезен пост
wlad_69 (12-08-2016), жоркин29 (24-08-2016)
  #2259  
Стар 11-08-2016
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цец0 Вижте мненията
Разбирам да се преместят от 45 на 39. Нищо необичайно и странно в това един оператор да смени спътника... Но моите извинения...след 2 години пак щели да се върнат на 45 Хора, моля ви, ползвайте мозъците си преди изобщо да коментирате такива безумия. Не знам, да се смее ли човек на подобен слух, да плаче ли? Наистина, това може да излезе като слух само от някой изключително прост служител на Виваком
Миии да ти го кажа така... Имали са обучение в Пловдив нови монтажни групи, като са дошли съпорта от София, които отговарят за всичко свързано с телевизията. Предупредили са ги, да настройват така, че после да могат да въртят антените надясно, защото ще се местят първо на близък спътник и после, когато излезе новия на старата позиция, пак ще въртят там. И това са хората, които са обяснявали за транспондъри, как са изисквали много неща от компанията, свързани с честоти и т.н., някои са успели да получат, други не. С други думи, инфото е меродавно, на мен ми е предадено от човек присъствал там през всичките дни и знаещ какво се случва. Тук има колега, който работи във Виваком и ще помоля, ако чете, да се включи и потвърди инфото. Не виждам нищо странно в това, да сменят спътници през 2 години, все пак това е компания, в която е пълно с полуидиоти, да не казвам цялата истина. Хората, провеждали обучението са обяснили, че много от нещата като препълване на транспондъри, непрекъснато въртене на канали тук и там са тотална глупост, но "мегаум" решава друго и си прави каквото си иска, почти без оглед на исканите неща.
Отговори с цитат
  #2260  
Стар 11-08-2016
гларус_ гларус_ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 317
Благодари: 26
Получил благодарност:
60 пъти в 41 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дато Вижте мненията
Интерес буди ситуацията, ако не преместят на друга позиция Виваком DTH, дали с помощта на азерите все пак ще има нов капацитет за навлизането по-широко на HD TV и дори 4k по подобие на намеренията на Булсатком. Сателитната услуга на Виваком в настоящия си вид е пародия и гарва със клиентите, поради качеството, граничещо с това на стрийм за смартфон
За тез цени толкоз.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
vivacom, Канали, на, Нови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 13 (0 членове и 13 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Смяна позиция на канали във Vivacom IPTV СветлинСтаев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 6 02-01-2014 11:12
VIVACOM TV с нови функции за повече контрол ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 23 05-06-2012 01:16
Нови пакети VIVACOM DUO с фиксиран телефон ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 0 16-05-2012 15:46
Нови VIVACOM DUO пакети пестят от месечните такси ТИНТИН GSM мобилни комуникации 2 14-06-2011 14:45
Нови допълнителни пакети от VIVACOM за по-изгодни мобилни разговори в ЕС ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 02-03-2011 18:22


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.