The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 01-02-2011
alex78 alex78 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 879
Благодари: 312
Получил благодарност:
179 пъти в 126 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И със Челси нищо няма да постигне. След година две, Челси ще трябва да си подмладят Старците, тогава да го видим онзи дет иска трофеи. И там ще реве че иска, супер звезди в отбора.

Чудно ми е дали ще се напъва срещу Ливърпул в Неделя, ако играе.

Последно редактирано от alex78 : 01-02-2011 на 00:19
  #42  
Стар 01-02-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Нека го изграждат. Живи и здрави да са. Но за това изграждане трябва и малко мозък. А лично аз не съзирам и грам такъв в това да дадеш 35 милиона паунда за следващия Питър Крауч А и този Суарез смятам, че доста го идеализирате. Едно е да играеш в детската градина, наречна Ередивизия, друго е да излезеш срещу дърводелци като Сток, Блекпул или Бирмингам, които за здравей посрещат с 2-3 секири и няколко лакъта, без да ги видят съдиите
  #43  
Стар 01-02-2011
alex78 alex78 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 879
Благодари: 312
Получил благодарност:
179 пъти в 126 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цецо Вижте мненията
Нека го изграждат. Живи и здрави да са. Но за това изграждане трябва и малко мозък. А лично аз не съзирам и грам такъв в това да дадеш 35 милиона паунда за следващия Питър Крауч А и този Суарез смятам, че доста го идеализирате. Едно е да играеш в детската градина, наречна Ередивизия, друго е да излезеш срещу дърводелци като Сток, Блекпул или Бирмингам, които за здравей посрещат с 2-3 секири и няколко лакъта, без да ги видят съдиите
Спокойно бре Цецо, това няма да са последните трансфери в Ливърпул. Я кажи според теб тоя лигльо, дали ще се напъне срещу Пул в Неделя. Аз си мисля че Карагър ако играе, ще има яки секири.
  #44  
Стар 01-02-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

То още в неделя ще се види кои взел коня и кой кокошката.
  #45  
Стар 01-02-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,738
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,655 пъти в 2,341 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alex78 Вижте мненията
Спокойно бре Цецо, това няма да са последните трансфери в Ливърпул. Я кажи според теб тоя лигльо, дали ще се напъне срещу Пул в Неделя. Аз си мисля че Карагър ако играе, ще има яки секири.
Естествено, че ще се напъне. Нали трябва да започне да доказва парите, които се платиха за него. Но това да се напъне и да може да направи нещо, особено във формата, в която се намира са 2 напълно различни неща


Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
То още в неделя ще се види кои взел коня и кой кокошката.
Лично аз тук кон не виждам, ама айде

Последно редактирано от Цец0 : 01-02-2011 на 00:33
  #46  
Стар 01-02-2011
alex78 alex78 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 879
Благодари: 312
Получил благодарност:
179 пъти в 126 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз искам Анди Каръл да вкара победния гол за Пул (ако играе де)
  #47  
Стар 01-02-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,942
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,325 пъти в 3,555 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Цецо Вижте мненията
Лично аз тук кон не виждам, ама айде
Аз виждам един, идва в Челси от Бенфика, на хората им трябваше защитник и си взеха защитник и то много добър при това млад... А зализаният е повече да си "почеше" егото руснакът и да им покаже кой е "фараона".
  #48  
Стар 02-02-2011
alex78 alex78 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 879
Благодари: 312
Получил благодарност:
179 пъти в 126 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ЕВАЛА НА Александър за тази статия.


За лоялността, любовта и обещанията...

Александър Красимиров / 1 февруари 2011 16:12 Размер на шрифта: T- | T | T+

© Reuters
Футболът е странно нещо. За едни, на първо място футболът си остава просто една игра, за други – прекрасен бизнес. И двете неща са важни, но за трети футболът е нещо много повече. Той е радост, мъка, удоволствие, тъга, емоция, любов, сълзи и какво ли още не. Казват, че футболът е за феновете, за онези, които дерат гърла в студ, дъжд, пек и мраз, за да покажат любовта си, към онези долу на терена. Много боли, когато тези хора останат разочаровани и наранени. След това вече нищо не е същото. Винаги съм се чудил защо тази любов или чувство, което не мога точно да определя, е толкова силно и то между хора, които изобщо не се познават. Говоря за феновете и футболистите. Те се обичат дори без да си говорят, без да се виждат, без да трябва да разбират, че го правят... странно, нали?

Фернандо Торес е прекрасен футболист и нападател с отлични качества. Мечта за всеки голям клуб. За жалост обаче испанецът никога не може да бъде велик футболист или легенда. Или поне пропиля последния си шанс. Торес никога не може да бъде футболист като Раул Гонсалес, Франческо Тоти, Алесандро Дел Пиеро, Стивън Джерард...

Вчера Торес напусна клуба, който го превърна в истинска класа. Далеч съм от мисълта, че в Атлетико Мадрид испанецът не е имал качества, напротив. Но всеки ще признае, че на „Анфийлд”, Торес се превърна в онзи нападател, който всеки желаеше да има отбора си. Торес напусна клуба, който бе „единственият тим, чиито цветове щеше да защитава в Англия”. Толкова ли струват думите на една легенда?

2007: „Помолих ръководството на Атлетико да разгледа офертата, тъй като Ливърпул е клубът, в който искам да играя. Това е един от най-добрите клубове, ако не и най-добрият в Европа.”
2009: „Ливърпул е моят клуб в Англия и не мисля да защитавам цветовете на някой друг.”
2011: „Челси е един от най-големите клубове в Европа, който винаги се бори за трофеи.” Да! Това са цитати от един и същи човек. Плоско и елементарно, Хлапе

Всеки идва и си тръгва, такъв е животът. Ливърпул е напускан от далеч по-големи имена и все още го има. Ще продължи да го има и след Торес и след много други. Ще го има винаги, заради феновете, заради историята, заради традициите, заради специалното край "Анфийлд"... ще го има заради Ливърпул. Никой не се сърди на испанеца за трансфера му. Сигурен съм, че някои ще простят и лъжите му, но със сигурност никой няма да прости отношението му към „единствения” клуб и начина по-който го напусна. Едно „Благодаря” щеше да свърши отлична работа, вместо изказвания от рода: „най-накрая бях споходен от невероятния късмет да играя за голям клуб”. Да, за онзи голям клуб, който на всеки мач раздава безплатните си пластмасови флагчета, с които привържениците да създадат „уникалната театрална атмосфера” на „Стамфорд бридж”. Да, за онзи голям клуб, който все още бленува за онзи голям трофей от Европа. Да, за онзи голям клуб, който винаги ще си остане толкова малък. Да, Фернандо, ти не успя да разбереш, че Ливърпул е твоето семейство, както преди време същото не успя да разбере и онзи Майкъл.

Да, Фернандо, ти подведе милионите, които те боготворяха, вярваха и искаха да бъдеш завинаги част от онази магия край „Анфийлд”. Ти сам не пожела. „Искам да благодаря на Аякс за прекрасните три години и половина, които прекарах в Амстердам, където бях изключително щастлив и горд да защитавам цветовете на клуба. Искам специално да благодаря на феновете за подкрепата и хората, които ми помогнаха в последните години. Винаги ще ви имам в сърцето си...” Думите са на Луис Суарес, който вече ще радва онези, които ти, Фернандо, не пожела да оцениш... Ей, Хлапе! Струваш 50 млн., а всъщност си толкова евтин...

http://gong.bg/view_article.php?article_id=183473

Последно редактирано от alex78 : 02-02-2011 на 00:18
  #49  
Стар 02-02-2011
Аватара на BULLET
BULLET BULLET не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: https://t.me/pump_upp
Мнения: 2,070
Благодари: 503
Получил благодарност:
543 пъти в 350 поста
Сваляния: 171
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Торес се изложи, като безпринципен и елементарен
както казаха някой по горе преди да премине в ливърпул беше махленски нападател!Да е жив и здрав, а пък ние да накажем челси още в неделя
__________________
OCTAGON SF8008, VU+ SOLO SE V2 , Diseq 10X1 + 13.0Е,16.0Е,19.2E,23.5E,39.0E,45.0E,1.9E + 2X200 sm 43.0w <->90.0e Lg47la690 + Philips 55PUS7906
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на BULLET за този полезен пост :
durvoto (02-02-2011)
  #50  
Стар 02-02-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,960
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,977 пъти в 1,682 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Мечти, мечти
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
завърна, Кралят, се


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Гала се завърна! Виж снимки от новото студио и гаджето й Стефан ТИНТИН ДРУГИ 0 15-09-2009 10:23
Тина Търнър пуска диск - спомен за турнето, с което се завърна ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 14-09-2009 15:47


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:59.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.