The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 23-07-2013
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм не е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 933
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
.....фена е прав има един приемник, споменаването на когото е равносилно на банн, имам и такъв но купен извън нашата търговска мрежа
Яворе защо пишеш глупости сега? Посочи ми случай,в който нещо за AzBox е изтрито от мен,когато е написано в правилния раздел за модела! Той може да си пише там,където модераторства, точно и подредено,а тук във всяка трета тема за трендовете да я обръща за AzBox! Бановете му са за съвсем други неща,нищо общо с приемника!
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23-07-2013
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Didko Вижте мненията
Естествено, че от чужбина - поне за приемниците! И хич не ми говорете, че в БГ няма пазар. Помните ли онази поръчка от айпибоксове 55-чки, дето ни излезе по 230 кинта бройката? Тогава в БГ ги лашкаха по 400. Със сигурност за двете седмици бройките, които развъртяхме надминаха няколко месечни продажби на наще търговци. То и затова темата тогава я заключиха, скриха, изтриха, смачкаха и т.н. и т.н.
Ако си официален вносител и имаш договорени отношения с производителя - на него му е в интерес да те пази и ще ти даде изгодни условия, като на всички останали. Аз например смених няколко DSLR-а и в момента снимам с Пентакс, купен от БГ, който не се различаваше по цена от обявената е Европа - защото вносителя за БГ е официален и като се обяви рабат за модел, той важи и тук. Другото е куфарна търговия, колкото и официални да се пишат...
За определени стоки пазара в България е силно ограничен, клиентите /инвеститорите/ с неясни желания, а търговците и вносителите преобладават. В такива ситуации, когато договорните отношения с производителя издишат, не ти пази интереса, продава директно на крайни клиенти от твоя регион на различни /по-ниски/ цени от теб ... или пък не му пука щото "мераклии много" ... бизнеса се сговнява и клиентите стават още по-несигурни кой ги мами ... В повечето случаи когато купувам техника, проверявам цената по света /Европа/ но приемам разумната надценка на някой български доставчик /търговец/ с надежден сервиз, което би ми компенсирало нервите и загубата на време в случай на гаранционен или извънгаранционен дефект.
__________________
We are all born mad. Some remain so.
I'm selfish & get on well only with alike.
Липсата на достъп до истински оръжия води до ненужна грубост!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на hajduk за този полезен пост :
  #23  
Стар 23-07-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,852
Благодари: 1,722
Получил благодарност:
5,163 пъти в 2,326 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hajduk Вижте мненията
За определени стоки пазара в България е силно ограничен, клиентите /инвеститорите/ с неясни желания, а търговците и вносителите преобладават. В такива ситуации, когато договорните отношения с производителя издишат, не ти пази интереса, продава директно на крайни клиенти от твоя регион на различни /по-ниски/ цени от теб ... или пък не му пука щото "мераклии много" ... бизнеса се сговнява и клиентите стават още по-несигурни кой ги мами ... В повечето случаи когато купувам техника, проверявам цената по света /Европа/ но приемам разумната надценка на някой български доставчик /търговец/ с надежден сервиз, което би ми компенсирало нервите и загубата на време в случай на гаранционен или извънгаранционен дефект.
Така да,ама обикновенно е бая по-скъпо,а за сервиза.... Ако е 50лв разлика,ич няма и да се замисля,ама за 150-200лв разлика съм ги еб@л,ако ще брат ми да е!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на Veskop за този полезен пост
AGT (23-07-2013), hajduk (23-07-2013), rumen (23-07-2013), БОБИ (23-07-2013), Пламен Тачев (24-07-2013), Цец0 (23-07-2013)
  #24  
Стар 23-07-2013
Аватара на Хигс бозон
Хигс бозон Хигс бозон не е на линия
Божествена частица
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 1,436
Благодари: 215
Получил благодарност:
470 пъти в 277 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
...има един приемник, споменаването на когото е равносилно на банн...
Твърдението ти издиша. Има цял раздел посветен на Azbox.
Поемам риска да напиша с големи червени букви AZBOX, за да видя, дали ще ме баннат.
AZBOX
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23-07-2013
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хигс бозон Вижте мненията
Твърдението ти издиша. Има цял раздел посветен на Azbox.
Поемам риска да напиша с големи червени букви AZBOX, за да видя, дали ще ме баннат.
AZBOX
Много добре знам какво и къде има, не е това въпроса, просто този не се предлага от нашите търговци

http://dtv-bg.com/showthread.php?t=24399
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
бг, Да, европа, ИЛИ, купя, Къде, от, приемникОт, си


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
От къде може да се купи този приемник? хондоман ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 2 18-03-2012 22:06
От къде мога да купя Glascope миленн ДРУГИ 3 05-03-2012 22:22
искам да купя приемник но.. ban Въпроси и отговори 31 21-09-2011 11:15
Кой приемник да купя за (NTSC) телевизор! Кокича Въпроси и отговори 9 01-06-2010 10:08
Какво трябва да си купя и от къде, за DVB-C? ion4ev КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 08-02-2010 13:47


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.