The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > БОРСА - Купува / Продава > ПРИЕМНИЦИ

ПРИЕМНИЦИ Обяви за ПОКУПКО-ПРОДАЖБА на Сателитни, Кабелни и Ефирни приемици

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 21-07-2019
Аватара на kitaec
kitaec kitaec не е на линия
От шопско
 

Дата на присъединяване: Jun 2019
Мнения: 106
Благодари: 14
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Какво те учудва?Има дори и по-евтини мултистрийм приемници!
Sat-Integral SP1229 HD PYXIS - новый бюджетный HD ресивер на базе процессора Avalink(Sunplus) 1506TV с поддержкой мультистрим T2-MI.

https://4tv.in.ua/sat-integral-s-1229-hd-pyxis
Това е споменатата обява.

Искам да питам дали работи нормално без да създава проблеми и по-точно дали волтажите не са извън нормалните граници, понеже имам вече горчив опит от подобни ниско бюджетни решения.
Относно връзката която ми изпрати ще ми го доставят ли до България

с възможността да платя при приемане от куриер?


Цитирай:
Първоначално написано от AChechev Вижте мненията
То този украинец е около двайсетина лева,но с доставка ще скочи поне на 30-35. Един Redline G 40 HD е 25 + 5 доставка.И е с REDSHARE потдръжка за година.
Да именно това се опитвам да реша: Дали да избера Redline G140(или G40 които са напълно идентични по изпънение) или друго решение като споменатият приемник?


Имам Redline m440hd, но не работи с мултистрийм, а иначе всичко е наред и не създава проблеми с високи волтажи.
Притеснява ме факта, че колегата спомена че G140 насича на мултистрийм транспондери, а именно това се опитвам да избегна.




Като цяло: трябва ми multistream приемник който да работи с емулатор с auto update за ирето на 39Е и power vu на други спътници по възможност, да поддържа cccam(че бонус шер-ът не е вечен) и да не създава проблеми до 40лв.
__________________
С цървули по дивия запад
С питане и до Цариград се стига
Само времето ще покаже къде е истината
Отговори с цитат
  #32  
Стар 21-07-2019
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Не съм ти предлагал закупуване от Украйна,пуснах ти линк,който потвърждава твоята обява!
Както ти бе обяснено,цената от Украйна ще ти е по-висока от тази в обявата,а и няма да има екстрите за 39Е!
Решението си е твое.
Бях споменал, за познати,на които им монтирах подобен приемник,от най-ниския клас за ~25лв. който си работи вече 2-ра година без проблем.
35лв. не са някакви големи пари,за да се притесняваш от прецакване,отделно че сигурно и някаква гаранция има ако е от България.




*******************************


P.S. Имам съмнения,че се опитваш да правиш скрита,безплатна реклама на изделието!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 21-07-2019
Аватара на kitaec
kitaec kitaec не е на линия
От шопско
 

Дата на присъединяване: Jun 2019
Мнения: 106
Благодари: 14
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Не съм ти предлагал закупуване от Украйна,пуснах ти линк,който потвърждава твоята обява!
Както ти бе обяснено,цената от Украйна ще ти е по-висока от тази в обявата,а и няма да има екстрите за 39Е!
Решението си е твое.
Така е но вече се парих от подобни евтини решения с много ниско качество и за това питам.
Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
35лв. не са някакви големи пари
Така е но като дадеш няколко пъти по 35лв в проба/грешка нещата не са съвсем розови



Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
P.S. Имам съмнения,че се опитваш да правиш скрита,безплатна реклама на изделието!
1) Кое изделие не стаава ясно? На Redline G40/G140 или на украинската имплементация вероятно направена от същият китаец?
2) Ако беше така нямаше да питам за отзиви!

Както и да е поръчах си споменатият украински експонат и мисля да го замеря с мутицет преди да го платя ако волтажите не са му наред ще го откажа и ще карам на сигурно с доказаната за мен марка Redline най-вероятно ще взема G140 поне е на един модул. Насича не насича все тая поне да върви на multistream.
********************************************************
Ако някой знае за приемник който да покрива изискванията ми от горният пост нека да пише. Не ме интересува на коя марка ще е стига да не създава проблеми и да върви сравнително добре!
__________________
С цървули по дивия запад
С питане и до Цариград се стига
Само времето ще покаже къде е истината

Последно редактирано от kitaec : 21-07-2019 на 12:23
Отговори с цитат
  #34  
Стар 21-07-2019
Аватара на AChechev
AChechev AChechev е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2007
Местоположение: 41.22.40 с.ш./23.36.23 и.д.
Мнения: 894
Благодари: 112
Получил благодарност:
227 пъти в 160 поста
Сваляния: 276
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kitaec Вижте мненията
Така е но вече се парих от подобни евтини решения с много ниско качество и за това питам.

Така е но като дадеш няколко пъти по 35лв в проба/грешка нещата не са съвсем розови




1) Кое изделие не стаава ясно? На Redline G40/G140 или на украинската имплементация вероятно направена от същият китаец?
2) Ако беше така нямаше да питам за отзиви!

Както и да е поръчах си споменатият украински експонат и мисля да го замеря с мутицет преди да го платя ако волтажите не са му наред ще го откажа и ще карам на сигурно с доказаната за мен марка Redline най-вероятно ще взема G140 поне е на един модул. Насича не насича все тая поне да върви на multistream.
********************************************************
Ако някой знае за приемник който да покрива изискванията ми от горният пост нека да пише. Не ме интересува на коя марка ще е стига да не създава проблеми и да върви сравнително добре!
При G 40 не съм забелязвал проблеми с мултистрийма.Препоръчвам ти гo,все пак е разпространен в БГ,докато този украинец,нямам представа. 25 или 30 лв за година ,то така е направено,че да си вземаш по един на година,заради Redshare.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 29-07-2019
братушка братушка не е на линия
?????
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 828
Благодари: 13
Получил благодарност:
287 пъти в 194 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Имам питане за въпросния "Sat Integral SP 1229 HD Pyxis": отваря ли PowerVu от 4,9Е и/или 0,8W?
В описанието му не се споменава за това.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 29-07-2019
братушка братушка не е на линия
?????
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 828
Благодари: 13
Получил благодарност:
287 пъти в 194 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сам намерих: има си AU за PowerVu на 4,9Е и AFN на 9Е.
Будем брать
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13-09-2019
батзайко батзайко не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jul 2019
Мнения: 6
Благодари: 3
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Само FTA хващам

Колеги много моля споделете как ловите булсат, аз освен FTA друго не ловя.Антената е на 39 хелассат както ми казаха като купувах ресийвъра. G140 е модела, свързан е с интернет.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 13-09-2019
Аватара на Момчил Минков
Момчил Минков Момчил Минков е на линия
от Шумен
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: Шумен
Мнения: 1,221
Благодари: 287
Получил благодарност:
250 пъти в 202 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от батзайко Вижте мненията
Колеги много моля споделете как ловите булсат, аз освен FTA друго не ловя.Антената е на 39 хелассат както ми казаха като купувах ресийвъра. G140 е модела, свързан е с интернет.
Най добре се лови, като имаш абонамент и карта, другия вариант е някой да ти даде линия и да си я настроиш в приемника.
И друго, врързан с интернет какво значи, закачена му е жицата и са му направени настрийка на мрежата за достъп?
__________________
____|_______|_Удряй_|_______|_______|_
|_______|_______|главата|_______|______
____|_______|_______|си_тук_|_______|__
Отговори с цитат
  #39  
Стар 13-09-2019
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от батзайко Вижте мненията
Колеги много моля споделете как ловите булсат, аз освен FTA друго не ловя.Антената е на 39 хелассат както ми казаха като купувах ресийвъра. G140 е модела, свързан е с интернет.
Здравей!
Както си се именувал, Батзайко при положение ,че не си се ровил с тези сателитни занимавки няма да постигнеш нищо.И точно пък тази измишльотина, предполагам си го взел със софт 1.0.25, онзи ден бе 1.0.31 а от вчера е 1.0.32 та си помисли ако нямаш на близо човек който се рови в сателитните приемници.Всеки софт за сега забелязах е с различно меню. Все пак не се отказвай и Успех. Аз също в момента се тормозя с него.При положение че постигна Ему и собствен шер ще помогна.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
търся


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Търся Zlatev75 ПРИЕМНИЦИ 0 15-05-2014 08:20
ТЪРСЯ bobobobo Приключили продажби 0 20-07-2012 22:46
Търся шер за LIG TV! ibram Кошче 122 10-05-2012 16:00
търся ТЕЛЕВИЗИЯ CCcam 4 05-12-2010 21:19


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.