The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T]

ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] Ефирна цифрова телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 07-06-2013
Аватара на gogyto
gogyto gogyto е на линия
рашън 8)
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 3,395
Благодари: 1,618
Получил благодарност:
1,907 пъти в 1,173 поста
Сваляния: 143
Ъплоуди: 3
По подразбиране

От кога е спрян сигнала в района на Търново, че аз маах като глух петел една антена предния уикенд и така и не хванах нищо....
Поне да знам да тествам пак след време..
__________________
Zgemma H9 Combo, Atemio Nemesis, Golden media 990, ZHD 200, SkySat 125 см. HH(90E-45W) + 160см. no name offset(36.0E)
Отговори с цитат
  #12  
Стар 07-06-2013
красибел красибел не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 190
Благодари: 549
Получил благодарност:
87 пъти в 51 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От понеделник до днес следобяд мукса на БНТ на 58 канал не работеше, 49-ти /с bTV, TV7, Нова и News 7/ беше доста слаб, само 26-ти канал с BG On Air работеше нормално. В момента всичко си е ок.
И още нещо - в Цифроним пище да очакваме още 3 канала /в сайта ги показват като HD тест или нещо такова, но няма още предаване. някой знае ли нещо по въпроса?
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на красибел за този полезен пост
gogyto (08-06-2013), позитиве777 (09-06-2013)
  #13  
Стар 08-06-2013
теле визионер теле визионер не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 76
Благодари: 3
Получил благодарност:
8 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не знам дали има някаква връзка, но все пак.
http://www.cem.bg/download.php?id=4527
http://www.cem.bg/download.php?id=4528
Третата честота е за някоя програма на Нова може би.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на теле визионер за този полезен пост
красибел (08-06-2013), позитиве777 (09-06-2013)
  #14  
Стар 08-06-2013
darkmanx darkmanx не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 104
Благодари: 6
Получил благодарност:
31 пъти в 15 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от красибел Вижте мненията
От понеделник до днес следобяд мукса на БНТ на 58 канал не работеше, 49-ти /с bTV, TV7, Нова и News 7/ беше доста слаб, само 26-ти канал с BG On Air работеше нормално. В момента всичко си е ок.
И още нещо - в Цифроним пище да очакваме още 3 канала /в сайта ги показват като HD тест или нещо такова, но няма още предаване. някой знае ли нещо по въпроса?
Това са 3 мукса на оператора HD MEDIA SERVICE, които трябва да стартират до 9 месеца след освобождаването на честотите от армията и т.н. Към момента не е даден нито един лев за освобождаване така че не ги чакайте по-рано от догодина напролет.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на darkmanx за този полезен пост
красибел (09-06-2013), позитиве777 (09-06-2013)
  #15  
Стар 09-06-2013
позитиве777 позитиве777 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 10
Благодари: 11
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране НЯМА СИГНАЛ!!!

Цитирай:
Първоначално написано от darkmanx Вижте мненията
Това са 3 мукса на оператора HD MEDIA SERVICE, които трябва да стартират до 9 месеца след освобождаването на честотите от армията и т.н. Към момента не е даден нито един лев за освобождаване така че не ги чакайте по-рано от догодина напролет.
-Не знам за ВАС,но аз съм от гр.Хасково-Иванов.Тука вече 7 дена нямаме сигнал и не е пускан нито за един ден/от миналата неделя вечер спря на 2.06.2013 год./?!!До преди това си ловях 9-те ефирни цифрови канала без проблеми със висока антена на покрива на блока-сега НИЩО!!Вече звънях поне 5 пъти на онези умници със цифровизацията!И все ми вземат телефона и имената,уж щели да правят някаква справка със некви техници и да се обадят ама и до ден днешен НИЩО-никой не ми се е обадил-големи смешници ако питате мене!И най-нахално ми твърдят,че сигнала не бил спиран-АМИ ТОГАВА АЗ АДЖЕБА-СЛЯП ЛИ СЪМ-като пише на всички честоти декодера ми-НЯМА СИГНАЛ?!! - големи тарикати и тъпаци са!!!Сега трябва да пресканирвам ли пак или какво-някой знае ли нещо във наща хубава държава..изобщо кога пак ще се въстанови сигнала или тези некадърници си правят каквото искат?!!
-Имам мой приятел и в Велико Търново..там сигнал от снощи към 18:30 пак няма!!!В петък имало само пакета дето е БТВ-сега пак нищо!А канал1 изобщо го няма за района на Велико Търново от миналата неделя!И сигнала там бил много слаб-постоянно прекъсвал-в петък следобед се пробвали да го пуснат и вчера пак нищо?!!Някой има ли информация-какво толкова ги мъчи нашите умни глави,че не могат вече 7-ми ден да пуснат нормален сигнал?!!
-Имам човек и във село Вонеща Вода и във гр.Килифарево-там също няма сигнал от снощи във 18:30 часа?!!Има ли някаква информация-кога и какви канали ще се гледат изобщо или до 1.09. да не ги търсим изобщо?!!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 09-06-2013
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,893
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,186 пъти в 2,339 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от позитиве777 Вижте мненията
-Не знам за ВАС,но аз съм от гр.Хасково-Иванов.Тука вече 7 дена нямаме сигнал и не е пускан нито за един ден/от миналата неделя вечер спря на 2.06.2013 год./?!!
Нещо си в грешка,сигнал има дори и в момента и не е спирал с няколко малки изключения!Аз гледам дори и без антена,но кулата ми е на 200метра.
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 09-06-2013
digipro digipro не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Местоположение: В.Т.
Мнения: 96
Благодари: 48
Получил благодарност:
19 пъти в 13 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от позитиве777 Вижте мненията
Имам мой приятел и в Велико Търново..там сигнал от снощи към 18:30 пак няма!!!В петък имало само пакета дето е БТВ-сега пак нищо!А канал1 изобщо го няма за района на Велико Търново от миналата неделя!И сигнала там бил много слаб-постоянно прекъсвал-в петък следобед се пробвали да го пуснат и вчера пак нищо?!!Някой има ли информация-какво толкова ги мъчи нашите умни глави,че не могат вече 7-ми ден да пуснат нормален сигнал?!!
-Имам човек и във село Вонеща Вода и във гр.Килифарево-там също няма сигнал от снощи във 18:30 часа?!!Има ли някаква информация-кога и какви канали ще се гледат изобщо или до 1.09. да не ги търсим изобщо?!!!
Наистина нямаше сигнал няколко дена, но от снощи си излизат и 8-те канала: BG on AIR, BTV, Nova, TV7, News7, BNT1, BNT2, BNT1_HD. Става въпрос за кв. К. Фичето със стайна антена.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 09-06-2013
Аватара на явор73
явор73 явор73 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 98
Благодари: 12
Получил благодарност:
33 пъти в 2 поста
Сваляния: 159
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За района на Девня (Варна) от канал 27, а именно БНТ 1 ,2 и БНТ НД липсват вече от месец.Ако някой ми каже що за чудо на ефирна цифрова е това...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 09-06-2013
позитиве777 позитиве777 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 10
Благодари: 11
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Долу-горе...

Цитирай:
Първоначално написано от digipro Вижте мненията
Наистина нямаше сигнал няколко дена, но от снощи си излизат и 8-те канала: BG on AIR, BTV, Nova, TV7, News7, BNT1, BNT2, BNT1_HD. Става въпрос за кв. К. Фичето със стайна антена.
-Здравей колега!Да сега опитахме-във гр.Килифарево сме-на 12 км от Търново!Но върви само пакета на БТВ и България он Айр!БНТ1 и останалите ги няма-пиши,че нямам сигнал.За Вонеща Вода пак същото-БНТ 1 го няма!Само другите две честоти... За гр.Хасково-проверих-пак няма сигнал и на трите честоти-вече 7-ми ден няма никой!Пресканирахме,пак нищо!Само аналоговите са тука?!Ако някой знае нещо да каже....?! ?!!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 09-06-2013
Аватара на gogyto
gogyto gogyto е на линия
рашън 8)
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Русе
Мнения: 3,395
Благодари: 1,618
Получил благодарност:
1,907 пъти в 1,173 поста
Сваляния: 143
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от позитиве777 Вижте мненията
-Здравей колега!Да сега опитахме-във гр.Килифарево сме-на 12 км от Търново!Но върви само пакета на БТВ и България он Айр!БНТ1 и останалите ги няма-пиши,че нямам сигнал.За Вонеща Вода пак същото-БНТ 1 го няма!Само другите две честоти... За гр.Хасково-проверих-пак няма сигнал и на трите честоти-вече 7-ми ден няма никой!Пресканирахме,пак нищо!Само аналоговите са тука?!Ако някой знае нещо да каже....?! ?!!
Аз мъчих предния уикенд в едно село на 4км по на юг от Вонеща вода и нищо не излиза.Според predavatel.com има действащ ретранслатор в Килифарево, работи ли всъщност същия или приемате от Арбанаси?
__________________
Zgemma H9 Combo, Atemio Nemesis, Golden media 990, ZHD 200, SkySat 125 см. HH(90E-45W) + 160см. no name offset(36.0E)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Ефирна, Тв, Цифрова


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Аналогова ТВ или Кабелна цифрова в тунер за ефирна цифрова dulan Въпроси и отговори 12 05-05-2014 17:18
Модул за цифрова ефирна телевизия НСБОБ ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 65 03-10-2013 20:32
Ефирна Цифрова в Казанлък ибоневкз ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 0 24-03-2013 22:36
Ефирна цифрова Сливен випер19 ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 2 18-10-2012 13:04
Цифрова ефирна телевизия rossi Въпроси и отговори 2 24-11-2011 16:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.