The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #521  
Стар 30-10-2019
Ченгел Ченгел е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 50
Благодари: 152
Получил благодарност:
13 пъти в 12 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от jack82 Вижте мненията
Че на Коди от маркета какво му е ? И там си работи всичко ?
Да, наистина всичко си работи под андроид... само, че след известно време се забелязва лагване, действа забавено, unresponsive... Това си е по вина на софтуера разбира се и ако ще се ползва устройството основно за видео и аудио стрийминг е логично да премахнем андроид от уравнението и тогава системата работи много по "snappy". Най добрата комбинация за момента хардуер+софтуер е >>тази<<
Отговори с цитат
  #522  
Стар 30-10-2019
Аватара на TurboGD
TurboGD TurboGD не е на линия
Друга титла
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: D-Town
Мнения: 394
Благодари: 21
Получил благодарност:
95 пъти в 71 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Панайот17 Вижте мненията
Да разбирам ли, че предпочитате второто от моето мнение или да разбирам, че трябва да търся конкретно това от вашия пост?
...
Ако си свел избора си до тези два, то вторият е определено по-добър като хардуер.
Конкретно H96 MAX X2 на мен не ми хареса чак толкова (с фабричен фърмуер).
И аз бих ти препоръчал Beelink, но както си разбрал там цената е друга. Beelink поне си поддържат фърмуера с постоянни ъпдейти.


Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Пак си объркал ситуацията с търговията,не съм ти конкурент,нищо не предлагам на никого,за разлика от теб.
S912 бе дълго време в кутията,докато не му отключиха GPU-то и се сдоби с 12 битна цветност,ако ти говори нещо
Само 905W и S912 имат тази екстра,въпреки че според теб са скопени боклуци!
За всеки влак си има пътници,трябва и търговците като теб да имат клиенти и оборот
Нищо не бъркам. Какви търговци и конкуренти ти се привиждат?
Или отключените 12 бита на нискобюджетния S905W ти говорят?
Да видя някъде да правя реклама на нещо или да продавам някъде нещо?
Единствено, което исках да кажа е да спреш да се изживяваш като крайна инстанция за качеството на това или онова.
Уважавай мнението и на другите без да се държиш като ощипана мома, когато някой не е дори частично съгласен с теб.
Спирам, защото кой знае какво се случва в главата ти и не желая да ме обливаш с нещата излизащи от нея.
__________________
“Never hate your enemies. It affects your judgment.”
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TurboGD за този полезен пост :
astor (29-11-2019)
  #523  
Стар 30-10-2019
plamen.pk plamen.pk е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 46
Благодари: 46
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Айде да си кажа и аз мнението. Когато се избира бокс е важно да се знае за какво ще се ползва.Ако няма да се играят тежки игри , а ще се гледа телевизия, филми, YouTube е важно добрата медиафункционалност, а не мощния процесор или многото рам.2/16 е напълно достатъчно за иптв , гледане на филми от Торенти с буфериране в рама и YouTube, включително и 4К.Следя подобна тема в 4pda, и по препоръки от тамошните специалисти винаги съм си префлашвал боксовете със софт на Ugoos, като накрая си купих и Ugoos AM3.След като Minix се отказаха , те останаха единствени които оправят бъгове и дописват софта на Amlogic.Оправиха проблема с торент телевизиите, перфектно работещ автофреймрейт (системен и съвременен),CFIS, NFS, и Samba сървър,частичен и пълен сън,фабричен Рут и много други неща.
Та мнението ми за конкретното питане на човека е: на S912-Ugoos или друг, префлашнат със софт на Ugoos, като има и къстъм на Андроид ТВ.
На 905Х2 в момента руснаците казват, че най-добре е х2 cube също със софт на Ugoos за около 45 евра.
Аз пуснах моя за продажба, защото другата седмица ще излезе новата Нвидиа шилд, която е на върха на цялата тази пирамида.

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на plamen.pk за този полезен пост :
Гепарда7472 (30-10-2019)
  #524  
Стар 30-10-2019
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

В допълнение на предния пост на plamen.pk:
Нямам се на идея на базата на кой бокс е Франкенштейн 3.0,но тя е най-добрата за S912 дори и за Ugoos е препоръчват!
Напълно споделям мнението им,само трябва да си качите пулта и дисплея,ако имате различни.
https://forum.freaktab.com/forum/tv-...-ddr3-4-lpddr3
Отговори с цитат
  #525  
Стар 31-10-2019
Аватара на unispot
unispot unispot не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 206
Благодари: 31
Получил благодарност:
16 пъти в 13 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от plamen.pk Вижте мненията
Айде да си кажа и аз мнението. Когато се избира бокс е важно да се знае за какво ще се ползва.Ако няма да се играят тежки игри , а ще се гледа телевизия, филми, YouTube е важно добрата медиафункционалност, а не мощния процесор или многото рам.2/16 е напълно достатъчно за иптв , гледане на филми от Торенти с буфериране в рама и YouTube, включително и 4К.Следя подобна тема в 4pda, и по препоръки от тамошните специалисти винаги съм си префлашвал боксовете със софт на Ugoos, като накрая си купих и Ugoos AM3.След като Minix се отказаха , те останаха единствени които оправят бъгове и дописват софта на Amlogic.Оправиха проблема с торент телевизиите, перфектно работещ автофреймрейт (системен и съвременен),CFIS, NFS, и Samba сървър,частичен и пълен сън,фабричен Рут и много други неща.
Та мнението ми за конкретното питане на човека е: на S912-Ugoos или друг, префлашнат със софт на Ugoos, като има и къстъм на Андроид ТВ.
На 905Х2 в момента руснаците казват, че най-добре е х2 cube също със софт на Ugoos за около 45 евра.
Аз пуснах моя за продажба, защото другата седмица ще излезе новата Нвидиа шилд, която е на върха на цялата тази пирамида.

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
Nvidea shield виждам е налична в amazon Испания на пример.Дали е възможно закупуваме от там?
__________________
vu+zero 4k
Отговори с цитат
  #526  
Стар 31-10-2019
plamen.pk plamen.pk е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 46
Благодари: 46
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сега погледнах, там в момента предлагат само про версията, която не ме интересува .Nvidia shield tv 2019 все още не е налична.Ще изчакаме малко да се появи на повече места и да се поуспокоят цените.

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #527  
Стар 01-11-2019
tsv_vatev tsv_vatev не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Плевен
Мнения: 170
Благодари: 42
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,
Насочил съм се към X96Max 4/32GB, но гледам че в различните сайтове се предлага с Андроид 8.1 и 9.0/алиекспрес/.Дали софтуера е оптимизиран за 9.0
Гледах в 4PDA че има най-различни софтове.С кой от тях работи най-добре?
Отговори с цитат
  #528  
Стар 21-11-2019
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 815
Благодари: 311
Получил благодарност:
183 пъти в 131 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Предполагам имаш такова,като на снимката вдясно.Мисля че може да се препрограмират бутоните,така че не ти трябва друго.

Ако се ползва това вляво,дирестно не се получава,трябва може би да се подменят:
1. /system/etc remote.conf
2. system/usr/keylayout





Това лявото дистанционно, как се програмира да работи с телевизора? Има предвид горните сини бутони. Моето дойде без книжка.
Отговори с цитат
  #529  
Стар 21-11-2019
Аватара на кокович
кокович кокович не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 919
Благодари: 560
Получил благодарност:
446 пъти в 259 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Отзад на гърба му няма ли залепен стикер на който има инструкции?
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg 123-min.jpg (70.0 КБ, 45 разглеждания)
Отговори с цитат
  #530  
Стар 21-11-2019
ГопетоЯ ГопетоЯ не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2019
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кокович Вижте мненията
Отзад на гърба му няма ли залепен стикер на който има инструкции?
Аз имам същото дистанционно в ляво. Имам инструкциите, но пак не се получава колкото и да опитвам. Освен ако не допускам някоя съществена грешка .
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
android, box, tv, За, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 136 (1 членове и 135 гости)
almussat
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Oscam за Android OS ? ststefanov23 MPCS/OScam 19 27-10-2016 19:57
Дайте съвет за Android TV Palyer Jovanoty DVD и BLURAY плеъри 71 09-08-2016 23:41
MXQ Pro android box rosy78 Приключили продажби 1 22-05-2016 18:30
android tv box unispot Дъра-Бъра 22 17-02-2015 22:06
Android 2.3 HD 1080P Android TV BOX емо111 IPTV (Internet Protocol Television) 20 01-04-2013 12:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.