The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 11-02-2020
ЗЗлатев ЗЗлатев е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 327
Благодари: 372
Получил благодарност:
45 пъти в 30 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-е какво да открие като първият сервиз го е "поправил" дефекта!!!?
Нищо не е поправял първият сервиз. Те признаха пред мен, че виждат проблема, казаха, че са пренавили винтчетата и "би трябвало да е в рамките на спецификацията". В становището обаче, казват нещо друго(забравих какво точно) - нещо от рода на "няма проблем по корпуса".Утре ще видя точно какво означава кода им.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 11-02-2020
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gentu Вижте мненията
-ти сигур веке недочуваш , та за това не си го чул!
А аз и на 5 ракии почвам да чувам и се опитвам да стоя прав!

п.с.
ЗЗлатев,
Ти на Дъртио Гентузо не му обръщай внимание , той тука е по чл.64, иначе коФражист е мУмчето!
За него като има арматура проблема е оправен от арматурчика, сега пита има ли пломба водомера та не можеш да го отвориш!
Носи тухлата в сервиза искай им книжката за оплакване и уведоми КЗП.
Баси , и после сте били в чакалнята , оня Тиквообразния ви върна в средновековието, там сте в чакалнята ама на Великата инквизиция!!

Последно редактирано от Neo64 : 11-02-2020 на 22:03
Отговори с цитат
  #73  
Стар 12-02-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЗЗлатев Вижте мненията
Нищо не е поправял първият сервиз. Те признаха пред мен, че виждат проблема, казаха, че са пренавили винтчетата и "би трябвало да е в рамките на спецификацията". В становището обаче, казват нещо друго(забравих какво точно) - нещо от рода на "няма проблем по корпуса".Утре ще видя точно какво означава кода им.
Няма такава спецификация за това колко може да пука един уред . Даже е смешно да се коментира дали има проблем по корпуса . Щом проблема го има , значи не знаят как да го оправят
Жалба до КЗП и да се оправят . Колкото повече се бавиш , толкова по-голяма е вероятността да те вкарат в схемата - ние го оправихме , това е друг проблем , ..... и те са чисти пред закона . За да имаш още едно подсигуряване пишеш мейл до сервиза и магазина , че проблема е наличен след ремонта и искаш решение - писмено . За да си още по-убедителен просто им напиши , че всяко забавяне от тяхна страна с конкретно решение , ще препратиш кореспонденцията към КЗП и те да се оправят . Дори и да те отложат това ще са 30 дни . Повече от 3 ремонта за едно и също нещо са недопустими . Дебело им го подчертай
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на mistor за този полезен пост
demmlik (12-02-2020), ЗЗлатев (12-02-2020)
  #74  
Стар 12-02-2020
ЗЗлатев ЗЗлатев е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 327
Благодари: 372
Получил благодарност:
45 пъти в 30 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Няма такава спецификация за това колко може да пука един уред . Даже е смешно да се коментира дали има проблем по корпуса . Щом проблема го има , значи не знаят как да го оправят
Жалба до КЗП и да се оправят . Колкото повече се бавиш , толкова по-голяма е вероятността да те вкарат в схемата - ние го оправихме , това е друг проблем , ..... и те са чисти пред закона . За да имаш още едно подсигуряване пишеш мейл до сервиза и магазина , че проблема е наличен след ремонта и искаш решение - писмено . За да си още по-убедителен просто им напиши , че всяко забавяне от тяхна страна с конкретно решение , ще препратиш кореспонденцията към КЗП и те да се оправят . Дори и да те отложат това ще са 30 дни . Повече от 3 ремонта за едно и също нещо са недопустими . Дебело им го подчертай
Благодаря ти, че се включи

Регистрирал съм жалба в КЗП и след като го написах това на Сони, те поискаха да ми помогнат и "щели да направят всичко възможно“.

Предстои снимане на видео при включване и изключване, за да съм спокоен.

Написах имейл и на последния сервиз, който казва, че нямало такъв дефект. Странно, но не ми отговарят.

Чакам отговор от Сони след като им предоставих доказателство за продукта и гаранционна карта.

Имам устна договорка с трети сервиз, в който се държаха много професионално и казаха, че ще опитат да помогнат. Първо искат, ако е възможно видео. Аз им го предложих всъщност. Казаха, че им се е случвало това веднъж - телевизор зад който работи климатик. Казаха също, че при разширяване на пластмасата, се случва да изпука 1-2 пъти. Но нито е толкова често, нито е толкова силно.

Кофти е, че имам много малко време до края на гаранцията. Ще видим
Отговори с цитат
  #75  
Стар 12-02-2020
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския не е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,064
Благодари: 242
Получил благодарност:
264 пъти в 203 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здр,
Следя и аз темата от самото и начало. Виках си абе пука колко да пука и моя чат пат пукне ама само като е работил и го изгася - нормално, изстива, ама вече като видях видеото то си е като къртечница и е за притеснение.
Все си мисля, че както при храните, така и при техниката те е сполетял двойния стандарт - и предишния и този са с части/сглобки от дефектна партида, нищо че са различни модели.
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2
Отговори с цитат
  #76  
Стар 13-02-2020
ЗЗлатев ЗЗлатев е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2015
Мнения: 327
Благодари: 372
Получил благодарност:
45 пъти в 30 поста
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здрасти, Мартински

Кво да ти кажа....Чудя се и аз дали нещо от устройствата, които съм включвал, не е причинило този дефект. Нормално да съм мнителен, като ми го казват разни "разбирачи". Факт е обаче, че LG-то, което е по заместване, го прави много по-рядко - 3-4 пъти като се изключи. Това по спецификация уж влиза в нормата.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Телевизорапука


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Кой от 3-те телевизора да избера КоКоОо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 22 30-04-2014 00:44
ТВ на два телевизора гогорог ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 5 27-07-2013 17:15
Пука ли ми за Бербатов?! Лягам и заспивам! Стоян СПОРТ 39 08-09-2012 20:11
5-телевизора - Как ? боббоб Въпроси и отговори 7 29-12-2011 15:58
Bulsatcom на два телевизора n1nJa7a ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 11 12-04-2010 09:21


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.