The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 26-01-2022
Leoni Leoni не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Местоположение: Германия Бавария
Мнения: 368
Благодари: 97
Получил благодарност:
124 пъти в 58 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от м.панайотов.82 Вижте мненията
да разбира се, просто там телевизора е по стар и не е андроид, и за сега ме устройва да е с фюжън. Ако ми потрябва има варианти, но с нов телевизор

Хубава промоция си хванал 8 възможности за 45лв
Аз имам приложението булсатком тв/това, което го дават безплатно към тяхна сателитна/, но няма архиви.Ти кое ползваш?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26-01-2022
м.панайотов.82 м.панайотов.82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 102
Благодари: 22
Получил благодарност:
51 пъти в 32 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако някой не иска спортни и Hbo , може с такса 12.80 , 15,80 или 19,99 лв да гледа на 4 фирмени приемника (по 2,99 на допълнителен приемник) + 4 апликации за андроид и пак да захрани няколко места без договор.
Мен лично ме устройва и мисля,че това отговаря на най първия въпрос в темата защо Булсат има толкова много клиенти.
Това при другите български оператори (с чужда собственост) не е възможно, а не е възможно дори и при пиратските.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26-01-2022
м.панайотов.82 м.панайотов.82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 102
Благодари: 22
Получил благодарност:
51 пъти в 32 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Leoni Вижте мненията
Хубава промоция си хванал 8 възможности за 45лв
Аз имам приложението булсатком тв/това, което го дават безплатно към тяхна сателитна/, но няма архиви.Ти кое ползваш?
Ако искаш архив, вече има ббокс приложение за андроид Тв, но ще ти струва 4,99 на месец. Нямам информация дали не е бъгаво,понеже все още е бая ново и никой не го е ползвал.

Последно редактирано от м.панайотов.82 : 26-01-2022 на 12:46
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26-01-2022
Leoni Leoni не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Местоположение: Германия Бавария
Мнения: 368
Благодари: 97
Получил благодарност:
124 пъти в 58 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от м.панайотов.82 Вижте мненията
Ако искаш архив, вече има ббокс приложение за андроид Тв, но ще ти струва 4,99 на месец. Нямам информация дали не е бъгаво,понеже все още е бая ново и никой не го е ползвал.
Да така е, но не го предлагат за абонати на сателитна тв, ако го предлагаха нямаше да имат конкуренти.Да имаш варианти или безплатното булсатком или платеното б-бокс.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26-01-2022
м.панайотов.82 м.панайотов.82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2021
Мнения: 102
Благодари: 22
Получил благодарност:
51 пъти в 32 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Leoni Вижте мненията
Да така е, но не го предлагат за абонати на сателитна тв, ако го предлагаха нямаше да имат конкуренти.Да имаш варианти или безплатното булсатком или платеното б-бокс.
Да, това явно е доста добре обмислено от страна на новите собственици. Притеснява ме ,че с времето до 1-2 години още повече ще орежат благинките, които ползваме.
Но пък дотогава Полариса ще са пуснали Iptv със сегашните условия на Булсата и договора ми ще е изтекъл
Отговори с цитат
  #16  
Стар 26-01-2022
Leoni Leoni не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Местоположение: Германия Бавария
Мнения: 368
Благодари: 97
Получил благодарност:
124 пъти в 58 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от м.панайотов.82 Вижте мненията
Да, това явно е доста добре обмислено от страна на новите собственици. Притеснява ме ,че с времето до 1-2 години още повече ще орежат благинките, които ползваме.
Но пък дотогава Полариса ще са пуснали Iptv със сегашните условия на Булсата и договора ми ще е изтекъл

То е ясно, вдигнат ли цените народа ще се разбяга, като при Теленора.В началото хубави оферти докато дръпнат от другите, после в картела. Дори се радвам, че те не купиха Булсата.

Последно редактирано от Leoni : 26-01-2022 на 13:27
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26-01-2022
pmhawk pmhawk не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 733
Благодари: 184
Получил благодарност:
293 пъти в 129 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Leoni Вижте мненията
Разглеждайки цените б-бокса.Забелязах, че цената с договор и без договор е една и съща.С тази разлика, че
Таксата включва за нови клиенти с 18 месечен договор, за основен b-box приемник - 79лв.
Цена за без договор закупуване b-box приемник - 150лв./преди бе 120лв/.тук тенденцията е да се бутнат клиентите да купуват приемника с едногодишна програма.200-300-400 кинти трябват.Нови собсвеници 130 милиона платиха


Извод-Тези на договор ги минават.


Така и не разбирам, защо була има толкова много клиенти, като на пазара има и други сат.доставчици.Дори цените на някои са по евтини.
Булсат бяха нещо, което ги отличаваше от масата доставчици. Отделно, че са сат. доставчик и това позволява по-широка отвореност към хората навсякъде. Но имаха нещо различно. Стъпваха на виждания, на принципи и цели, на принадлежност. Народен оператор за хората, имайки предвид тяхната национална принадлежност и история, бит и култура. Опитваха се да правят продукция. Да правят българска продукция, завършен продукт, който носи своята крайна стойност тук. ТВ+, Хобитата, Дестинация БГ, Българска итория, Кухненския канал. Тези канали показваха една линия на поведение и отношение към хората. Да се докоснат до хората и да ѝм покажат, че и тук нещата могат да се случват. Не само да се опиват да се докоснат до техния джоб. Няма договори, приемници насам натам, поносими цени. Свързваха хората, това е от значение и за народа ни. Опитаха се да излезнат и навън, да седнат сред големите. Но те винаги са целяли да поддискат бг бизнеса, международните корпорации. Не прощават, смазват всичко наред, нямат граници и не признават никакви принципи. Напускаха се купища небългарски програми. Опитваха се правят нещо по-различно от масовите медии, било то национални, които в по-голямата си част са машини за манипулиране, особено първите три национални. И виждаме всеки говори за някакви фюжъни, кутии, ултра телевизори 21к-та. Никой не говори за съдържанието, за продукцията. За отношението на продукцията към хората. За последствията от тази продукция. Не знам защо Пламен и Максим, и другите участвали в сърдаването и развитието на Булсат влезнаха в такъв раздор. Ако мога бих ги събрал на едно място, бих опитал да ги убедя да се разберат и да тръгнат отново заедно. Може би опита да играят на големите пазари ги раздели. Мисля, че Поларис е новия Булсат. При последните останаха няколко хобита. До кога не знам. После ще променят и името сигурно. Дълга приказка е това, което се случи с тях. Да, те също си имаха кусури, но да хвърли камък онзи, който няма.

И кога телевизията най-после ще стане за плащане за каквото искам. Защото в момента парите за тв и права основно се насочват към няколко медийни кръга, които се броят на едната ръка, дори да ти пробутват и развалена стока.

Последно редактирано от pmhawk : 26-01-2022 на 17:31
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на pmhawk за този полезен пост
Leoni (26-01-2022), polomski (26-01-2022), бендо (26-01-2022)
  #18  
Стар 26-01-2022
Leoni Leoni не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Местоположение: Германия Бавария
Мнения: 368
Благодари: 97
Получил благодарност:
124 пъти в 58 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pmhawk Вижте мненията
Булсат бяха нещо, което ги отличаваше от масата доставчици. Отделно, че са сат. доставчик и това позволява по-широка отвореност към хората навсякъде. Но имаха нещо различно. Стъпваха на виждания, на принципи и цели, на принадлежност. Народен оператор за хората, имайки предвид тяхната национална принадлежност и история, бит и култура. Опитваха се да правят продукция. Да правят българска продукция, завършен продукт, който носи своята крайна стойност тук. ТВ+, Хобитата, Дестинация БГ, Българска итория, Кухненския канал. Тези канали показваха една линия на поведение и отношение към хората. Да се докоснат до хората и да ѝм покажат, че и тук нещата могат да се случват. Не само да се опиват да се докоснат до техния джоб. Няма договори, приемници насам натам, поносими цени. Свързваха хората, това е от значение и за народа ни. Опитаха се да излезнат и навън, да седнат сред големите. Но те винаги са целяли да поддискат бг бизнеса, международните корпорации. Не прощават, смазват всичко наред, нямат граници и не признават никакви принципи. Напускаха се купища небългарски програми. Опитваха се правят нещо по-различно от масовите медии, било то национални, които в по-голямата си част са машини за манипулиране, особено първите три национални. И виждаме всеки говори за някакви фюжъни, кутии, ултра телевизори 21к-та. Никой не говори за съдържанието, за продукцията. За отношението на продукцията към хората. За последствията от тази продукция. Не знам защо Пламен и Максим, и другите участвали в сърдаването и развитието на Булсат влезнаха в такъв раздор. Ако мога бих ги събрал на едно място, бих опитал да ги убедя да се разберат и да тръгнат отново заедно. Може би опита да играят на големите пазари ги раздели. Мисля, че Поларис е новия Булсат. При последните останаха няколко хобита. До кога не знам. После ще променят и името сигурно. Дълга приказка е това, което се случи с тях. Да, те също си имаха кусури, но да хвърли камък онзи, който няма.

И кога телевизията най-после ще стане за плащане за каквото искам. Защото в момента парите за тв и права основно се насочват към няколко медийни кръга, които се броят на едната ръка, дори да ти пробутват и развалена стока.

Такъв анализ само в инвеститор бих прочел.Не знаех, че хобитата са на булсаткома.Чакай сега неосат и полариса едно и също ли е?


пс.Сега видях Полариса имат и приложение дори, мислех, че само сат.тв предлагат, а то било и интернет.Дори кърджалийска община най-мно места имат оптичен нет от тях.На какво ли се дължи?Сайта на Полариса прилича на Булсат със цените си и визията.


п.с Телевизиите дето казваш ги има в сайта на Поларис и можер безплатно да си ги гледаш, особено тв за готвенето ме кефи!

Последно редактирано от Leoni : 26-01-2022 на 18:20
Отговори с цитат
  #19  
Стар 26-01-2022
Leoni Leoni не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2017
Местоположение: Германия Бавария
Мнения: 368
Благодари: 97
Получил благодарност:
124 пъти в 58 поста
Сваляния: 30
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Как Поларис се ражда от Булсатком. линк
Излиза, че Булсаткома е на Вивател, защото Спас Русев е член на управата на БТК и Вивател.


Коментар на статията от линка..
"Бившите" комунисти станаха успешни капиталисти!
Начело със смелите агенти на Държавна сигурност
управляват успешно Родината! Израелците имаха един отряд,
който издирваше такива и в най-закътаните места на планетата!


пс. И оплюването на Поларис Престъпна банда мами хиляди българи с менте телевизия. Босът на ОПГ-то завлякъл 150 млн. долара от САЩ. Потърпевшите искат линч линк


баницата сладка, дано клиентите спечелят

Последно редактирано от Leoni : 26-01-2022 на 19:51
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Leoni за този полезен пост :
Зайче (27-01-2022)
  #20  
Стар 31-07-2022
mishochelsea mishochelsea е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2019
Мнения: 15
Благодари: 0
Получил благодарност:
7 пъти в 7 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Уважаеми Клиенти,

Във връзка с промяната на индекса на потребителските цени и увеличените разходи на компанията, свързани с качеството и непрекъсваемостта на услугите ни, Булсатком променя цените на месечните абонаменти за част от предоставяните услуги. Промяната на цените е в рамките на инфлационния индекс, определен от НСИ, за последните 12 месеца и ще важи за всички клиенти на Булсатком, със срочен и безсрочен договор. Новите цени ще се въведат, считано от 18.08.2022 г. и са, както следва:

1. Цената за допълнителен приемник за сателитна и интерактивна IPTV телевизия се променя на 4,99 лв., а при ползване на основен ТВ план Стандарт цената на допълнителен приемник е 6,99 лв. на месец.

2. Цената на допълнителен приемник b-box и b-boxapp се променя на 6.99 лв.

3. Цената за повторно включване на услуги, които не са били заплатени повече от 30 календарни дни, се променя на 5.00 лв.

4. Цената на допълнителен спортен пакет Max Sport Plus се променя на 7,99 лв.

5. Месечната цена за услугата ТВ се изменя, както следва:

- за план Старт се променя на 10,99 лв.
- за план Стандарт се променя на 15,99 лв.
- за план Премиум се променя на 19,99 лв.
- за план Премиум+ се променя на 24,99 лв.
- за план Премиум Фемили се променя на 29,99 лв.
- за план Премиум Екстра се променя на 33,99 лв.
- за план Супер Спорт се променя на 39,99 лв.
- за план Супер Премиум се променя на 39,99 лв
- за план Ултра Макс се променя на 49,99 лв.

6. Специални оферти за лоялните клиенти на компанията ще бъдат предоставяни при посещение на търговски център на Булсатком.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mishochelsea за този полезен пост :
katopatisia (31-07-2022)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
bbox, цени


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Съмнителни цени ники2 Дъра-Бъра 17 19-01-2020 21:05
Телевизия в хотел.Цени. сателита ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 11 21-03-2018 16:22
Промяна и Нови Цени БониБо Кошче 6 04-02-2015 15:38
Нови по ниски цени! Devil M ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от Девил М 0 11-06-2013 15:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:05.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.