The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > ДРУГИ

ДРУГИ Други приемници

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 24-10-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране нов сателитен цифров приемник ниска цена от къде ?

здравейте

от къде мога да си купя нов цифров сателитен приемник dvb-s mpeg2 но да има и слот за карта

да не е повече от 45 лева цената не искам втора ръка а чисто нов

от тук намерите от мен имаше един най евтин в техномаркет самсунг з за 39 лева да ми кажете до някъде ще ми върши ли работа само не ми давайте съвети че вече няма БГ канали на мпег2 или пък ще преминават всички на мпег4 знам това на мен ми е нужен така да се каже за спорта да има какво да цъкам на 21 инчовият си кинескопен телевизор самсунг моделът на този приемник който видях в техномаркета SAMSUNG DS-TAVD115

интересното е че на продукта няма снимка на сайта

ще ми върши ли работа този за dvb-s mpeg каналите

искам да си взема на толкова ниска цена нов но не искам да се набутвам защото знаете че може да си остане за винаги мой

между другото продавам юсб двб-т мпег4 тв тунер за компютър марка хама моделът няма деистанционно има си диск с драиверите и софтуера ползван е не повече от месец колкото за проба има си и антенка марката е хама искам му 30 лева извинявам се на модераторите че го пускам тук в тази тема но в раздела за двб-т ми пише че нямам права за писане обявата ми за тунера е само за град Варна за да мога да го пробвам на купувача на място

при интерес ще пратя снимки

__________________
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24-10-2011
д.е.м.т д.е.м.т не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 1,803
Благодари: 224
Получил благодарност:
214 пъти в 158 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Я се абонирай за булсата,с делтата се гледат всички спътници
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24-10-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ама колега нарочно ли ме дразните сега не ги ща тия бе как да ви го обясня на всички аз си гледам БГ каналите по нета има всички които са ми нужни даже гледам и тв+ за кво ми са тия боклуци на булсат ?

искам си неоператорски приемник ... колкото да има да цъкам там канали за спорта друг е въпросът дали ще разбирам това което се говори аз гледам предимно руски тв сръбски турски и музикалните канали на мен това ми стига
__________________
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24-10-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

мерси колега аз съм взимал сатлеитници от там но и там е скъпо най евтиния применик една марка както и по други фирми е 59 лева не си струва да отделя толкова пари за обикновен сателитник не бих дал повече от 40 до 45 лева и то ако е нов


някой може ли да ми каже за варна къде мога да се отърва от 4 броя мобилни телефони единият е неработещ siemens a55 но има здрава баетерия и зарядно другите 3 са нокия не мога да кажа модела само единият има зарядно другите не но работят нормално като единият е с нов панел 10 кинта струва само панела но мога да му сложа и стария да не се мина

на едно място казаха може да ги вземат по 5 лева и то ако имат зарядни ама аз от къде да давам сега пари и зарядни да им купувам

искам да ги продам да взема около 20 лева примерно и да добавя до 20 да си купя един нов че стига съм държал болкуци в нас

__________________
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24-10-2011
Аватара на Ивайло Цанков
Ивайло Цанков Ивайло Цанков не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: София
Мнения: 494
Благодари: 18
Получил благодарност:
146 пъти в 111 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране ре

Ми помоли някой от София да иде на Бул.Сливница и Бул.Ботев на самия ъгъл има магазин за стоки от Англия в момента имат Бушел мисля, че бяха на по 30лв.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Къде, ниска, Нов, от, приемник, сателитен, ЦЕНА, Цифров


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
въпрос за СД сателитен приемник на ниска цена uscxeu ДРУГИ 0 21-10-2011 00:31
Продавам цифров сателитен приемник - PRAXIS insight Приключили продажби 3 23-08-2011 00:31
Продавам цифров сателитен приемник - SKY SAT insight Приключили продажби 4 04-07-2011 16:10
дайте съвет за приемник за булсат карта, ниска цена register ДРУГИ 35 21-11-2010 10:12
Vivacom с пакет за телевизия и интернет при 25% по-ниска цена ТИНТИН ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 3 06-11-2010 01:03


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.