The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 19-01-2019
exoticplants exoticplants не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2019
Мнения: 26
Благодари: 2
Получил благодарност:
7 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Smart IPTV VS TV box 4k- 4Gb

Здравейте, нов съм във форума, не съм прочел почти нищо в темите, регнах се защото имам питанка... надявам се да спазвам правилата.
Въпроса ми е следния: Приятеlката ми е с ТВ бокс X96 mini 4 GB и гледа няколко листи , включач БГ каналите, аз съм с 3 телевизора в къщи, еднакви LG SJ800V, на които съм инсталирал приложенията Smart IPTV , които се намират за свободно сваляне в APP то на LG то, качвам си листите, работят 4-5 дни макс и се нуждаят от ъпдейт - ОК , не е болка за умирачка, отнема то десетина минути да качиш читава листа, но все пак си е занимавка. Въпроса ми е следния.... не искам да питам или да ми дават стрийм на платена такава листа или там каквото и да е.. позвъних на A1 понеже съм им клиент но не ми дадоха листа , та въпроса ми е възможно ли е да се сдобия такава срещу заплащане ????
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24-01-2019
aandreevbg aandreevbg не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 259
Благодари: 4
Получил благодарност:
98 пъти в 58 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране възможно ли е да се сдобия такава

БГ доставчици не предлагат листи.
Руски и турски (може би и др.) доставчици предлагат листи с/у заплащане, но няма БГ канали или те са free каналите, които излъчват свободно.
Тук могат да ти предложат БГ листи, като има 2 варианта - еднократно плащане, без гаранция и поддръжка и плащане месец за месец.
За повече инфо, специално за LG телевизори - на лични.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24-01-2019
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от exoticplants Вижте мненията
Здравейте, нов съм във форума, не съм прочел почти нищо в темите, регнах се защото имам питанка... надявам се да спазвам правилата.
Въпроса ми е следния: Приятеlката ми е с ТВ бокс X96 mini 4 GB и гледа няколко листи , включач БГ каналите, аз съм с 3 телевизора в къщи, еднакви LG SJ800V, на които съм инсталирал приложенията Smart IPTV , които се намират за свободно сваляне в APP то на LG то, качвам си листите, работят 4-5 дни макс и се нуждаят от ъпдейт - ОК , не е болка за умирачка, отнема то десетина минути да качиш читава листа, но все пак си е занимавка. Въпроса ми е следния.... не искам да питам или да ми дават стрийм на платена такава листа или там каквото и да е.. позвъних на A1 понеже съм им клиент но не ми дадоха листа , та въпроса ми е възможно ли е да се сдобия такава срещу заплащане ????
Та какъв ти беше въпроса?
__________________
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите.
Същото е и когато си тъп!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24-01-2019
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Та какъв ти беше въпроса?

Въпросът му бе, дали може да си плати на на родните големи телеком оператора и по конкретно на А1, и да получи плейлист във формат за LG.


Отговорът е не, никой сериозен доставчик няма да си обяви плейлистата и да ти я достави на нетяхно оборудване.

Първо защото с чужд приемник не могат да гарантират качеството на услугите си, второ не искат да им изтичат плейлистите и трето имат си система която е интегрирана само с техни приемници, отделно вървят и други процеси като криптиране, подмяна на листи актуализации и т.н.

Та съфорумниците са му казали, намираш си свестен IPTV доставчик и си плащаш.

Сега ще завалят фълшиви предложения за боксове с листи за една година там внимавай, да не те изпързалят .
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24-01-2019
exoticplants exoticplants не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2019
Мнения: 26
Благодари: 2
Получил благодарност:
7 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Та какъв ти беше въпроса?
въпроса ми е, не искам безплатно, може ли да си платя и да имам такава, като на тв бокса, от ясно по ясно, не искам без пари, ферщен зи ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24-01-2019
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от exoticplants Вижте мненията
въпроса ми е, не искам безплатно, може ли да си платя и да имам такава, като на тв бокса, от ясно по ясно, не искам без пари, ферщен зи ?
Ами ще ти трябват HLS стриймoве за да можеш да превключвaш бързо каналите в WEB OS .


Mpeg.ts много бавно се превключва, отнема около 10 секунди за да ти се зареди канала, през това време тв мълчание.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24-01-2019
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от exoticplants Вижте мненията
въпроса ми е, не искам безплатно, може ли да си платя и да имам такава, като на тв бокса, от ясно по ясно, не искам без пари, ферщен зи ?
И с ферщензи и без ферщензи не можах да ти разбера от първия въпрос. След уточнението разбрах че все пак си разбрал че на тоя свят нищо безплатно няма и че с трици маймуни не се ловят.
__________________
Когато си умрял, не знаеш, че си мъртъв. Трудно е само за останалите.
Същото е и когато си тъп!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26-01-2019
exoticplants exoticplants не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2019
Мнения: 26
Благодари: 2
Получил благодарност:
7 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
И с ферщензи и без ферщензи не можах да ти разбера от първия въпрос. След уточнението разбрах че все пак си разбрал че на тоя свят нищо безплатно няма и че с трици маймуни не се ловят.
много преди тебе съм разбрал за безплатния обяд, все пак взимам пари за консултация в друга сфера, споко....успех
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26-01-2019
exoticplants exoticplants не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2019
Мнения: 26
Благодари: 2
Получил благодарност:
7 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Танннер Вижте мненията
Ами ще ти трябват HLS стриймoве за да можеш да превключвaш бързо каналите в WEB OS .


Mpeg.ts много бавно се превключва, отнема около 10 секунди за да ти се зареди канала, през това време тв мълчание.
да обаче се оказа, че ми искат повече кинти, отколкото сега си плащам към оператора, абе някои май наистина им хлопа дъската, както и да е, балами винаги е имало и винаги ще има, благодаря за уточнението за стриймовете, но мен ме вълнува цена, качество и прочие. Все пак ползвам 3 тивита в дома си с приложението smart iptv и трябва да разчитам на благоволението на някои , по напред от мен с материала, за да гледам поне седмица аванта.. За това и поисках да спонсорирам някой ентусиаст срещу редовен ъпдейт на мак адресите на тивитата ми, както и да е , успех
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
4gb, 4k, box, iptv, smart, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Търся приложение за tv lg Smart IPTV мотобайк IPTV (Internet Protocol Television) 156 01-10-2022 22:15
Tiger T2 IPTV Приемник за цифрова ефирна, кабелна и IPTV телевизия Full HD Jovanoty ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 56 03-10-2021 20:56
Samsung Smart IPTV vs. MAG 351 los4e IPTV (Internet Protocol Television) 2 01-05-2018 20:06
IPTV приемник - Medialink ML7000 IPTV H265 Devil M ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от Девил М 0 20-11-2017 18:58
Smart iptv приложение! Ники Пики СВОБОДНИ ТВ-ПРОГРАМИ 5 14-05-2016 22:52


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.