The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Уроци и съвети за начинаещи

Уроци и съвети за начинаещи Споделете своя опит или се научете от опита на другите

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 17-01-2009
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране Re: Tutorial за CCcam - Как да си направим сървър !

Цитирай:
Първоначално написано от na4o82
Здравейте,да кажем че аз давам на приятел следната С линия- C: 74.67.164.178 12000 bois bois 3:0:0 {0:0:2}.При този вариант какво се пише във F линията,така ли трябва да изглежда F: bois bois 3:0:0 {0:0:2},интересуват ме числата преди и вътре в скобите по този начин ли трябва да се напишат и в двете линии или мога да огранича приятела само с F линията(без да пиша тези числа в С линията).
И друг въпрос примерно ако искам аз да дам С линия на някой,но да взима от мен само локалната и НОР 2,а да решерва само локалната и НОР 1,какво трябва да се напише в С и F линията.
Днес получих следната С линия : C: linuxserver.homelinux.com 12000 na4o itveuro no { 0:0:2 }#nova full,какво означава това след скобите #nova full(в смисъл това знам 4е е пакет нова,но защо го е сложил със знак#).При този вариант какво е написал той в F линията.
Просто искам да ми се изяснят нещата за тези числа,че се обърках изцяло от тях.
Прво ц линията която даваш трябва да е във вариант C: 74.67.164.178 12000 bois bois no { 0:0:2 }.
F линията трябва да ти е F: bois bois 1 0 0 { 0:0:2 } - така по този начин шерваш твойта крта и картите ти на хоп1, за които имаш права за решер, също така даваш права да ти бъде решерната карта 1 път. Ако искаш да получава и картите на хоп2(той ще ги получава на хоп3) за които имаш права, то тогава линията трябва да бъде във вида F: bois bois 2 0 0 { 0:0:2 } и съответно ц линията е C: 74.67.164.178 12000 bois bois no { 0:0:3 }.
До колкото за линията която си получил, след скобите #nova full е за да се сещаш каква карта е локална при дадената линия.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17-01-2009
na4o82 na4o82 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 42
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Tutorial за CCcam - Как да си направим сървър !

Цитирай:
Първоначално написано от adskiqt
Цитирай:
Първоначално написано от na4o82
Здравейте,да кажем че аз давам на приятел следната С линия- C: 74.67.164.178 12000 bois bois 3:0:0 {0:0:2}.При този вариант какво се пише във F линията,така ли трябва да изглежда F: bois bois 3:0:0 {0:0:2},интересуват ме числата преди и вътре в скобите по този начин ли трябва да се напишат и в двете линии или мога да огранича приятела само с F линията(без да пиша тези числа в С линията).
И друг въпрос примерно ако искам аз да дам С линия на някой,но да взима от мен само локалната и НОР 2,а да решерва само локалната и НОР 1,какво трябва да се напише в С и F линията.
Днес получих следната С линия : C: linuxserver.homelinux.com 12000 na4o itveuro no { 0:0:2 }#nova full,какво означава това след скобите #nova full(в смисъл това знам 4е е пакет нова,но защо го е сложил със знак#).При този вариант какво е написал той в F линията.
Просто искам да ми се изяснят нещата за тези числа,че се обърках изцяло от тях.
Прво ц линията която даваш трябва да е във вариант C: 74.67.164.178 12000 bois bois no { 0:0:2 }.
F линията трябва да ти е F: bois bois 1 0 0 { 0:0:2 } - така по този начин шерваш твойта крта и картите ти на хоп1, за които имаш права за решер, също така даваш права да ти бъде решерната карта 1 път. Ако искаш да получава и картите на хоп2(той ще ги получава на хоп3) за които имаш права, то тогава линията трябва да бъде във вида F: bois bois 2 0 0 { 0:0:2 } и съответно ц линията е C: 74.67.164.178 12000 bois bois no { 0:0:3 }.
До колкото за линията която си получил, след скобите #nova full е за да се сещаш каква карта е локална при дадената линия.
Благодаря ти много adskiqt,вече ми стана ясно!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 25-01-2009
na4o82 na4o82 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 42
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Tutorial за CCcam - Как да си направим сървър !

Какво трябва да се промени в конфиг файла,за да може примерно от друг комп да си проверявам сървъра и клиентите на бокса,през порт 16001,но да влизам с някаква парола,защото сега влизам само с ИП .Нещо тук ли трябва да се промени?
#WEBINFO LISTEN PORT : 16001
Отговори с цитат
  #34  
Стар 25-01-2009
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Tutorial за CCcam - Как да си направим сървър !

Цитирай:
Първоначално написано от na4o82
Какво трябва да се промени в конфиг файла,за да може примерно от друг комп да си проверявам сървъра и клиентите на бокса,през порт 16001,но да влизам с някаква парола,защото сега влизам само с ИП .Нещо тук ли трябва да се промени?
#WEBINFO LISTEN PORT : 16001
allow web info тр да е no и тр да пренасочиш порт 16001 в рутера си към бокса, тогава тр да се зарежда от вс точка на света и да иска усер и пас ...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 25-01-2009
na4o82 na4o82 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 42
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Tutorial за CCcam - Как да си направим сървър !

Цитирай:
Първоначално написано от netman
Цитирай:
Първоначално написано от na4o82
Какво трябва да се промени в конфиг файла,за да може примерно от друг комп да си проверявам сървъра и клиентите на бокса,през порт 16001,но да влизам с някаква парола,защото сега влизам само с ИП .Нещо тук ли трябва да се промени?
#WEBINFO LISTEN PORT : 16001
allow web info тр да е no и тр да пренасочиш порт 16001 в рутера си към бокса, тогава тр да се зарежда от вс точка на света и да иска усер и пас ...
Netman,трябва ли да направя някакви промени(да махна ли знака # и на кой ред) в това по долу или си остава в същия вид?Иначе порта го пренасочих.

#ALLOW WEBINFO: no

# Show extended client info when showing client list
# default is yes
#
#SHOW EXTENEDED CLIENT INFO : no

# The webinfo service can be protected with a username and password.
# This is switched off by default
#
#WEBINFO USERNAME : <username>
#WEBINFO PASSWORD : <password>

# The telnetinfo service can be protected with a username and password.
# This is switched off by default
#
#TELNETINFO USERNAME : <username>
#TELNETINFO PASSWORD : <password>

# default port for telnet is 16000
#default port for web is 16001
# supported commands:
# info
# activeclients
# clients
# servers
# shares
# providers
# entitlements
Отговори с цитат
  #36  
Стар 26-01-2009
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Tutorial за CCcam - Как да си направим сървър !

махни # пред редовете за аkтивиране и настройка на уеб инфото
Отговори с цитат
  #37  
Стар 08-02-2009
na4o82 na4o82 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 42
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Tutorial за CCcam - Как да си направим сървър !

Здравейте,от един форум за кард....г ми изпратиха следното:

You are getting:

- Total TV full
- Digitalb
- HRT
- FreeX

Here is Cline for you:
C:...........................................

* I will exchange Sky IT only with Sky UK, or CSD espana. (only direct connection, Nline)

Той ми даде С линия ,но за тези по горните пакети,а за Скаи Ит иска Nline, не мога да разбера как да му дам N линия като съм със ССсам 2.0.11.Това комбинация ССсам+Newcam ли е?Как да си инсталирам този Newcam и ще се прецака ли нещо на ССсам.Ако може някой да ми обясни каква е идеята на тази "direct connection, Nline",и защо по този начин иска да му дам тази линия.И още един въпрос(малко тъпичък ама...),значи виждам че по чуждите форуми за ш....г има хора които предлагат С линии на няколко карти-сървъра,та въпроса ми е за какво имат примерно по 4 локални като могат да си шернат линиите и да имат само по 1 локална карта,в смисъл няма нужда да се набутват по толкова пари за различни пакети?
Отговори с цитат
  #38  
Стар 09-02-2009
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Tutorial за CCcam - Как да си направим сървър !

N линия се подава от newcs емулатор или друг поддържащ newcamd протокол, не знам защо иска само този вариант, но от написаното разменя N за N на Sky или CSD ... може да се комбинира newcs+cccam, но тогава картата се чете от невцс, не може от двете едновременно ...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 09-02-2009
na4o82 na4o82 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 42
Благодари: 2
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Re: Tutorial за CCcam - Как да си направим сървър !

Цитирай:
Първоначално написано от netman
N линия се подава от newcs емулатор или друг поддържащ newcamd протокол, не знам защо иска само този вариант, но от написаното разменя N за N на Sky или CSD ... може да се комбинира newcs+cccam, но тогава картата се чете от невцс, не може от двете едновременно ...
Мерси netman,значи доколкото разбрах,ако му дам N линия,картата трябва да се чете от Newcam,а тогава тези мои клиенти които са на ССсам няма да могат да виждат моята локална карта,значи или трябва да си на ССсам или на Newcam,правилно ли съм разбрал?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 09-02-2009
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране Re: Tutorial за CCcam - Как да си направим сървър !

Цитирай:
Първоначално написано от na4o82
Мерси netman,значи доколкото разбрах,ако му дам N линия,картата трябва да се чете от Newcam,а тогава тези мои клиенти които са на ССсам няма да могат да виждат моята локална карта,значи или трябва да си на ССсам или на Newcam,правилно ли съм разбрал?

Не точно, ако си на комбинацията картата ще се чете в newcs и CCcam ще се закача за него и ще решерва картата, разликата е в това, че на тези ти клиенти ще виждат локалната карта на хоп 2 и може си помислят, че нямяш локална а решерваш нечия друга ...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cccam, tutorial, Да, За, как, направим, си, сървър


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
10 правила за стабилен CCcam сървър. nikec CCcam 42 14-10-2012 10:46
Tutorial: Как да си направим NEWCS сървър nikec Уроци и съвети за начинаещи 15 02-07-2010 18:54
Tutorial: Как да си направим NEWCS сървър nikec Уроците на Nikec 0 27-10-2009 23:43
CCcam 2.1.1 Client and Server Tutorial for AzBox HD SatLubitel AZBOX 2 21-07-2009 13:13
Tutorial Gbox - Как да си направим сървър Ланселот Уроци и съвети за начинаещи 11 23-03-2009 10:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:08.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.