The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 31-03-2014
Nicks1 Nicks1 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 288
Благодари: 17
Получил благодарност:
75 пъти в 52 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ти пиеш ли си хапчетата? За пазарна икономика чувал ли си? Пазарът ще реши дали ще съществува Булсат, не ти. Ти си някакъв промит мозък. "Щом не ми харесва, закривай". В кой свят живееш? Мина времето на партийните поръчения.
Отговори с цитат
Следните потребители (7) благодарят на Nicks1 за този полезен пост
njor (31-03-2014), Stuka (31-03-2014), Виктор (31-03-2014), Дезео (31-03-2014), Кермит (31-03-2014), Кррииисссс (31-03-2014), Хишникът (02-04-2014)
  #52  
Стар 31-03-2014
dtvbguser dtvbguser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Местоположение: Пловдив
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
89 пъти в 37 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Стой си с личните нападки и изнервено поведение във форума на Булсат братле
Тук говорим за компания която цензурира клиентите си и това трябва да се знае и да се казва.
Оттам нататък всеки си решава какво да прави, но така като гледам отлива от Булсат става все по-голям.

Между другото след като два кръга от Примера изобщо не бяха излъчени, взетия сигнал от Канал+ отново достигна до Булсатком. Отново през 5 минути ни изскачат френски реклами и заемат 50% от екрана, а траурно закрито лого стои в горния десен ъгъл на Филм+!
Отговори с цитат
  #53  
Стар 31-03-2014
Nicks1 Nicks1 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 288
Благодари: 17
Получил благодарност:
75 пъти в 52 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нещо си се объркал. Нямам нищо лично срещу теб. Обяснявам, че не ти си човекът, който решава дали една фирма да съществува.
Изглеждаш смешен отстрани. Малко си в стил "Сталин". "Има Булсат-има проблем, няма Булсат-няма проблем".
Отговори с цитат
  #54  
Стар 31-03-2014
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicks1 Вижте мненията
Ти пиеш ли си хапчетата? За пазарна икономика чувал ли си? Пазарът ще реши дали ще съществува Булсат, не ти. Ти си някакъв промит мозък. "Щом не ми харесва, закривай". В кой свят живееш? Мина времето на партийните поръчения.
Важното е, че разбираме, че на никой в Булсатком не му пука какво ще стане.
Мислиш ли, че това е нормално?
Щом не им пука, за какво въобще се занимават?! Да вдигаме ръце, те да вдигат окончателно и да се свършват и мизерии, и мъчения, и злепоставяне и какво ли не.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 31-03-2014
Аватара на njor
njor njor не е на линия
Човек
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 2,573
Благодари: 1,115
Получил благодарност:
1,594 пъти в 785 поста
Сваляния: 181
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Между другото след като два кръга от Примера изобщо не бяха излъчени, взетия сигнал от Канал+ отново достигна до Булсатком. Отново през 5 минути ни изскачат френски реклами и заемат 50% от екрана, а траурно закрито лого стои в горния десен ъгъл на Филм+
Ама се гледа и то само там.
А ти знаеш ли колко струва това и можеш ли да го оцениш?
Извинявай за личното отношение,но си го изпроси.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 31-03-2014
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от njor Вижте мненията
Ама се гледа и то само там.
А ти знаеш ли колко струва това и можеш ли да го оцениш?
Извинявай за личното отношение,но си го изпроси.
Не го обръщай на персонално. Защото има сигурно хиляди като него.

Все едно, въпросът е дали Булсаткома оценява колко струва фийдбека от клиентите и дали го оценяват въобще.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 31-03-2014
Nicks1 Nicks1 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 288
Благодари: 17
Получил благодарност:
75 пъти в 52 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Важното е, че разбираме, че на никой в Булсатком не му пука какво ще стане.
Мислиш ли, че това е нормално?
Щом не им пука, за какво въобще се занимават?! Да вдигаме ръце, те да вдигат окончателно и да се свършват и мизерии, и мъчения, и злепоставяне и какво ли не.
Пука им, даже много им пука. Но парите ги няма. Много са дините под мишницата и това може да ги закопае.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 31-03-2014
Аватара на Дезео
Дезео Дезео не е на линия
In Trance we trust
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Бургас
Мнения: 299
Благодари: 424
Получил благодарност:
97 пъти в 52 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако толкова сте се загрижили за бъдещето на булсатком и искате бъдещите клиенти на сателитна телевизия да не се "набутват" там, щото няма съпорт във форума им, направете една анти-фен фейсбук страница, или отделен форум и си бъбрете, предупреждавайте и плюйте там колкото си искате. Толкова ли не разбрахте, че тук повечето гледаме булсата по другия начин и модерацията на форума им от индивид с никнейм zmei не ни вълнува особено...
__________________
Xtrend 4000, Dreambox 500s, ZDH 100, WISI OR97, Multifeed 13E, 19.2E, 23.5E, 39E
Отговори с цитат
  #59  
Стар 31-03-2014
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 618
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Наистина булсата са много зле. Изобщо не са за защитаване. Но въпреки това аз също още съм им абонат. Определено мисля за смяна, но въпреки това не ги сменям, защото за тази цена предлагат доста. Разбира се не знам до кога ще ми трае търпението.
Относно форума им, там е пълна цензура не се занимавайте с боклуците там.
Накрая ще взема да регистрирам един домейн bulshitkom.com и ще се види истината тогава няма да има цензура.
Или ще се казва BulsatcomBezCenzura.com BBC тогава ще им разкажа играта. Ама не ми се занимава с тях. Под нивото са ми , както и на всичките си абонати.

Последно редактирано от аас : 31-03-2014 на 22:23
Отговори с цитат
  #60  
Стар 31-03-2014
dtvbguser dtvbguser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Местоположение: Пловдив
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
89 пъти в 37 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicks1 Вижте мненията
Изглеждаш смешен отстрани.
Не съм сигурен дали когато мобилните оператори увъртаха възрастни хора с преподписване по телефона си бил на същия принцип?
Като съм "смешен" защо искаш да не се разчува какво е положението на Булсат, защо искаш и хора, на които те първа им предстои избор на оператор да са "в мъгла"?
Дадох ти примера с Китай, дадох ти примера с мобилните оператори, а това с Булсатком не е много различно. Маса хора са предплатили за по 6 месеца или година, защото те обливат с флайъри на булсат как са закупили правата и ще излъчват Ла Лига. По цял ден вървят реклами, как ще гледаме "повече звезди от колкото на небето", а два кръга звезди нямаше. Хората да не би да са платили за да гледат "Ел класико" без атмосферата на стадиона, с радио-говорител Касабов, а отзад да се чува английски коментар?
Къде може хората да попитат какво става с парите им още повече, че се дават 4лв. отгоре за Ф+ HD? Обаждаме се на телефоните, там не се вдига.. Пишем във форума, там едно, че не ти отговарят, друго че питането ти ще бъде изтрито.

Защо искаш всичко това да не се разгласява, а после претендираш, че нямаш нищо общо с Булсат? Хубаво ли ще ти е да се набуташ с нов договор и да не може да гледаш олимпиадата, а вероятно и световното първенство по футбол в Бразилия, защото Булсат не искат да пускат безплатните цифрови канали, за които опищяха света?

Все реторични въпроси, а колкото до твоите обиди към мен лично.. на тях няма да отговоря..., за да не падам на нивото ти.

Може да отбележиш само, ако искаш, какво грешно съм написал, че толкова върло се хвърляш, със лични нападки срещу мен, заради които и може да ти забранят писането в този форум, само и само, за да защитиш Булсатком?

Нямаш нищо общо с тях, да да
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dtvbguser за този полезен пост :
tsvete76 (01-04-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
булсат, форум


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
форум астра Забавно 10 26-12-2013 11:55
форум мирокостов Кошче 2 16-09-2012 04:31
Независим форум на Булсат new Кошче 36 08-03-2012 09:56
форум САТ ПЛАНЕТ Михаил Добрев ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 6 07-04-2011 16:56
Бавен форум? Пакостник Дъра-Бъра 53 19-02-2011 10:52


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.