The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 08-08-2011
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Дам, искат си оборудването и аз подадох предизвестие за уволнение.
Въпреки, че автоматично не подновяват договорите за тв, аз още в петък свърших тази работа за по сигурно.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 08-08-2011
мнн мнн не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 740
Благодари: 24
Получил благодарност:
152 пъти в 109 поста
Сваляния: 269
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Крал Артур Вижте мненията
Странното е, че с искат цялото оборудване. Не, че ми трябва, ама за първи път чувам някой да си го иска обратно. Кризаааааааааа
при мен миналата година Булсатком си искаха оборудването, след 4 години ползване. Не, че го върнах, ама си направиха устата.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 08-08-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мнн Вижте мненията
при мен миналата година Булсатком си искаха оборудването, след 4 години ползване. Не, че го върнах, ама си направиха устата.
Була си искат само приемника с дистанционното, в договора си пише, че антената си е твоя, а и приемника може да не им го връщаш ако искаш срещу 5 лева става твой, ако вече не е де.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 08-08-2011
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,724
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И аз чакам с нетърпение да се откажа от виваком ,но досега и от итв и от булсат не са си искали оборудването, ама тия от Виваком явно много са го закъсали.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 08-08-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

не знам какво да кажа тука по въпроса виваком ту до доволни ту недоволни абонати не че и аз съм изцяло доволен но пък ако съм прекалено доволен от техните услуги ще се окаже според някой от вас че съм подставено лице тоест са ми платили за да ги хваля..... но искам да кажа следното по въпроса тъй като темата я отворих аз а то е че :

в началото бях на два отделни договора за интернет и сателитната им телевизия 15 мегабита за интернета за 20 лева и 14.80 за стандартен пакет от виваком тв нека да отбележа че при мен имайки предвид че живея на забутано място на 6 км от моят град Варна никога до сега не съм имал проблем с двете услуги предоставени ми от виваком телевизията ми е спирала само когато завали през останалото време е горе долу добре а интернета ми винаги работи единствено спира когато аз спра модема по време на буря за предпазване и на самият модем и ма моите компютри .

оставаше ми 4 месеца да ми свърши договора за телевизията и още към 8 месеца за интернета , но не щеш ли вместо да се отказжа както бях го намислил поне от телевизията им хората които сем трябваше да обяват старта на ефирната цифрова телевизия за 2012 година постоянно променяха сартовата дата а тъй като се получава така че няма да мога да гледам по бтв комеди кеча който ми е любимият развлекателен спорт и axn sci fi да си гледам стар трека реших да подпиша нов едногодишен договор за да мога да си гледам каквото искам защото на мен чесно казано не ми се занимава с певицата шер за да гледам ... по другият начин , и обединих двата договора сега пак намазах промоция вместо да плащам 20 лева за 15 мегабита нет и 14.80 за твто скороста ми за нета от 15 мегабита става на 10 мегабита а каналите си остават същите 60 броя за тв и ето къде е авантата първите три месеца от новия договр по 17.80 лева а после ставва по 26 лева тоест пада ми се по 13 лева за сателитната виваком тв и за 13 лева за виваком нета и спестявам по към 8 до 10 лева месечно от това което иначе бих платил по време на двата отделни договора след което договорът ми става безсрочен след едната година и пак ще съм на 26 лева на месец аз доволен
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
автогол, виваком, внимание, За, набутвация, Тв


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
як монтаж на виваком д.е.м.т ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 13 11-04-2011 18:12
Виваком в Русия? фабиус ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 08-02-2011 14:20
Виваком ТВ и ДМ800 илко80 DREAMBOX 11 14-01-2011 19:20
Виваком ТВ канали lubo781 Въпроси и отговори 15 10-11-2010 22:27
ВиваКом ТВ vivacom bg Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 264 29-08-2010 21:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.