The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 21-12-2014
Аватара на БОБИ
БОБИ БОБИ не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: София
Мнения: 1,920
Благодари: 387
Получил благодарност:
906 пъти в 452 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не подлежи на ограмотяване...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на БОБИ за този полезен пост :
sarivano (22-12-2014)
  #32  
Стар 21-12-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Бай ганьо в Европа, тъп и нагъл....

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bu12tras за този полезен пост :
vasilstf (21-12-2014)
  #33  
Стар 22-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vt1bg Вижте мненията
Абе и лг да е, ако не го е настроил както трябва, нормално да не знае какво вижда.

Люкси, очевидно никъде не те взимат на сериозно, не само в бг форумите за техника, но и в магазините за техника. До такъв извод стигам като чета преживяванията ти. Честно, работил съм известно време като консултант в голям магазин с име и аз и колегите ми също не бихме взели на сериозно човек като теб. Така че, търси грешките в себе си, не в останалите. Не може целия свят около теб да е крив, пък само ти, единствен да си нормален. Ама както казват хората, на крива ракета...
Аааааа, може то целият свят около мен да е крив, мооооожееее !
Аз имам една диплома, на която пише на френски че съм консултатнт по маркетинг.
Та техниките на продаване съм ги учил още 90-те години на миналия век, разбира се тук при мен. И съм леко "алергичен" към консултант-продавачите. Ако знаеш само как ги разигравам, като им подавам фалшиви сигнали, че уж съм почти навит да купя някакъв продукт точно при тях, шапката ще ти падне. Аз имам едно златно правило, като ходя да гледам къде какво продават, не нося пари с мен, та да нямат никакъв начин да провокират у мен импулсивна покупка. Стоката не е заек да избяга.

Сега гъм другите, дето ме питат какъв модел точно ми е скапаното ЛГ.
Еми не ви трябва да знаете какъв модел е, него няма да го оправите като с магия да тръгне да не маже. На един тест, на който попаднах докато се ровех последните дни, пише като недостатък за моя телевизор, точно че има моушън блър. Проблемът ми с този боклук е, че нямам резервен телевизор със същия размер, аз иначе да съм го върнал, докато е могло.

А па вие тука, вместо да се притечете на помощ на сънародникът ви, еднически българин, само си траете и чакате да се прекарам и втори път. Е, няма да ви се уреди въпроса, най-много да изгубя още време в обикаляне по възможните магазини, но покупка ще има, само ако съм убеден че ще ми върши работа.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 22-12-2014
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,199
Благодари: 584
Получил благодарност:
787 пъти в 533 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Верно си тъп и упорит. Хората искат да ти помогнат, ама ти си упорит. Не знам защо изобщо спамиш форума. Всичките тия функции като моушън блър, шум, различни функции за честота на кадрите, подобряване на изображението, повишаване на резолюция и тн. могат да влошат картината която виждаш. Има модели на лг, които използват висок клас ips матрици, при тях има доста особености при контраст, цветове, ъгъл на виждане и време за реакция. Ама ние тук сме решили проблемите си, ти ако искаш слушай какво ти се говори, ако искаш недей. Виж колко е хубаво, като се правиш на знаещ и отворен, а си гледаш как телевизора затъмнява картината. Няма как да ти помогнем, след като ти сам не искаш и не ни насочваш.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 22-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Бай ганьо в Европа, тъп и нагъл....
Ама в Европа, нали ...
Ти кво така нещо си ме намразил, завиждаш яко нещо, да не си ме разпознал от друг форум, та така нервничиш ?
Успокой се бе човек и европейците умират един ден и нищо не си отнасят в гроба. Щастието не е в имането или в парите, нито в потреблението на стоки. Човек може да си прави кеф и с много малко пари. Ако това може да те успокои, мобилният ми телефон струва само 20 евро и не си купувам друг. Не защото нямам пари, ами защото не се подавам на модни тенденции. Съпротивлявам се на диктата на модата в технологиите. Тази пролет се опитвах да си купя неуспешно таблет, за да го ползвам през лятото в София из града на Free Wi-Fi. Еми не успях да си харесам нито един таблет, не струващ повече от лаптоп. И не си купих таблет, купих си 11 инчово лаптопче, тежи 600гр повече от таблет със същите размери, ама си е компютър. Такъв съм аз, не се прекланям пред технологиите, особено пред боклучивите.
Моето виждане е , че технологиите трябва да бъдат създавани да ми служат те на мен, а не аз да съм им роб на тях, да се отнасям към тях със страхопочитание и да ги поставям на пиедестал.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 22-12-2014
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,896
Благодари: 1,022
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе там по запада с пари в кеш в джоба ли ходите да си купувате телевизори
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #37  
Стар 22-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vt1bg Вижте мненията
Верно си тъп и упорит. Хората искат да ти помогнат, ама ти си упорит. Не знам защо изобщо спамиш форума. Всичките тия функции като моушън блър, шум, различни функции за честота на кадрите, подобряване на изображението, повишаване на резолюция и тн. могат да влошат картината която виждаш. Има модели на лг, които използват висок клас ips матрици, при тях има доста особености при контраст, цветове, ъгъл на виждане и време за реакция. Ама ние тук сме решили проблемите си, ти ако искаш слушай какво ти се говори, ако искаш недей. Виж колко е хубаво, като се правиш на знаещ и отворен, а си гледаш как телевизора затъмнява картината. Няма как да ти помогнем, след като ти сам не искаш и не ни насочваш.
Аз не ви карам да ми оправяте скапаното ЛГ, защото съм го разбрал вече че е пълен боклук.
Но ти понеже си много остър, не искаш да си признаеш че технологията е калпава и пробутват на хората 50херца ЛЦД матрици ( уж че били 100Хц) , като ги будалкат че ще предават чисто, пък те мажат така както кинескопите никога не са мазали на същите тези 50Хц.

Това което бихте могли да напишете тук е, кой модел от коя марка работи добре, ама не искате.
Пък после кой как ще си го настройва, си е негова работа.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 22-12-2014
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,896
Благодари: 1,022
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ето ти тема за размисъл :
http://www.noteloop.com/kit/display/...servue-dlp-tv/
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #39  
Стар 22-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AGT Вижте мненията
Абе там по запада с пари в кеш в джоба ли ходите да си купувате телевизори
Еми да, защото знаем как може да ни бъде източена банковата сметка ако ползваме кредитна карта, представи си. И дебитна карта не ползвам.

Това лято си откривах сметка една банка в София и се опитаха да ми пробутат да подпиша документ, че обещавам да върна на банката всички понесени от нея загуби, поради това че само ми трябва да си проверявам какви пари има останали, без да извършвам плащания. Те ме будалкат че могло само да си проверявам по интернет наличните пари, ама после подпиши се тука, все едно ползваш интернет банкиране и ако стане поразия някаква, тебе ще те изкараме виновен. Да де, ама аз съм собственик на къща в София и срещу банка няма да има как да се боря от разстояние да докязвам пред корумпираните бг съдии, че нямам вина че някое хакерче е влезнало от мое име в системата им.

Преди от същата банка ползвах интернет банкиране, щото пращах заплати на едни мадами, дето бачкаха за мен от разстояние ( да бе аз съм баш техничар, знам как стават и такиви работи, когато ми трябва и ми е важно, тогава знам). Тогава имах отделен двърд диск и чиста инсталация на Уиндоуза и го пъхах в едно чекмедже в компютъра, по един път в месеца, да превеждам пари. После го вадех и никой по никакъв начин е нямало как да ми проникне в този двърд диск, понеже и ИП-то е динамично. Ама тогава ми се налагаше да ползвам интернет банкирането, за да им плащам бързо заплатите. Пък сега не ми трябва нито интернет банкиране, нито кредитна карта , нито дебитна.
Какво чудно има в това да пращаш в брой ?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 22-12-2014
Аватара на AGT
AGT AGT е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,896
Благодари: 1,022
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако си аматьор ще ти я източат Ама пък гледам си писал , че си по-по-най та се съмнявам да ти я източат И какво общо има споменатата банка в София с тия в Люксенбург или където и да ти се иска там..... ??? Има две положения както казваше един колега преди години : "- Абе ти тъп ли си или просто изморен ? "
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
фалшиви, херцове


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 4 (0 членове и 4 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
заменям 100 фалшиви немски марки bokarium Кошче 0 09-01-2014 06:16


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.