The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 01-06-2012
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,410
Благодари: 194
Получил благодарност:
353 пъти в 247 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хиена цитат:
"Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.И от враговете може да се учим на мъдрост."
И всички дишаме дали пушим или не!
Иначе кръчмата да има или не ветилация пак се умирисват дрехите.
Аз също пуших преди 21 години и отказах този занаят
На ЛС мога да дам рецептата как се отказват тотално цигарките
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Хоризонт за този полезен пост :
АТАНАС15 (01-06-2012)
  #32  
Стар 01-06-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не сте прави, всеки пушач може да пуши като е сам или на открито, но именно вие нарушавате право на избор на нас - непушачите, защото не сме длъжни да дишаме дима навсякъде, по време на закуска в кафенето, по време на обяд, на спирката... навсякъде. Ако пушачите бяха малко по-съобразителни нямаше да се стигне до тук.

Ако си говорим за лай*а , то и аз да използвам същия пример: Все едно аз да кажа, че е нормално да се изс*ра на улицата и ако някой ми забрани да кажа, че ми отнема правото на избор... абсолютно същото е.
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.ivanov за този полезен пост :
register (02-06-2012)
  #33  
Стар 01-06-2012
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Вярно е, всички дишаме.Заводите които бълват отровен дим също, колите, които вече са сериозен проблем за природата и това, което дишаме, та дори и дезодорантите с които се пръскаме.Но това умишлено се “покрива“.
Да забранят тровенето на въздуха по приоритет, а не по това, кой къде и какво направил, щото ние сме много далече...а пушачите едва ли са проблем за озоновата дупка.Всички са долни мръсни интересчии, безскрупулни, правещи се на загрижени за човешкото здраве.
Ще вземе сега да се обогати здравната каса и да фалират болниците.
Луда работа!

П.П. Всеки един от Вас защитаващите забраната, всеки Божи ден тровите децата ми по един или друг начин! Само се замислете и тогава ми говорете врели не кипели.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Следните потребители (7) благодарят на Хиена за този полезен пост
armaturata (02-06-2012), ceco2000 (01-06-2012), shamarasat (01-06-2012), sleeper (01-06-2012), АТАНАС15 (01-06-2012), Никола67 (01-06-2012), панорамна (04-06-2012)
  #34  
Стар 01-06-2012
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
Не сте прави, всеки пушач може да пуши като е сам или на открито, но именно вие нарушавате право на избор на нас - непушачите, защото не сме длъжни да дишаме дима навсякъде, по време на закуска в кафенето, по време на обяд, на спирката... навсякъде. Ако пушачите бяха малко по-съобразителни нямаше да се стигне до тук.

Ако си говорим за лай*а , то и аз да използвам същия пример: Все едно аз да кажа, че е нормално да се изс*ра на улицата и ако някой ми забрани да кажа, че ми отнема правото на избор... абсолютно същото е.
Къде закусваш че те опушват аз закусвам на места където никой не пуши съответно и аз
Когато съм в кафе аз не налагам на непушачите да влязат с мен в аквариума ?
Защо на мен да ми е забранено нещо което е мое право на избор което имате и вие ?
Сега пуша примерно на открито минава някой и ако се оплаче от дима ми , аз какво да направя ?

Ако ти сравняваш акането с пушенето нямам думи ...
Следните потребители (3) благодарят на Никола67 за този полезен пост
ceco2000 (01-06-2012), панорамна (04-06-2012), Хиена (01-06-2012)
  #35  
Стар 01-06-2012
Nova Nova не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: София
Мнения: 12
Благодари: 6
Получил благодарност:
13 пъти в 7 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
....пак се умирисват дрехите.
Аз също пуших преди 21 години и отказах този занаят
На ЛС мога да дам рецептата как се отказват тотално цигарките
Хахаха... Чак сега разбрах дълбокомислието и далновидността на ББ и сие!
Ми то това била толкова дълго обмисляната им и строго секретна антикризисна програма, бе...
Значи – цялата работа била да спестят на Хоризонт и съмишленици средства от прах за пране, със спестените пари – те пък ще организират рекламна кампания и ПР акция за имиджа на БГ като дестинация, свободна от цигарен дим, където можеш да си напазаруваш на кило законни цигарки с платен акциз, а и да завъртят среден и голям бизнес с рецепти за отказване от същите. Налетите в бюджета пари от тия им бизнеси ще се вложат в администрацията по изграждане звена за издаване удостоверения и хартийки, с които ти позволяват да дишаш, бачкаш, да имаш имущество и т.н. С таксите от хартийките ще спонсоритат концлагерчета за тия, дето упорстват да пушат, да си плащата свободно за здравеопазване, вместо да "дарят" осигуровки на държавата.
И ето ти– държава с чист въздух, с чиста територия от съмнителни елементи, дето не щат да се нагъзват на тия, на които плащат, рай за тия, дето различните им пречат (щото по–агресивно същество от псевдонепушач, дето трови въздуха с всичко, дето не е цигара, ама цигарата на другия му е жизнен враг №1 не знам).
Същевременно – работеща икономика – перпетуум мобиле, задвижвана от гореупоменатите таксички, глобички, и най–вече – парите, наливани в "екологичните" кръчми от екоклиентите, които от днес ще се метнат като неживяли в "сладкия" живот...
Ех, че рай настава....

Последно редактирано от Nova : 01-06-2012 на 22:13
Следните потребители (4) благодарят на Nova за този полезен пост
ceco2000 (01-06-2012), Никола67 (01-06-2012), фото (01-06-2012), Хиена (01-06-2012)
  #36  
Стар 01-06-2012
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Хиена цитат:
"Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.И от враговете може да се учим на мъдрост."
И всички дишаме дали пушим или не!
Иначе кръчмата да има или не ветилация пак се умирисват дрехите.
Аз също пуших преди 21 години и отказах този занаят
На ЛС мога да дам рецептата как се отказват тотално цигарките

Казвай на всички и ако спрем цигарите , ще сринем пирамидката на фалцета дянков
  #37  
Стар 01-06-2012
Миро Миро е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 384
Благодари: 96
Получил благодарност:
138 пъти в 64 поста
Сваляния: 64
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не мога да схвана какъв е проблемът? От няколко години се говори за това. Даже го отложиха и пак има ревльовци. Аз също пуша, ама това не ми пречи. Освен това винаги се съобразявам, когато има непушачи около мен. Тези приказки, че заведенията ще се опразнят са несериозни по простата причина, че няма да има такива, където ще са за пушачи.
Стар 01-06-2012
todor58
Това съобщение е изтрито от Чък Норис. Причина: По-полека с квалификациите, за да не се наказваме!
  #38  
Стар 01-06-2012
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Миро Вижте мненията
Не мога да схвана какъв е проблемът? От няколко години се говори за това. Даже го отложиха и пак има ревльовци. Аз също пуша, ама това не ми пречи. Освен това винаги се съобразявам, когато има непушачи около мен. Тези приказки, че заведенията ще се опразнят са несериозни по простата причина, че няма да има такива, където ще са за пушачи.
И аз се съобразявам но какво от това ?
С какво се променят нещата , както има невъзпитани непушачи така има и пушачи , хора разни .
Относно заведенията аз съм от поколение което помни времената когато в града имаше 2-3 дискотеки тогава на мода бяха домашните купони , та така ще стане и сега
За мен самата забрана е неразбираема в случая нямам право на избор това ме възмущава .
Да се забрани производството и продажбата и да се приключи .
  #39  
Стар 01-06-2012
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Ще се увеличат частните клубове !
И там всички проверяващи и родната полиция ще духа таратора.
Утре ще решат да “опрашат цветята ви“ и вие пак ще се примирявате.
Пуша си цигарата пия си бирата. Ай

Цитирай:
Първоначално написано от Никола67 Вижте мненията
Да се забрани производството и продажбата и да се приключи .
Да, да това и “големите“ акули не са си го и помислили.
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
  #40  
Стар 01-06-2012
cvbyte cvbyte не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 37
Благодари: 0
Получил благодарност:
4 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 295
Ъплоуди: 0
Smile Цигарите ли ви бяха най-големия проблем.

Цигарите ли ви бяха най-големия проблем.Огледайте се наоколу всичко е мръсно ,няма кой да ви чисти улиците и да ги асвалтира,да ви направи истински магистрали.Вземате най-ниските заплати в Европа и в Албания са даже по-високи вече.Царят ви е гол ,но вие го виждате че е с дрехи.
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Край, на, от, пушачите, терора


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Край на коледните промоции SKY DIGITAL ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 0 20-01-2012 15:59
Край на тестовете край на SATELLITEBG jilitali Кошче 2 13-06-2011 22:21
Irdeto 2 -Край toricheli Смарт карти 3 11-08-2010 11:21
Край, изобличиха ни! Чък Норис Дъра-Бъра 31 26-10-2009 23:09
Край на Сетанта!? Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 4 20-06-2009 21:49


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.