The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 26-03-2018
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,410
Благодари: 194
Получил благодарност:
353 пъти в 247 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

голям проблем с тия гуми.
Всяка година , есен и зима купувам поне на два автомобила гуми онлаин и с фактура. Как процедирам.
1. Избирам гумите според немските класации за най добра гума за търсения размер и сезон.
2. В търсачката поставям избрания размер и марка по цена и търсачката изкарва къде е най-евтино. В някои случаи при най-евтина оферта доставката е по-скъпа и изравнява цената.
3 При заявянането на гумите в полето за пояснение искам да са с един дот и 4-те гуми. След като ми се обадят за потвърждаване на поръчката повтарям изискването за дот!
По цифрите на дот на гумата може да се разбере кога е произведена -година и седмица. До сега не съм имал проблеми. Обикновено гумите произведени през пролетта се продават през есента за зимния сезон и обратно.
Паразуването онлаин е по-добре от това например да се купи гума от веригите магазини като кауфланд, практис, практикер и тнт. Там са трето качество а иначе гумите се делят на 3 нива на качество. Същото е и при поръчка онлай на авточасти акумолатори и тнт. Имаш право да върнеш в двуседмичен срок.
Успех в търсенето!
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Хоризонт за този полезен пост
digimp (29-03-2018), Мишка (28-03-2018)
  #22  
Стар 26-03-2018
Аватара на nugya
nugya nugya е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 143
Благодари: 77
Получил благодарност:
21 пъти в 20 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Кайен Вижте мненията
За мен е по-важно къде са произведени гумите.


Попаднах на летни гуми Fulda Ecoocontrol
Made in South Afrika .
Отговори с цитат
  #23  
Стар 26-03-2018
Аватара на Iliyan N
Iliyan N Iliyan N не е на линия
наблюдаващ
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Italy
Мнения: 656
Благодари: 403
Получил благодарност:
201 пъти в 112 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране ГУМИ

Аз купувам само от https://www.gommejohnpitstop.it/ ,нямам представа обслужват ли България...ако някой мисли да ползва услугите им- имам промоциален код за намаление/на лични/,всеки месец се сменя.Успех!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26-03-2018
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv не е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Question

Този модел на DUREX ли е?
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg 2mq3g9e.jpg (36.2 КБ, 32 разглеждания)
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dodo_pv за този полезен пост :
digimp (29-03-2018)
  #25  
Стар 26-03-2018
Кайен Кайен не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Мнения: 857
Благодари: 60
Получил благодарност:
352 пъти в 215 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 0
По подразбиране F17

Специално за летните гуми на Фулда имам много резерви. В момента съм с такива, над 80 000км и не са мръднали. Словенски или румънски, не помня.
Пластмасова история.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Кайен за този полезен пост :
digimp (29-03-2018)
  #26  
Стар 26-03-2018
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,410
Благодари: 194
Получил благодарност:
353 пъти в 247 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Замислям се дали вече да не мина на всесезони. Имат голям напредък а и зимата у нас не е като във финландия и австрия

https://autobild.bg/%D1%82%D0%B5%D1%...-%D1%81%D0%B5/

По принцип в германските тестове за гуми първо ги тестват на спирачен път и първите които влезнат в класацията с най-кратко спиране продължават в тестовете а другите измислени влизат в графата не се препоръчват.
В линка който съм дал потърсете има и за летни и зимни гуми.
__________________
Отговори с цитат
  #27  
Стар 26-03-2018
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,947
Благодари: 3,706
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Последно взех всесезонни (Гудиър) и повече не помислям за зимни/летни - и сега в няколкото дни сняг бяха супер. Миналата зима бях за последно с едни Марангони - пълен та.ак спрямо сегашните всесезонни.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 26-03-2018
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Светия Дух Вижте мненията
Диана са измекяри. Отдавна имам лоши впечатления от тях и ги подминавам въпреки че са ми на път.
Факт. На мен направиха опит да ми обяснят как чисто нови джанти са криви и щели да ми ги изправят срещу "само" 30лв. на джанта, като това ми гарантира гаранция на гумата, иначе с тея "криви" джанти, нямало да има гаранция... Казах да ми натоварят обратно "кривите" нови джанти, прибрах се, викнах си гуми от gumi1 или gumi7 /не помня кой сайт, защото след това поръчвах няколко пъти/, гумите дойдоха на следващия ден с около 50лв. по-евтино от Диана и кварталния гумаджия ми ги качи на "кривите" джанти, които искаха по 5 грама срещу вентила... Дотам с Диана... Пенделските номера да си ги държат
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26-03-2018
Аватара на The Joker
The Joker The Joker не е на линия
🃏
 

Дата на присъединяване: Nov 2015
Местоположение: Gotham City
Мнения: 303
Благодари: 68
Получил благодарност:
253 пъти в 121 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

https://www.barzgumve.com/

Това е българският партньор на ReifenDirekt, който са един от най-големите търговци на гуми в Германия.
Винаги съм бил много доволен от тях!
__________________
https://i.postimg.cc/QCtFmVHg/Joker-120x20.png
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27-03-2018
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Паразуването онлаин е по-добре от това например да се купи гума от веригите магазини като кауфланд, практис, практикер и тнт.
В посочените вериги магазини не се продават гуми с размер от 18" нагоре. Поради което съм спасен от грешката да купя от там.

Пазаруването онлайн има и друга положителна черта - обикновено цените са по-ниски от тези в магазина.

По-миналата година харесах гуми на промоция в Медина-мед. Понеже ми е близко, отскочих до там да взема 4. Беше събота и бях решил да използвам почивния ден за смяна на гумите. Като отидах на място, се оказа че трябва да платя 23% отгоре на цената обявена в сайта, само защото ги взимам от магазина. Ако ги поръчам онлайн, ще са ми по-евтини и с безплатна доставка. Аз им викам - дошъл съм на крака да купя гумите, а вие ме принуждавате да се върна в къщи, да ги поръчам онлайн и да се набутате да ми ги доставите безплатно. Вдигат рамене и викат - това са правилата.

Тръгнах си от там без гуми и разбира се поръчах от друго място. От тогава след Диана, и Медина Мед са ми в черния списък. Най-добре е покупка онлайн и смяна при кварталния гумаджия. Или смяна на място с мобилен екип, за да не возиш гумите до гумаджията.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Светия Дух за този полезен пост :
digimp (29-03-2018)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
автомобилни, гуми


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Автомобилни шедьоври и майстори на оръжия по History през юни Chello Central Europe ДОКУМЕНТАЛНИ 0 17-05-2017 16:09
Ангелите на ада и автомобилни чудеса по History през януари 2016 г. Chello Central Europe ДОКУМЕНТАЛНИ 0 10-12-2015 15:02
Зрелищни автомобилни състезания по Extreme Sports Channel през юли 2014 г. Chello Central Europe СПОРТ 0 10-06-2014 14:50
Какви зимни гуми монтирахте на автомобилът си? Досев Анкети 130 13-12-2012 01:13
Търся малко помощ от автомобилни майстори Досев Дъра-Бъра 54 18-02-2012 11:29


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.