The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 09-02-2013
Аватара на ПоповП
ПоповП ПоповП не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Varna
Мнения: 2,824
Благодари: 402
Получил благодарност:
1,030 пъти в 695 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Докога да чака? Техниката се развива непрекъснато, живота тече бързо.Давайте предложения, колегата ще си прецени.
__________________
1.2м парабола @ Strong 2100 H-H, Inverto 0.3dB(95Е->30W); 1.1м офсет @ Moteck 2100A, Sky Sat 0.3dB; 0.82x0.9м oфсет @ парабола окачване;
DVB-T2 SRT8201, активна външна китайска антена;DAB+ FM Renkforce NE-6208.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 09-02-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз бих препоръчал Тошиба. Не са скъпи и са сполучливи. Аз съм с Тошиба по препоръка на приятели,които ползват само тази марка след различни опити.
Все пак си мисля,че в този ценови диапазон марката не е от огромно значение.
П.С. Що се отнася до мнението на spgi,и аз си мисля,че скоро ще започнат лаптопите да се правят,така да се каже масово с тъчскрийн.

Последно редактирано от Зелен : 09-02-2013 на 10:35
Отговори с цитат
  #23  
Стар 09-02-2013
ме109е7 ме109е7 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 53
Благодари: 13
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колегата може да погледне и някой от сайтовете за обяви, там доста често изпадат чисто нови лаптопи с документи, гаранции и всичко с цени с по 200-300 лв по-малко спрямо магазините. И не ме нападайте за тази идея, от личен опит мога да кажа, че може да се намери хубава машинка за по малко пари. Друг момент е този колегата да каже за какво ще ползва машинката. А относно марките имам добри впечатления от Ейсър и Леново. За Асус и ЧП имам само лошо мнение. Само като разбрах колко често се развалят Чп-тата и как за 3 год лаптоп матрицата е 240 колкото две на Ейсър тотално ги отричам.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 09-02-2013
sladkija sladkija не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Мнения: 35
Благодари: 10
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Относно лаптопите и аз да споделя това, което съм виждал. Hp лично на мен не ми харесват, докато работех в сервиз за компютри имаше доста модели с проблемни дъна, който грееха и се разлепяха дъната. Тошибата са проблемни с лентови кабел доста често се прекъсва и по матрицата излизат едни червеникави линии. Аcera са добри, но зависи от модела, тези тънките който са много греят, трудно се охлаждат. Асуса като цяло става за цена и параметри.Най-добри отзиви до сега съм видял от Леновото. На добра цена са и с добри параметри.Вътре има и програмка, която ако се е затлачил вентилатора с пепел, увеличава волтажа на вентилатора и изхвърля пепелта.На външен вид са добре, но според мен има значение параметрите, а не външния вид. Самсунга лично не ми допадат, държат цена и не са нищо кой знае какво. Много в важно, като избираш лаптоп да знаеш за какво ще се ползва, за лелки приложения или нещо по професионално. Дали ще са с легален софтуер за публично ползване или за домашна употреба с free os.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 09-02-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,410
Благодари: 194
Получил благодарност:
353 пъти в 247 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това Чп какво означава , да не би дяа имаш в предвид HP ?
__________________
Отговори с цитат
  #26  
Стар 09-02-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Аз лично пък съм хвърлил очо на Sony и има много голяма вероятност следващия ми лаптоп да струва 1000 евро от Sony.
Знам, че е в съвсем друга категория, но Sony си е Sony.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 09-02-2013
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,410
Благодари: 194
Получил благодарност:
353 пъти в 247 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

От сони за парите които плащащ получаваш много по-малко отколокото от другити. А се развалят непомалко от другите. И те са китайска сглобка. Форумите са пълни с оплаквания.
Преди една година избирахме на приятел лаптоп от сони център и той си избера най скъпия за за 3 бона i7 ssd диск фул 3д дисплей блурей и тнт. Че за тея малко повече от 3000 лева ще се купи по як асер или леново, въпреки че търговците обикновено се въздържат да внасят скъпо щото няма кой да купи.
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Хоризонт за този полезен пост :
register (09-02-2013)
  #28  
Стар 09-02-2013
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За мен е важно да е 17ка и да е с видеoкарта AMD Radeon.
Всичките 17 инчови Acer-и, които ги има листнати в http://pcstore.bg/laptopi/ACER-4/11/1446/?sort_by=2 идват с geforce и това ме дразни.
А Lenovo като марка за мен е напълно непозната и също ме дразни, и не бих дал и една стотинка за техен продукт.

Това за чупенето е все едно да кажеш, че всички трябва да си купуват Honda Civic вместо Mercedes, виж, защото първите показват супер нисък процент на дефекти според различни изследвания.
Но нали знаеш, че това няма как да стане.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 09-02-2013
ме109е7 ме109е7 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 53
Благодари: 13
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Това Чп какво означава , да не би дяа имаш в предвид HP ?
Точно така, стига въпроса да е бил за мен. А относно защо отричам Hp нищо кой знае като хардуер, но пък високи цени Доста проблемни и с доста скъпи части. Относно Асус доста проблемни най-вече ниската серия "К53, к55" само като чух, че всеки ден приятел от ремонтира такива се отказах от една И7, ГТ630 + някаква вградена, 8гб и 1тб хард за 725 лв., но май беше и "прецапан".
Отговори с цитат
  #30  
Стар 09-02-2013
Аватара на dodo_pv
dodo_pv dodo_pv е на линия
No Brain, No Pain
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 2,427
Благодари: 861
Получил благодарност:
855 пъти в 550 поста
Сваляния: 69
Ъплоуди: 1
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
За мен е важно да е 17ка и да е с видеoкарта AMD Radeon.
Всичките 17 инчови Acer-и, които ги има листнати в http://pcstore.bg/laptopi/ACER-4/11/1446/?sort_by=2 идват с geforce и това ме дразни.
А Lenovo като марка за мен е напълно непозната и също ме дразни, и не бих дал и една стотинка за техен продукт.

Това за чупенето е все едно да кажеш, че всички трябва да си купуват Honda Civic вместо Mercedes, виж, защото първите показват супер нисък процент на дефекти според различни изследвания.
Но нали знаеш, че това няма как да стане.
Жоре, 17ките не са ли десктопи? Размер над 14" доста дразни, когато трябва да се разнася. И как реши, че няма да дадеш стотинки за продукт, който изобщо не познаваш? Хубавите и мощни видеокарти не са приоритет на ноутбуците, защото дърпат повече ток, което дразни.
Що се отнася до склонноста към чупене, тя зависи от класа на лаптопа. Не от марката.
Успех в борбата с нервите
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dodo_pv за този полезен пост :
Хиена (09-02-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
800, до, лаптоп, ЛВ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продавам лаптоп IBM T60 b00m Приключили продажби 0 25-12-2012 10:16
Приемник за Лаптоп! Динко Приключили продажби 0 07-12-2012 21:03
Мнение за нов лаптоп АА КОМПЮТРИ и периферия 12 23-11-2011 21:14
Продавам лаптоп dido sat 2010 Приключили продажби 4 15-09-2011 09:55
Съвет за лаптоп. Емилстар КОМПЮТРИ и периферия 5 07-11-2009 20:48


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.