The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 08-07-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistreated Вижте мненията
За пореден път нямаш какво да кажеш по темата. Като гледам ти си този, който просто щрака по клавиатурата.
Професоре, ти ме контрираш, аз съм длъжен да те питам. Откъде знаеш какво съм очаквал от този отбор? А ти си човека на който най-малко ще давам обяснения

Цитирай:
Първоначално написано от Никола67 Вижте мненията
Спокойно пазим сили за олимпиадата Там ще изненадаме всички .
Както е казала Айшето - А дано, ама надали Лично мен много ме е яд за тази олимпиада, защото такъв жребий се пада един път на много години. Дано се възползваме от него.

Последно редактирано от Цец0 : 08-07-2012 на 10:52
Отговори с цитат
  #22  
Стар 08-07-2012
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 777
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Професоре, ти ме контрираш, аз съм длъжен да те питам. Откъде знаеш какво съм очаквал от този отбор? А ти си човека на който най-малко ще давам обяснения
Твоите обяснения са последната ми грижа. Контрирам те, защото говориш абсолютни неистини. И понеже нямаш аргументи, започваш селски да се заяждаш. Нормално за теб.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 08-07-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistreated Вижте мненията
Твоите обяснения са последната ми грижа. Контрирам те, защото говориш абсолютни неистини. И понеже нямаш аргументи, започваш селски да се заяждаш. Нормално за теб.
Поредния ти празен пост, с който не отговори това, което те попитах, а просто разтягаш локуми. Нормално за теб.

Последно редактирано от Цец0 : 08-07-2012 на 11:24
Отговори с цитат
  #24  
Стар 08-07-2012
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 777
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Поредния ти празен пост, с който не отговори това, което те попитах, а просто разтягаш локуми. Нормално за теб.
А ти отговори ли на моя? Истина ли е, че сме с "почти същия" състав от последната ни победа над Полша?
Ако от състава на Испания липсваха Шави, Иниеста, Фабрегас и Давид Силва щяха ли изобщо да излезнат от групата на Европейското, камо ли да го спечелят?
Айде отговаряй, слушаме те.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 08-07-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistreated Вижте мненията
А ти отговори ли на моя? Истина ли е, че сме с "почти същия" състав от последната ни победа над Полша?
Айде отговаряй, слушаме те.
Така си ми чел поста, че толкова си го и разбрал Че ние не сме в почти същия състав е ясно и на малките деца. Има ли човек в България, който да не знае какво става в момента във волейбола? И причината за това е колкото на Казийски и Жеков, толкова и на федерацията, взела безумното решение за смяната на Стойчев точно преди Олимпиадата. Дали е правилно или не това, което направиха двамата е друга тема. Тръгна да говориш за Бразилия, нали? А според теб те направиха ли това безумие, при положение, че представянето им тази година в лигата е най-слабото за не знам колко години назад.

Впредвид под "почти" същия състав имах поляците.
Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Става въпрос, че същата тази Полша, която днес ни разкова точно допреди година, с почти същия състав, с който бяха сега ги разковавахме редовно...
Не съм поляк за да говоря за нашия отбор с термина БЯХА. Ако говорих за нашия отбор щях да ползвам термина БЯХМЕ.
Същите тези поляци, които (май и двамата тук сме на едно мнение) през тази година показват доста равномерна и стабилна игра. Но чието истинско лице ще проличи след месец в Лондон, когато Русия и Бразилия няма да са тези отбори, които бяха по време на тазгодишната лига.


P.S. СЕГА РАЗБРА ЛИ МЕ?

Последно редактирано от Цец0 : 08-07-2012 на 13:10
Отговори с цитат
  #26  
Стар 08-07-2012
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 777
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бразилия не смениха Резенде, просто защото отдавна се класираха на Олимпиадата. Ние кога се класирахме, преди или след уволнението на Радо?

Полша сме ги побеждавали само 2 пъти в последните поне 5-6 официални мача. Това не виждам да е "редовно". Да не говорим, че те по това време изживяваха своята криза с липсата на Загумни.

Ние никога не сме имали равностойни резерви, за да не окаже влияние липсата на 2-ма абсолютно несменяеми състезатели в последните 6-7 години.

Така че загубите снощи и в петък не са плод на липсата на Радо, а на Матей и Андрей. Щот с Радко и от Германия щяхме да загубим.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 08-07-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistreated Вижте мненията
Бразилия не смениха Резенде, просто защото отдавна се класираха на Олимпиадата. Ние кога се класирахме, преди или след уволнението на Радо?
Кога се класирахме ли? След връщането на Стойчев, защото колкото и да ни е къса паметта, то поне се сещаме кой води отбора на последната квалификация срещу Франция А това, че ни е къса резервната скамейка никога не съм го оспорвал. Просто няма как да ме убедиш обаче, че почти цялата вина за сегашното дередже има федерацията. Какво им пречеше на оловните глави там да изчакат втората квалификация и при провал да си уволнят Стойчев? А не да го уволняват, да разчитат на същия Пранди, който преди време уволниха също толкова позорно, и който в крайна сметка така им го сложи, че им се зави свят....и всички знаем какво стана след това.... Прост червен номенклатурчик и доносник като Лазаров винаги ще си остане такъв, какъвто и пост да заема, колкото и пари да открадне, каквито и приятели да има в международната федерация.

P.S. Не знам за теб, но аз смятам, че темата я изчерпахме.... Със здраве от мен.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 08-07-2012
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,604
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,198 пъти в 2,952 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма какво да им обясняваш на червените бетонни тикви!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 08-07-2012
mistreated mistreated не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 777
Благодари: 40
Получил благодарност:
197 пъти в 117 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Просто няма как да ме убедиш обаче, че почти цялата вина за сегашното дередже има федерацията.
Последно тяхна ли е или не е?

Уволнението на Радо беше след като не успя да ни класира на Олимпиадата от втори опит (първия беше некласирането ни на финал на Европейското, което щеше да ни даде право да играем на Световната купа). Това е по повод въпроса ти "защо Бразилия не уволни Резенде".

Това, че от федерацията всички са за затвора е съвсем отделна тема. Тук говорим за снощния мач и защо Полша са ни победили безапелационно. И вече няколко пъти ти повтарям, че е само и единствено поради липсата на Матей и Андрей, а не на Стойчев.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 08-07-2012
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,604
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,198 пъти в 2,952 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Айде стига с тия глупости бе ,последните 5 години поляците ни дрънкат къде ни фанат и с Андрей и с Матей,ако сме играли 20 мача,я сме били в 2-3!Поляците са най класния отбор,оня Курек,колкото и да ми е неприятен е най добрия последните 2години!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
03, БЪЛГАРИЯ, полша


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Волейбол: България - Полша Джак СПОРТ 0 12-09-2009 17:30
Баскетбол: Полша - България nikec СПОРТ 0 07-09-2009 08:12
Crime & Investigation стартира в Полша ТИНТИН Новини 0 28-07-2009 17:28
В Полша ще стартира шестата DTH платформа berks Новини 0 15-07-2009 12:54
10 нови тв канала в Полша от 2009г ТИНТИН Новини 0 18-04-2009 13:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:36.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.