The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 30-11-2012
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,410
Благодари: 194
Получил благодарност:
353 пъти в 247 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Едно време си е вече минало, 4/3 размер на екрана и ефирна телевизия с малко мравки . И 14 инча си бяха лукс пред 20 инча щото китайците и турците късно се сетиха да произвеждат. Сега кеф ти телевизия с HD и 16/9. Това твърдение че на пенсионера му трябва малък телевизор е толкова вярно че му трябват нови очила.
"Голям залък хапни и голям телевизор купи
__________________
Отговори с цитат
  #22  
Стар 30-11-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Точно защото е за възрастни хора, трябва да е максимално голям. Какво ще кьорат на 23 инча? Поне 32-42 трябва да е. Доста добри телевизори има за под 1000лв., дори около 900.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30-11-2012
спънджбобо спънджбобо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте! Благодаря за мненията въпреки, че нямаше нищо конкретно по това за което питах ( т.е. нещо конкретно за един от трите телевизора ). Да доуточня, родителите ми не са толкова възрастни- на около 55 год. са За големината на телевизора съм съгласен, но просто помещението където ще бъде телевизора не позволява по- голям телевизор от 32 инча. За това, дали телевизора да е смарт или да има някакви други екстри, те така или иначе ще го използват само за гледане на тв. Така, че единственото условие е, да прави що годе добра картина и да не прави проблеми ( макар, че това е на късмет според мен )
Отговори с цитат
  #24  
Стар 30-11-2012
Аватара на SatBox EOOD
SatBox EOOD SatBox EOOD не е на линия
Магазин
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Царево
Мнения: 531
Благодари: 130
Получил благодарност:
196 пъти в 128 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какво ще кажете за тази промоция струва ли си?
http://www.technomarket.bg/products/...14/lg-47lm660s
Отговори с цитат
  #25  
Стар 30-11-2012
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 554
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SatBox EOOD Вижте мненията
Какво ще кажете за тази промоция струва ли си?
http://www.technomarket.bg/products/...14/lg-47lm660s
Аз бях литнал на едно такова LG и ходих да го гледам, но нещо не ми харесаха цветовете и се отказах и накрай взех отново SHARP LC-46LE830E, но и за доста повече пари от това! Просто не ми харесаха цветовете, бяха пуснали някакъв Блурей на LG с някакви кадри от F1 в Монако и като го видях Ферарито на забавен кадър с какъв цвят беше-домат се отказах! Менюто му също е като на евтина стока, а и като се огледаш като цяло в изработката си бие направо на боклук!
Нищо лично, но аз неможах да се доверя на това LG, а и честно казано многото подаръци също ме притесняват!
А това е нов модел, не е някой стар за да ти правят един куп подаръци за да ги разпродадат!
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e

Последно редактирано от stilo72 : 30-11-2012 на 10:19
Отговори с цитат
  #26  
Стар 30-11-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SatBox EOOD Вижте мненията
Какво ще кажете за тази промоция струва ли си?
http://www.technomarket.bg/products/...14/lg-47lm660s
Перфектния телевизор отлични цветове, най-вече близки до реалните за разлика от тези на Самсунг и Шарп, телевизора си заслужава, иначе с камерата си поиграх доста, тя както и саундбара са жив таш*к, и едно и другото не стават за нищо, все едно, че са ги направили колкото да се каже, че подаряват нещо... За телевизора иначе няма да сбъркаш

@stilo72 каза го, като типичния потребител на Шарп, а кое ти харесва при формулата на Шарп, Ферарито да е лилаво-цикламено с оранцев отенък ли, защото точно това се случва при Шарп ... ама както и да е, всеки има право на вкус.

пс. относно менюто на ЛГ, те заедно с панасоник имат най-юзър френдли (както казват американците) меню, тоест лесно и удобно за потребителя, за разлика от другите, където за да си настроиш телевизора трябва да изчетеш книжката си от край до край...

Последно редактирано от d.ivanov : 30-11-2012 на 10:28
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.ivanov за този полезен пост :
SatBox EOOD (30-11-2012)
  #27  
Стар 30-11-2012
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 554
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много си далече да те поканя на гости да видиш какъв цвят е Ферарито, а и със сигурност не е с цвят на домат!
Ти знаеш, че те питах теб преди да скоча и за мен наистина това LG е най-обикновена и евтина стока с меню на телевизор правен около Босфора! Така като те слушам съм сигурен, че не си гледал в детайли Куатроните на SHARP, но нямам намерение да споря!
Ясно е, че и менюто на Шарпа не си го виждал за да ми кажеш, че това на LG е юзер френдли!
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e

Последно редактирано от stilo72 : 30-11-2012 на 10:51
Отговори с цитат
  #28  
Стар 30-11-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stilo72 Вижте мненията
Много си далече да те поканя на гости да видиш какъв цвят е Ферарито, а и със сигурност не е с цвят на домат!
Ти знаеш, че те питах теб преди да скоча и за мен наистина това LG е най-обикновена и евтина стока с меню на телевизор правен около Босфора! Така като те слушам съм сигурен, че не си гледал в детайли Куатроните на SHARP, но нямам намерение да споря!
Ясно е, че и менюто на Шарпа не си го виждал за да ми кажеш, че това на LG е юзер френдли!
Доста години съм се занимавал и с двете марки, говоря, че ми е било работа, така, че не говоря наизуст със сигурност, правил съм си тестове и прочие...

Иначе не се сещам да сме говорили, защото много хора ми пишат всеки ден за различни неща, може и така да е, а може би и тогава съм ти казал, че шарпа не става...
Нормално е в къщи всичко да ти изглежда добре, защото нямаш до него 42lm660 да сравниш, ако пък сложиш Panasonic 42gt30 съвсем ще се отчаяш.
Не споря, но не смятам, че е редно да оплюваш модел с който не си се запознал, от 5 минути в магазина, няма как да добиеш представа за неговите качества.

Поздрави!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 30-11-2012
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,410
Благодари: 194
Получил благодарност:
353 пъти в 247 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от спънджбобо Вижте мненията
Здравейте! Благодаря за мненията въпреки, че нямаше нищо конкретно по това за което питах ( т.е. нещо конкретно за един от трите телевизора ). Да доуточня, родителите ми не са толкова възрастни- на около 55 год. са За големината на телевизора съм съгласен, но просто помещението където ще бъде телевизора не позволява по- голям телевизор от 32 инча. За това, дали телевизора да е смарт или да има някакви други екстри, те така или иначе ще го използват само за гледане на тв. Така, че единственото условие е, да прави що годе добра картина и да не прави проблеми ( макар, че това е на късмет според мен )
В много малка ли стаичка си сложил родителите че няма място ? Колкото и малка да е стаята на стената винаги е възможно да се окачи телевизор.

За шарпа - наистина хубава картинка докарват, но няма нищо общо с реалните цветове.
И още един съвет, не правете заключение в магазина как работи един телевизор. Обикновено политика на магазина е да настроят телевизорите от промоцията да работят най-добре и да ви кажат нещо от рода на: "вижте евтиния работи по-добре от три пъти по-скъпия телевизор"
И още една особеност при избора на телевизор - всички модели и марки работят добре на HD сигнал, но при SD не всички докарват сностна картинка. Да не говоря че повечето не ги бива при аналогов сигнал.
В магазина ако 32 инча изглежда голям, у дома още на другия ден ще съжелявате за що не сте купили по-голям от 32!
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Хоризонт за този полезен пост
1ivjak (30-11-2012), бахретин (30-11-2012)
  #30  
Стар 30-11-2012
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 554
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Който иска може да прочете и в Руските форуми какво пише за тези модели на LG за панела и прочие.....
Споделих, че на мен не ми хареса!
5-10мин., 2 месеца обикалях да гледам телевизори, на едно ТВ, като не ми хареса цвета, менюто, и като му видя отстрани неравните лувтовете от панела и тая алуминиева лайсна сеедно им ги е огъвал бай мангал за по 0.50ст. на брой, не ми го хвали! 3 часа ли трябва да медитирам пред него и да си внушавам, че въпреки това, което виждам телевизора е хубав?
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e

Последно редактирано от stilo72 : 30-11-2012 на 11:23
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Избор, на, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на телевизор 3D ВеСеЛоТо_ПеРо ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 63 12-10-2012 07:01
Избор на телевизор тодордд ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 06-10-2012 18:42
Избор на телевизор valbg ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 16 21-08-2012 21:15
Помощ при избор но телевизор. l33cher ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 19 20-10-2011 14:39
Избор - телевизор Филипс vassilp ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 4 14-09-2011 11:33


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.