The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1991  
Стар 19-04-2023
Работилница Работилница не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2022
Местоположение: Noise city
Мнения: 204
Благодари: 85
Получил благодарност:
29 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Отдавна го продадох. В сайтовете за обяви имаше доста такива.
Не ви разбирам. Хем не сте доволен от него, хем пак ще го купувате.
Отговори с цитат
  #1992  
Стар 19-04-2023
aandreevbg aandreevbg не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 259
Благодари: 4
Получил благодарност:
98 пъти в 58 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Работилница Вижте мненията
Отдавна го продадох. В сайтовете за обяви имаше доста такива.
Не ви разбирам. Хем не сте доволен от него, хем пак ще го купувате.
Не е за мене. Гони се ниска цена, понеже споменахте 50 лв., а за тези пари не виждам нищо по-добро. Аз си търся S905 X4 за 80 - 90 лв.
Отговори с цитат
  #1993  
Стар 19-04-2023
Работилница Работилница не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2022
Местоположение: Noise city
Мнения: 204
Благодари: 85
Получил благодарност:
29 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aandreevbg Вижте мненията
Не е за мене. Гони се ниска цена, понеже споменахте 50 лв., а за тези пари не виждам нищо по-добро. Аз си търся S905 X4 за 80 - 90 лв.

Дайте повече и вземете по-добро. Тези ментета и с X10 все същата сергията ще са.


ПП. Лед крушка за дома от ментето Али секспрес изкара 20 дни. Беше 2 лева по-евтина от Филипс и Остам. Ни гаранция, нищо. Дори светеше и по-слабо. От тия сайтове само чехоли, лепила и гумички
Ботушките в 4пда написали 300 страници глупости за W2. Слагат чугунови радиатори, мерят градуси. 8К ще подкарат.

Последно редактирано от Работилница : 19-04-2023 на 17:58
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Работилница за този полезен пост :
Joro711 (15-06-2023)
  #1994  
Стар 19-04-2023
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,084
Благодари: 69
Получил благодарност:
598 пъти в 309 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Работилница Вижте мненията
Напротив, повечето дето нямат av1 са отпреди месец. Все 2023г.
И ти трябваха 10 дена да формулираш отговора си или просто търсиш да се заяждаш в момента?
Свирка за 50 лева свири като за 80 лева, затова съветвам че най-доброто като цена за под 100 лева на българския пазар е този Tanix W2! Като ЦЕНА! Всичко друго за тези пари и малко по-скъпи е много по-зле. Друга тема е как си взел ми стик 4к за 80 лева както твърдиш. Нов? Не от приятел? За 80 лева новите ми стиковете не са 4К, с друг процесор са... На общи приказки няма да се връзвам. Няма как да ме изкараш виновен за това, че си ме послушал и си взел тоя боклук, който разбираш ли си успял да продадеш отдавна. Ако беше такъв боклук нямаш шанс да го продадеш, както не могат да се отърват на вторичния пазар всички баламурници, закупили за 50 лева всякакви MXQ и компания! Нали и те са стрували 50 лева колкото таникса? И ти хвърляш целия форум по върбите,ама не си признаваш. Това е от мен, потърси си друг за тая работа. Аз съм пас!
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат
  #1995  
Стар 19-04-2023
Работилница Работилница не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2022
Местоположение: Noise city
Мнения: 204
Благодари: 85
Получил благодарност:
29 пъти в 28 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
И ти трябваха 10 дена да формулираш отговора си или просто търсиш да се заяждаш в момента?
Свирка за 50 лева свири като за 80 лева, затова съветвам че най-доброто като цена за под 100 лева на българския пазар е този Tanix W2! Като ЦЕНА! Всичко друго за тези пари и малко по-скъпи е много по-зле. Друга тема е как си взел ми стик 4к за 80 лева както твърдиш. Нов? Не от приятел? За 80 лева новите ми стиковете не са 4К, с друг процесор са... На общи приказки няма да се връзвам. Няма как да ме изкараш виновен за това, че си ме послушал и си взел тоя боклук, който разбираш ли си успял да продадеш отдавна. Ако беше такъв боклук нямаш шанс да го продадеш, както не могат да се отърват на вторичния пазар всички баламурници, закупили за 50 лева всякакви MXQ и компания! Нали и те са стрували 50 лева колкото таникса? И ти хвърляш целия форум по върбите,ама не си признаваш. Това е от мен, потърси си друг за тая работа. Аз съм пас!



Пусках клипове и се загледах в кодеците и споделих. Мисля няма лошо.


Ми 4к е страхотен. Върви без проблеми. Дори само заради готиното дистанционно заслужава покупката. Доста са се постарали. Относно покупката му, взех го от големите Емаг и с гаранция

Спокойно, не сте виновен за покупката ,да не пиша празната кутийка Таникс. С две думи - плоха две.
Това е мое виждане.

Последно редактирано от Работилница : 19-04-2023 на 20:00
Отговори с цитат
  #1996  
Стар 20-04-2023
Аватара на Van4ata
Van4ata Van4ata е на линия
Некъф
 

Дата на присъединяване: Jan 2020
Местоположение: България
Мнения: 60
Благодари: 9
Получил благодарност:
9 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от uniqad Вижте мненията
И ти трябваха 10 дена да формулираш отговора си или просто търсиш да се заяждаш в момент...
Друга тема е как си взел ми стик 4к за 80 лева както твърдиш. Нов? Не от приятел? За 80 лева новите ми стиковете не са 4К, с друг процесор са... !
За цената на Mi Stick 4k за 80лв е прав. Имаше промоция наскоро в АЛИТО и поръчах един стик за 80лв, чакам го да дойде. Имам друг наличен 4к стик и вече два пъти ми се ъпдейтва без проблеми захранван през USB, както някой назад споменава, че бил правил проблем.
Колкото до Tanix W2, наистина за парите си заслужава спрямо много останали в този ценови диазон, но все пак да не се очакват чудеса от него.
Имам един такъв още откакто излезе и въпреки, че и по-големи дървета съм виждал, в това число и Таникс ТХ3 мини, който е със същия процесор, мога да се оплача за някои неща от Tanix W2.(даже наскоро поръчах още един за 43лв, който дойде много бързо).
HBO Max ми върви на него, но без звук. SkyShowtime пък въобще не иска да стартира, защото уж бил рутнат!
За сравнение имам един Tanix TX3(Amlogic S905X3)на който всичко си върви и HBO и Showtime и т.н. който също е рутнат.

Последно редактирано от Van4ata : 20-04-2023 на 02:52
Отговори с цитат
  #1997  
Стар 20-04-2023
ники_потребител ники_потребител не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 246
Благодари: 74
Получил благодарност:
32 пъти в 30 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Van4ata Вижте мненията
SkyShowtime пък въобще не иска да стартира, защото уж бил рутнат!
Има една отметка в настройките да се махне root-а. Също има и Slimbox за него, пробвахте ли го?
Отговори с цитат
  #1998  
Стар 20-04-2023
Аватара на Van4ata
Van4ata Van4ata е на линия
Некъф
 

Дата на присъединяване: Jan 2020
Местоположение: България
Мнения: 60
Благодари: 9
Получил благодарност:
9 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ники_потребител Вижте мненията
Има една отметка в настройките да се махне root-а. Също има и Slimbox за него, пробвахте ли го?
Да, променял съм я го но пак не става. За Slimbox-a не ми се занимава да го слагам, макар че видях че го има за W2.
Отговори с цитат
  #1999  
Стар 20-04-2023
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,907
Благодари: 1,729
Получил благодарност:
5,197 пъти в 2,346 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

то па голямата занимавка! за 5 мин ...
Отговори с цитат
  #2000  
Стар 20-04-2023
ники_потребител ники_потребител не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 246
Благодари: 74
Получил благодарност:
32 пъти в 30 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да, много по-просто и бързо е, отколкото са го описали.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
android, box, tv, За, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 118 (6 членове и 112 гости)
bobiengland, lz3dq, mslav01, Българин, Кайен, СССтанчев,

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Oscam за Android OS ? ststefanov23 MPCS/OScam 19 27-10-2016 18:57
Дайте съвет за Android TV Palyer Jovanoty DVD и BLURAY плеъри 71 09-08-2016 22:41
MXQ Pro android box rosy78 Приключили продажби 1 22-05-2016 17:30
android tv box unispot Дъра-Бъра 22 17-02-2015 21:06
Android 2.3 HD 1080P Android TV BOX емо111 IPTV (Internet Protocol Television) 20 01-04-2013 11:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.