The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #11  
Стар 10-02-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
В Търново, такова начинание е безмислено за момента. Преди живеех в Добрич. Там работа колкото искаш за монтиране и пласиране на сателитна техника. В района има много англичани и много турци. Цели села. Те ми бяха основните клиенти за монтажи. Дойдох си в Търново и въпреки, че бях пуснал обява във весниците за монтажи и други услуги едва двама души ми се обадиха за донастройка и един за монтаж и това за 2 години време. Търновци са стари хиени. Има много хора, които разбират от тая техника, но не я работят. Който си е купил до сега система купил. Няма хляб в тая работа тук и в региона. Моите уважения към Наско, но някои стоки му бяха доста скъпи. По-съм на сметка да си купя от Ники и да платя и куриер и наложен платеж, отколкото да пазарувам оттам. Не знам дали работи още Наско. Преди две седмици минах оттам пеша и видях, че вратата на магазина е отворена, но дали има нещо вътре не мога да кажа. Според мен клиентелата е доста ограничена и ако нямаш собствено помещение си обречен на фалит при това развитие на интернет и факта, че 2/3 от хората вече имат интернет и сравняват цени и т.н.
Но избора си е твой. Решението също. Това е само моето мнение от моите наблюдения.
Напоследък Наско наистина продаваше скъпо! Но и не само това, магазина му беше ушушкан и нямаше почти нищо, дори F - конектори и коаксиален кабел, беше взел да продава крушки!!! Което беше много странно за мене. Разговарях с продавачката му Дора, докато нямаше никой в магазина, викам ко става тука ве, кви са тези несириозни работи, какво става с Наско. А оная вика, става нещо и аз не знам какво, шефа нищо не казва, държи се странно!!! Може би е усещал нещо на къде отива работата. Може и заплахи да е получавал и с никой да не споделял, знае ли човек!!! Във ВТ наистина има много сателитажии, които разбират, ама се скатават (предимно стари кадри на радио завода). Но това не значи, че сателитния бизнес не би процъвтял, просто един монтажист наистина трудно ще си намери работа. Но тези стари хиени, както ги наричаш ти, имат нужда и от нова техника, и такава техника която е за маниациа като тях, а не само тази която използват в момента. И ако се предлага разнообразна сат. техника на добри цени, а не само стандарните неща като чинии, конвертори и приемници, има шанс за пробив, пък и няма да има кой знае каква конкурнция.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10-02-2012
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Прав си. Наистина няма конкуренция и това е добре до някъде, за току що започващ бизнес.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10-02-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
Прав си. Наистина няма конкуренция и това е добре до някъде, за току що започващ бизнес.
Дори и някой да започне сателитен бизнес във Велико Търново, не очаквам чудеса! Като цяло сателитния бизнес в БГ не е много добре развит. Няма магазини, които задоволят сателитните манияци! Често се налага да пазруваме дирекно от чужбина!!! Брата бачка в Англия, и там в Бирмингам ходил в някъв сателитен магазин, с размерите на нашите техномаркети, технополиси или нещо от сорта. Магазина е имал доста обширна външна част, където на място можеш да тестваш различни видове и размери антени, конвертори облъчватели, уреди за насторойка и т.н. Можеш с чосове да тестваш и нищо да не си вземеш накрая, никой няма да ти се разсърди. Много голям избор на всякаква сателитна техника и джаджи са сателитна тв. Кога ще доживеем в БГ да има такъв магазин??? Нима сателитните маниаци сме малко! В момента се налага, обикнвенни неща като облъчватели и мултифийд държачи да купуваме отвън, а по-вечето от нашите магазини освем, че нямат богат избор са пълни с фалшификати!!!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 10-02-2012
Аватара на shemetcho
shemetcho shemetcho не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Димитровград
Мнения: 280
Благодари: 134
Получил благодарност:
68 пъти в 41 поста
Сваляния: 259
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Милен_ТТ Вижте мненията
Дори и някой да започне сателитен бизнес във Велико Търново, не очаквам чудеса! Като цяло сателитния бизнес в БГ не е много добре развит. Няма магазини, които задоволят сателитните манияци! Често се налага да пазруваме дирекно от чужбина!!! Брата бачка в Англия, и там в Бирмингам ходил в някъв сателитен магазин, с размерите на нашите техномаркети, технополиси или нещо от сорта. Магазина е имал доста обширна външна част, където на място можеш да тестваш различни видове и размери антени, конвертори облъчватели, уреди за насторойка и т.н. Можеш с чосове да тестваш и нищо да не си вземеш накрая, никой няма да ти се разсърди. Много голям избор на всякаква сателитна техника и джаджи са сателитна тв. Кога ще доживеем в БГ да има такъв магазин??? Нима сателитните маниаци сме малко! В момента се налага, обикнвенни неща като облъчватели и мултифийд държачи да купуваме отвън, а по-вечето от нашите магазини освем, че нямат богат избор са пълни с фалшификати!!!
Брат ти бачка в Англия защото стандарта на живот е по-висок. Отделно, че на територия малко по-голяма от България живеят почти 52 милиона души, а в частност в West Midlands живеят над 2 милиона души. Ха сега ти ми кажи кога в България ще има такъв магазин?
Наздраве
__________________
Hasta siempre, comandante
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11-02-2012
Милен_ТТ Милен_ТТ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Местоположение: Ямбол, Дебелец
Мнения: 723
Благодари: 276
Получил благодарност:
845 пъти в 231 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shemetcho Вижте мненията
Брат ти бачка в Англия защото стандарта на живот е по-висок. Отделно, че на територия малко по-голяма от България живеят почти 52 милиона души, а в частност в West Midlands живеят над 2 милиона души. Ха сега ти ми кажи кога в България ще има такъв магазин?
Наздраве
Това е жалката истина за съжаление! В България просто няма голямо търсене на сателитна техника, а бюджета на хората е скромен, дори и човек да е запален, не може да си позволи нищо кой знае какво!!!
Добре поне, че някой магазини за интернет търговия, предлагат и доставки до БГ, но е друго око да види, ръка да пипне преди да го купиш!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11-02-2012
Can.82 Can.82 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 128
Благодари: 73
Получил благодарност:
5 пъти в 5 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте,къде в Пловдив мога да намеря магазин за сат.техника ,тарся да си взема HD приемник.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11-02-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,965
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,984 пъти в 1,686 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Сатком Бургас имат представител в Пловдив и почти всичко налично като асортимент.

Пловдив - Регионален представител:
Стоян Апостолов 0877012014, 0898599379
skype: satcom-plovdiv
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11-02-2012
Атас Атас не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 137
Благодари: 456
Получил благодарност:
86 пъти в 42 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
В Търново, такова начинание е безмислено за момента. Преди живеех в Добрич. Там работа колкото искаш за монтиране и пласиране на сателитна техника. В района има много англичани и много турци. Цели села. Те ми бяха основните клиенти за монтажи.
В търновските села започнаха да купуват къщи и да се заселват много руснаци. Те се интересуват от руски сателитни канали, но не знаят към кого да се обърнат, за да им монтира чиния. Трябва да направиш така, че да те забележат.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11-02-2012
SatMan SatMan не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: Пловдив
Мнения: 96
Благодари: 16
Получил благодарност:
12 пъти в 11 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Can.82 Вижте мненията
Здравейте,къде в Пловдив мога да намеря магазин за сат.техника ,тарся да си взема HD приемник.
Strong 032 634451
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11-02-2012
аптекар аптекар не е на линия
мераклия
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Велико Търново
Мнения: 108
Благодари: 33
Получил благодарност:
12 пъти в 7 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Бре много Търновски фенове, в момента май няма голям магазин или поне аз не знам да има пък и кабеларките са доста силни, доста абонати има на була, според мен е рисково ако е само за сат техника.
п.п. Дали пък не можем да се сберем нейде из Търново да полафиме?

Последно редактирано от аптекар : 11-02-2012 на 12:24
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
за, магазини, питане, сателитна, техника


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Малко помощ за закупуване на сателитна техника donibrasko Въпроси и отговори 8 07-10-2011 19:56
настройка на сателитна техника красимир82гб НОВИ ЧЕСТОТИ 1 28-04-2011 00:13
Озвучителна техника Tiesto Дъра-Бъра 54 27-05-2009 01:23
RETRO техника Ники ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 34 26-04-2009 13:34
ARD купи техника за HDTV berks HDTV дискусии 3 20-04-2009 18:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:01.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.