The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 11-08-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Всички сме ги чели глупавите статии как китаец си продава бъбрека за айпад 2 и невероятните опашки в цял Китай
Ако имаше чак такъв интерес към апад, китайците отдавна да са го клонирали, ама не, те правят един куп безмислени андроид таблети, защо ли, дали не е защото повече се харчат?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 11-08-2011
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Ако имаше чак такъв интерес към апад, китайците отдавна да са го клонирали, ама не, те правят един куп безмислени андроид таблети, защо ли, дали не е защото повече се харчат?
-не не е заради това!
(единствените пичове дето са се осмелели да правят клонинг на нещо от "ябълките" и дори да го произвеждат и продават масово - това сме ние и то в самото начало с "ИМКО"-то и неговите производни , но тогава времената бяха други)
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11-08-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Агенту далече си от истината. Китайците правят ифон4 с андроид + лаунчер който прави устройствата да изглеждат точно 1:1 с оригинала, при това този телефон се държи много по-добре от оригинала, най-малкото не губи обхват
Та ако наистина имаше интерес към падовете, колко му е да пуснат подобен тяхно си производство?
Истината е, че пазара на табове съвсем не толкова развит и продажбите в световен мащаб са нищожни, ето затова от асер и асус имат неочаквани продажби, просто не са очаквали такъв интерес към тяхните устройства, за сметка на разните там орязани цепеници на "големите" производители.
За справка моторола хоом е по-скъпа от ипад2, а в 3.2 ъпдейта на моторолата се забранява достъпа до външната мемори карта WTF би си казал всеки трезво мислещ човек.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11-08-2011
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране

АйФоня с андроид + каквото и да е друго - не е АЙфон и няма нищо общо с ориджинала!!!(то точно и там е номера в ОС-а , няма как да го продават , а железата всеки може да ги дяла)
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11-08-2011
Музикантът Музикантът не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 759
Благодари: 63
Получил благодарност:
353 пъти в 184 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Китайците правят ифон4 с андроид + лаунчер който прави устройствата да изглеждат точно 1:1 с оригинала, при това този телефон се държи много по-добре от оригинала, най-малкото не губи обхват
При положение, че съм виждал как работят китайските пръчки и колко издържат, много трудно ще повярвам на това, което го пишеш.
__________________
TV: LG OLED55C9
Box: Nvidia Shield TV 4K
Отговори с цитат
  #16  
Стар 11-08-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Музикантът Вижте мненията
При положение, че съм виждал как работят китайските пръчки и колко издържат, много трудно ще повярвам на това, което го пишеш.
Разбира се, че и дума не може да става да работиш нормално с какъвто и да е китайски боклук, но както се определи по-горе ти не си обикновен потребител, които просто си купува поредният моден аксесоар.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 11-08-2011
Музикантът Музикантът не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 759
Благодари: 63
Получил благодарност:
353 пъти в 184 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Разбира се, че и дума не може да става да работиш нормално с какъвто и да е китайски боклук, но както се определи по-горе ти не си обикновен потребител, които просто си купува поредният моден аксесоар.
Според Цецо излиза, че аз никога не съм ползвал друго устройство, освен моден аксесоар, а реално той самия не е на ясно, че можеби 3-4 пъти по-малко устройства е ползвал от мен.
__________________
TV: LG OLED55C9
Box: Nvidia Shield TV 4K

Последно редактирано от Музикантът : 11-08-2011 на 20:07
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11-08-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Музикантът Вижте мненията
Според Цецо излиза, че аз никога не съм ползвал друго устройство, освен моден аксесоар, а реално той самия не е свестен, че можеби 3-4 пъти по-малко устройства е ползвал от мен.
Музикантът, не забравяй, че работя в този сектор повече от 11 години и да смяташ, че съм ползвал 3-4 пъти по-малко устройства от теб си е чиста проба идиотия
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11-08-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,950
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

@Емо
И според мен не си го използвал много като телефон и просто трябва да отскочиш за 2-3 дена до Бояна при Пепи и да видиш, че при слаб сигнал по друг начин се държи телефона, не е като в центъра на София. Пепи го разбра по трудният начин, винаги е знаел, че има някакъв проблем със сигнала, но не го усети докато не си взе ифон.


ПП: Темата все пак беше за таблети.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11-08-2011
Музикантът Музикантът не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 759
Благодари: 63
Получил благодарност:
353 пъти в 184 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
@Емо
И според мен не си го използвал много като телефон и просто трябва да отскочиш за 2-3 дена до Бояна при Пепи и да видиш, че при слаб сигнал по друг начин се държи телефона, не е като в центъра на София. Пепи го разбра по трудният начин, винаги е знаел, че има няякакъв проблем със сигнала, но не го усети докато не си взе ифон.
Да, ходил съм при Пепи и съм запознат съм с този проблем. В този квартал всички имат проблеми с обхвата. Имам ученичка от там и ходя почти всеки ден. И мтел и глобул имат сериозни проблеми, но това няма нищо общо с iPhone. За Виваком нямам наблюдения.
Питай Пепи и ще ти каже, че на моя телефон няма никакво губене на обхвата (no service). Да, неговия губеше, но и така не съм разгледал какви боклуци е слагал от Cydia-та.


Цецо, това, че работиш в ментел, не е гаранция, че имаш повече опит и си ползвал повече устройства. Най-често служителите на ментел са си с обикновени или среден клас телефончета и ги ползват по 3-4 години. Дано ти не си от тях, та да се правиш голям познавач.

Да, темата е все още за таблети и нека това ни е последното отклонение от самата тема.
__________________
TV: LG OLED55C9
Box: Nvidia Shield TV 4K

Последно редактирано от Музикантът : 11-08-2011 на 20:22
Отговори с цитат
Стар 11-08-2011
Цец0
Това съобщение е изтрито от Цец0. Причина: Излишен пост :)
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
apple, apple таблети hoom, xoom, европа, забрана, иска, на


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
иска ли някой да разменяме ТЕЛЕВИЗИЯ CCcam 18 23-11-2010 04:15
ЕС иска да освободи честотата от 800 MHz до 2013 г. Джак Дъра-Бъра 0 15-09-2010 14:12
Обмислят забрана на вувузелите Музикантът СПОРТ 26 25-06-2010 19:24
БНТ иска повече реклама Джак Дъра-Бъра 2 10-02-2010 09:17
Sky Germany иска да сътрудничи с HD + berks HDTV нови канали и новини 0 10-07-2009 21:45


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.