The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 06-05-2010
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Берое се класира за Трети Квалификационен кръг
Възможни съперници:

БЕРОЕ СТАРА ЗАГОРА - THIRD ROUND
Отговори с цитат
  #12  
Стар 06-05-2010
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Прикрепени изображения
Тип файл: jpg untitled.jpg (83.5 КБ, 24 разглеждания)
Отговори с цитат
  #13  
Стар 07-05-2010
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
Thumbs up

Ако се сложи осветление на стадиона на БЕРОЕ, мисля, че може да приема мачове от турнира за купата на УЕФА
Отговори с цитат
  #14  
Стар 07-05-2010
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
Exclamation

Отговори с цитат
  #15  
Стар 07-05-2010
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,239
Благодари: 395
Получил благодарност:
627 пъти в 393 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Ето какво е сътворил един мой приятел!

Горд съм че съм бероец! Горд съм с града където съм роден и където живея! Горд съм с историята му и разбира се с Берое, моята детска религия, вече повече от 38 години. Стадионът...Храма под Аязмото..на митрополит Методи Кусевич... Горд съм че съм потомък на Сава Казмуков, моят прадядо, който е управлявал този град като градоначалник в началото на 20 век повече от 10 години.

От 5 май 2010 година съм повече от горд, че освен шампионската 1986 година, мога да отбележа и годината на Купата. Наследих от дядо ми Васил и баща ми Златко любовта към непреходната "зелена" карма - то е нещо което или го имаш или го нямаш!

5 май 2010 година. Тръгването бе обичайно, ритуалите също - едни и същи сме от доста време. Имаме си и кадем... той винаги е с нас! Пътят е славен през Бузлуджа и Шипка, леко встрани от основата колона. Правим лъч - наш си, някъде горе неслучайно. Навярно сърцето на генерал Делчо Делчев някъде потрепва и той ни вижда отгоре - той знае че ние вървим по неговите верни следи... там край Бузлуджа, където този велик българин и бероец правеше монумента! А той е част от Берое и завинаги остава в историята му, навярно и затова оттам ни бе даден знак да преминем!

След това рутинно Шипка, Габрово, Севлиево, Къкрина... отклоняваме се край мястото където някой предател подшушна на турците и предаде Апостола... Господи ти си с нас зная, ти ни виждаш, знаеш че сме искрени и вярваме в теб и Берое! Дай ни сила и шанс поне днес на 5 май... преди Свети Георги да ни даде силата и опованието!!!!

Ловеч, някъде 12:30 часа... 6 тима от първите "зелени" гордо крачим по центъра на някогашна Мелта (авантпост на някогашните римски легиони), днешен Ловеч. Река Осъм е пълноводна, мостът на Никола Фичев - Колю Фичето примамливо и прохладно ни дава някаква интуитивна сила... Вече се чуват скандирания и беройски песни на победата! Нашата цел е крепостта там над града на платото над Ловеч. Хисарлъка - прекрасна гледка към целия град, меандрите на Осъма и далечината на север към Плевен. Там където българи и руси са дали кръвтта си сега да бъдем свободни и да пеем по терените на страната в хвала на нашия тим... Берое!

Времето върви бавно, ставаме вече част от едно зелено море... хиляди по центъра на града пеят, местните аплодират - няма заяждания.

16:30 часа вече пресичаме по моста по обратния път към стадиона... Време е да влизаме. Чуват се песни вътре, явно част от феновете са там и готвят празничния пред Гергьовденски курбан на победата!

Останалото видя страната ни - "зеленото море", великите фенове и великата подкрепа. Хора, разберете за нас Берое е светиня... той е знаме, той е символ, той е легенда. Не е блян или мит - той е реалност!

Мачът... напрежението... идва краят сякаш, 90-а минута...мирише на продължения... Но Бог си знае работата! Той ни чу... той даде своят пас и от нищото Доката направи това което искахме!

5000 на стадиона... навярно 100 000 със зелено сърце пред екраните в стараната и по света! Благодаря ти Господи!

Страницата е факт, тя е написана... историята върви напред! Видях шампионската 1986, видях Купата 2010, пипнах я! Друго не ми е нужно, мога спокойно вече да спя и да сънувам, да мечтая... с отворени очи!

Благодаря ви велики старозагорски фенове! Горд съм че сте това което прави разликата ни с който и да е друг град!

Това никога няма да се забрави дори и след 2 или 3 поколения!

Берое ще го има винаги, той е вечен, както този град възникнал след руините. С Бог и Берое напред!

Свети Георги е днес!
Берое завинаги!!!!

http://www.beroe.eu/topic/68
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 07-05-2010
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Пак ще го напиша, но трябва да се осмисли!
Всяка победа на отбор, различен от ЦСКА и Левски е победа за българския футбол!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
БЕРОЕ, БЪЛГАРИЯ, Купа, на, привържениците, Честита


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Два мача от Купа България по PRO.BG ТИНТИН СПОРТ 0 15-11-2010 14:45
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА :) Veskop Дъра-Бъра 4 01-03-2010 14:16
Честита Нова Година! Илия Иванов Дъра-Бъра 31 01-01-2010 21:35
Купа на УЕФА astra19 СПОРТ 0 03-04-2008 09:24


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:57.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.