The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 29-12-2014
кап.Немо кап.Немо не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Мнения: 4
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Exclamation 32" LCD LED телевизор до 700 лева

Здравейте колеги!

Търся малко помощ по темата, защото съм доста "бос" в сферата на телевизорите. Определeно това, което със сигурност знам е, че търся 32 инчов телевизор с LED подсветка до 700 лева ... и до тук. За марка си имам някакви мои си разбирания. Като цяло си мисля за LG, Philips, Samsung или Sharp. Ясно ми е, че освен общите характеристики като резолюция, контраст и брой/вид входове/изходи има и други важни неща като процесор, матрица, кодеци ... Засега съм разгледал следните моделчета:

https://www.technomarket.bg/products...ung-ue-32h4510
https://www.technomarket.bg/products...35/lg-32lb580v


Предпочитам Full HD резолюция, възможност за пускане на .mkv 1080p от USB, качествен звук (това включва минаване през усилвател когато се налага ... стереото ми е достатъчно), SmartTV. Не съм фена на 3D технологията, но като съм тръгнал да си купувам нещо търся най-доброто качество за парите с които разполагам. Но пак казвам - не ги разбирам достатъчно нещата, за да си правя сам кардинални заключения.
Телевизора ще се ползва в големи интервали от денонощието в хол с цифрова телевизия. Нямам много HD канали, но пък като си пускам филм от флашка почти винаги ще е 1080p, затова резолюцията ми се вижда резонно да е такава. Също така ме интересува да не ми влачи образа като гледам мач или формула 1 (не знам дали все още има телевизори с такъв проблем). Общо взето това са ми изискванията към продукта в този ценови диапазон.

Надявам се да получа компетентни мнения. Благодаря предварително на всеки, който ще се включи с мнение по темата.
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
32, 700, lcd, led, до, ЛЕВА, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
ИЗБОР НА 3 ДЕ ТЕЛЕВИЗОР ДО 2500 ЛЕВА хикиро ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 74 27-12-2012 17:11
КЗК глоби с 30 хил. лева "Близу" за заблуда на клиенти Джак ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 5 17-12-2011 22:49
46 Лед Лцд Телевизор до 2100 лева рокнролл ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 12 24-11-2011 16:50
60 лева данък "телевизор" Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 26 17-06-2010 16:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.