The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > За форума > Новини и мнения

Новини и мнения Тук може да научите новите функции или размествания във форума, както и да дадете своето мнение за него.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #101  
Стар 09-07-2009
Аватара на Ники
Ники Ники не е на линия
Купонджия
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,383
Благодари: 3,350
Получил благодарност:
559 пъти в 241 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicky Вижте мненията
Промоцията е до изчерпването на количествата
За цената от 120 лв. има ограничение - по един приемник, иначе ще вземем да фалираме предсрочно/ а не по план;;598/

Тук е отговора на Вашия въпрос
Отговори с цитат
  #102  
Стар 09-07-2009
Аватара на ROCCO
ROCCO ROCCO е на линия
сат-тв-колегата
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Мнения: 872
Благодари: 243
Получил благодарност:
521 пъти в 238 поста
Сваляния: 122
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
това са били активните членове през май , ама 2008г. а не 2009г.
от тогава насам са доста повечко
Знам, надявам се и Аз да съм сред тях, купувал съм, и ще продължа да купувам от теб,защото стоката ти е качествена!Успех и Наздраве!!! Просто нямаше актуализация на активните членове във форума , или пояснение кои са такива,затова си позволих да провокирам тези постове, но пък стана интересно, поне за мен!
__________________

Последно редактирано от ROCCO : 09-07-2009 на 03:58
Отговори с цитат
  #103  
Стар 09-07-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Започвам да се замислям, следващата седмица дали да не пратя емейлче.
Благодарим за промоцийката и пожелания догодина по това време хората да са тройно повече които могат да я хванат.
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #104  
Стар 09-07-2009
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,240
Благодари: 395
Получил благодарност:
628 пъти в 394 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Гледам и не вярвам на Ушите си.
Активни членове към 24.05.2008г.
За бога сега сме 2009г.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 09-07-2009
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Браво. Това се казва промоция. Що се отнася до цената то тя си е супер и никой не е в състояние да нареди на един търговец на колко ще си продава стоката. Ако иска дори и ще я подарява.
Ники прави това, за да стимулира развитието на форума - това е лично мое мнение. Щом иска и подаръци ще прави. А Бай Митил или Минтил все ми е тая как му викате може от яд да вземе да подарява по два.
Що се отнася до селяните ( имам в предвид че повечето софиянци така наричат провинцията) - не си мислете, че като не живеем в Софето ядем доматите с чепката и дините с кората.
По селата и въобще в България има хора, които могат да сложат много от нас в "джоба си".
Отговори с цитат
  #106  
Стар 10-07-2009
Аватара на Ники
Ники Ники не е на линия
Купонджия
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,383
Благодари: 3,350
Получил благодарност:
559 пъти в 241 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VESKO_SZ Вижте мненията
Гледам и не вярвам на Ушите си.
Активни членове към 24.05.2008г.
За бога сега сме 2009г.
Към днешна дата няма да правим списък с активните членове /не стига времето/ . Пускайте заявки по промоцията, а ако някой е в друга категория, ние ще му отговорим на е-маила
Отговори с цитат
  #107  
Стар 10-07-2009
Аватара на ROCCO
ROCCO ROCCO е на линия
сат-тв-колегата
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Мнения: 872
Благодари: 243
Получил благодарност:
521 пъти в 238 поста
Сваляния: 122
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nicky Вижте мненията
Към днешна дата няма да правим списък с активните членове /не стига времето/ . Пускайте заявки по промоцията, а ако някой е в друга категория, ние ще му отговорим на е-маила
Към днешна дата форума е най-добрия ,и найстина много хора го посещават, за което искам да Благодаря на Ники , и същевременно да му се Извиня за причиненото неудобство( да отговаря на постове провокирани от мен) , а в интерес на истината толкова бях пиян, че найстина не погледнах годината, за което съжалявам ,и моля да ме Извините!!! Наздраве на всички!!!
__________________
Отговори с цитат
  #108  
Стар 12-07-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,617
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,207 пъти в 2,956 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Значи пичове ,нещата са много прости!Не може един дриймбокс да се продава за 120лв,даже и менте,което е 300 пъти по добро от оригинала!Нормалната му цена трябва да бъде около 180-200лв!Търговците и Ники сами си режат клона по този начин и е тъпо Ники да затвори магазина,а да прави евала във форума,цайсатия педераст е на същото дередже!Не изкараш ли 30-40лв от един приемник,по добре затваряй,защото и за наема не може да изкараш,камо ли за папо!А се замислете,какво са вече 30-40лв,за една кръчма не са достатъчни!
За бай Менте ,не говорете,защото,ако тръгне да прави сечено,може и да го пусне на 89 лв с 10 лв печалба примерно и ебем ти и промоции и форуми!Така не се прави!Трябва акъл,но виждам,че доста търговци го нямат и ако магазина не е собствен,търговеца е загубен,особено сега в кризата!Нищо лично към никой,който както иска да се оправя!Нещата отиват на зле и се сещате ,кой може да издържи!
Иначе наистина този форум е най интересен,другия наистина е западнал,купона е тук!Може и да се говори за всичко,може и ташак да си правиш,комплексарите също са тук,защото там им е скучно!Но не, защото Ники /да е жив и здрав и да хиляди/ прави промоции!
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на dzumba за този полезен пост
bu12tras (12-07-2009), heracle (12-07-2009), Джак (12-07-2009), Сандокан (12-07-2009), СТАРИЯ (12-07-2009)
  #109  
Стар 12-07-2009
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Значи пичове ,нещата са много прости!Не може един дриймбокс да се продава за 120лв,даже и менте,което е 300 пъти по добро от оригинала!Нормалната му цена трябва да бъде около 180-200лв!....
Цената на една стока е толкова колкото някой се навива да даде за нея ... аргументи от типа колко трябва да е печалбата и за колко кръчми стигала са несъстоятелни ... ако има търсене на определени ценови нива - предлагането ще се ориентира към тези нива ... ако има предлагане на нива на които няма търсене ... хм, това означава, че търговеца (ако е истински такъв и желае да продава) трябва да си корегира цените и печалбите ... В конкретния случай обявяването на промоции е добра търговска практика ... за което Ники е редно да бъде поздравен ... но да му гледаме в канчето, колко печелел и колко трябвало да спечели според мен не е редно ... Ако пък целта му с тази промоция е да се състезава с някой за цената ... това е порочна практика ... IMHO
Отговори с цитат
  #110  
Стар 12-07-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,617
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,207 пъти в 2,956 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Приятел,приемника заслужава много повече,а си съгласен ,че и Ники е по добре да спечели повече,а и цайса,а и бай ви Менте, а и другите търговци!Това си е чиста подигравка!
Цената е точно толкова ,колкото заслужава приемника и точно толкова,на колкото се продава навсякъде,а не колкото дава клиента!Навсякъде при промоции и сезонни намаления,търговеца пак печели по 50 %.
Несериозно е да ходиш да вземеш на консигнация 5 приемника и да ги продаваш през 5лв горница цял месец,защото едва ли в тези магазини се продава повече от един приемник на седмица!
Практиката е много порочна! Когато се играе курвачката,е ясно кой е победител!
Как да ходя да купя от Ники за един клиент един комплект,който се състои от 5 компонента като не мога да ги продам с повече от 20-30 лв горница общо,по добре да пратя клиента да си ги купи и да не ме занимава мене с гаранции и глупости!Не изкарам ли 200лв от комплекта ,ме губи като клиент,което е нормално!А аз мога да му купя по 5-10комплекта на месец!И аз губя и той губи и досадния клиент му досажда и става една...!
Не знам някъде по света да се дават бонуси за повече постове или по добра активност,малоумници много,по цял ден седят и ръчкат!
Бонуси се дават за лоялни клиенти,които вървят с парите напред!И който продава повече,естествено бонусите за него!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ДИГИТАЛ, от, Преференциални, СКАЙ, специални, цени


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 7 (0 членове и 7 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
“Специални мисии” – Viasat Explorer излъчва зрелищно шоу! ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 06-06-2010 20:54
VH1 - специални тематични уикенди през март 2010 Chello Central Europe МУЗИКА 0 26-02-2010 16:35
Коледни промоции от СКАЙ ДИГИТАЛ Ники ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от СКАЙ ДИГИТАЛ 2 01-12-2008 22:06
промени в страницата на Скай Дигитал Ники ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 3 09-09-2008 00:35
Скай Дигитал ЕООД salsa ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 2 31-01-2008 00:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.