The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 16-02-2015
Аватара на pantsiani
pantsiani pantsiani не е на линия
ентусиаст
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: 2,60/2,40/2,10 - София
Мнения: 688
Благодари: 111
Получил благодарност:
481 пъти в 186 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oldman Вижте мненията
Вентилаторът дразни.
Аз имам 2 вентилатора на моя телевизор. Носих го на сервиз - безсмислено е. Там първо е шумно за да разберат дълбочината на проблема. Поръчах чисто нови вентилатори от Англия. После шефа на гаранционния сервиз идвайки у дома, като ги смени ползата беше съвсем минимална. Проблема се реши, като се залепиха с тиксо 2 листа формат А4 на отворите на капака, но за целта трябва все пак от някъде да може да се случва конвекцията. При мен има още места.

Последно редактирано от pantsiani : 16-02-2015 на 09:19
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16-02-2015
klapana klapana не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 918
Благодари: 77
Получил благодарност:
413 пъти в 230 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oldman Вижте мненията
Взех го.
Първи впечатления:
Вентилаторът дразни.
Много дървено меню в сравнение със предишното ми Сони.
Картината наистина е добра.

Проблема с вентилатора е при теб.
За 6-7 месеца не съм го и чул, даже в интерес на истината незнаех че тв-то има такъв, ако не бяха ми казали че има, нямаше да знам и до днес че има вентилатор. Нормално менюто да ти изглежда тъпо, от сони до самсунг има разлика. За мен менюто е опростено и лесно за намиране на това което търсиш. Картината наистана е от добрите, затова и написах че телевизора за мен е супер. Ако наистина чуваш вентилатора като гледаш тв най добре го върни, без да лъжа за 6-7 месеца не съм го чул моя.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на klapana за този полезен пост :
gggng (16-02-2015)
  #13  
Стар 16-02-2015
Аватара на oldman
oldman oldman е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: Панагюрище
Мнения: 1,548
Благодари: 322
Получил благодарност:
386 пъти в 293 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 2
По подразбиране

За вентилатора - не се чува, когато тв работи. Когато го изключа - тогава се усеща, че нещо е бръмчало. Менюто не е опростено. С доста стъпки се включва 3Д и то само ръчно. При Сонито е един бутон на дистанционното. Кофти е решен и въпроса с PIP - ако искаш да смениш звука - доста стъпки. Не можеш да сканираш само наземните програми без да ти изтрие или пресканира сателитните. Картината е добра, потвърждавам отново.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16-02-2015
klapana klapana не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 918
Благодари: 77
Получил благодарност:
413 пъти в 230 поста
Сваляния: 22
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oldman Вижте мненията
За вентилатора - не се чува, когато тв работи. Когато го изключа - тогава се усеща, че нещо е бръмчало. Менюто не е опростено. С доста стъпки се включва 3Д и то само ръчно. При Сонито е един бутон на дистанционното. Кофти е решен и въпроса с PIP - ако искаш да смениш звука - доста стъпки. Не можеш да сканираш само наземните програми без да ти изтрие или пресканира сателитните. Картината е добра, потвърждавам отново.
Нямаш ли touchpad remote дистанционно ( малкото) с него 3Д се пуска с 2 клика, няма нужда както при голямото да влизаш в менюто и да си пускаш 3Д. При мен като гледам някои 3Д филми от външен хард на плеъра на тв-то, ги разпознава и тръгват автоматично, без да барам нищо. Ако гледам 3Д със домашното ми кино, там винаги ги разпознава автоматично, и много рядко натискам бутон 3Д. За аудиото незнам как е хавата, аз си взех външен спикър със телевизора, и съм доволен от това, аудиото през него излиза много по добре, отколкото през говорителя на телевизора. Ако нямаш малкото дистанционно си го вземи, много по удобно е от голямото.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16-02-2015
Аватара на oldman
oldman oldman е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: Панагюрище
Мнения: 1,548
Благодари: 322
Получил благодарност:
386 пъти в 293 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Имам едно - елиптично. Довечера ще го разучавам!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Кой 3d 4k до 55


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
"Макс Телеком", "Булсатком" и "4Джи Ком" получиха ефир за мобилни услуги ТИНТИН GSM мобилни комуникации 23 27-04-2015 21:06
"Хюлет-Пакард" България ще продава директно през "Технополис" и "Техномаркет" ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 4 01-01-2014 17:01
"Блокираните часове" отказаха "Нова" от "А" група Джак СПОРТ 6 02-08-2011 21:08
"Мобилтел" и "Майкрософт" стъпват в "облака" ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 29-06-2011 13:24
Колеги,имам "Ехо"991,който върти "Triax 110" чрез мотор "Optikum 2800". ventsiguy ECHOSMART 5 06-09-2010 11:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.