The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #11  
Стар 07-02-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Е те тука позна,
направо уби змея с правата лопата.
То не са ТЕЦ-ове, полигона в Змеево , Катастрофата в Хитрино ,пречиствателната около Плевен.
Експерт си батка , по Околната среда и водите
Сигурно си сееш и ручаш на 100% екологично чисти продукти на къра , еваларка ей.
Сигурно ходиш с маска или за по сигурно с противогаз направо, нали.?
Тесла не бих карал, братчед, понеже не я внасят, карам кашон купен от магазина,не за да се хваля , просто така се наложи, но не с парите от ТЕЦ-овете, там само ходя за риба , която не смятам за екологично чиста.
Тука хората говорят за замърсен въздух , те не искат Тесла , нито нещо друго, моля те не ни приканвай да оставим кашоните и да въртим по 1000 км, на село , по къра или до Трапоклово и назад, тука имам един свидетел във форума, който ме таксува като приятел от години и е свидетел как врътнах за 25 календарни дни 4000 км по двупосочните в БГ летос , на негов автомобил
А тая класация , сигурно не е направена от "неразбирачи" ,като мен.
За теб лъжа , за много от нас истина.
Ай със здраве , и като си дойда виж там някой непръскан домат или корнишон , за салатка, да поканя градските от Пловдив
Остави колите ,марките, Евро спецификациите на разбирачите.
Ако минаваш ГТП и свиркаш , спи спокойно и на отворен прозорец
Няма да ти нарушаваме душевния мир , особено неразбирачи като мен.
Айде ,че почва Атлетико с Барцелоната

Последно редактирано от Neo64 : 07-02-2017 на 20:48
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
БЪЛГАРИЯ, ЕДНА, найотровните, от, света, страни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
България сред 10-те най-нещастни държави в света Veskop Дъра-Бъра 6 04-04-2012 10:25
Apple пусна iTunes Store за България и в още 11 страни от ЕС ТИНТИН GSM мобилни комуникации 0 04-10-2011 11:32
28 страни са избрали DVB-T2 dsc ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 3 19-05-2011 21:27
България е четвърта по качество на интернет в света ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 18-10-2010 12:06
Нова ТВ завърта “Колелото на късмета” – успешно шоу в 30 страни! ТИНТИН ДРУГИ 0 18-01-2010 21:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.