The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 17-04-2012
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,410
Благодари: 194
Получил благодарност:
353 пъти в 247 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране Булсаткомск0 зарибяване,или тормоз по телефона!

Е тия от булсаткома започнаха да прекаляват!
Имам домашен безжичен телефон към мтел и понеже се води на майка ми пенсионерка и днеска звъни ли звъни. Най напред звънка на на женами. Но понеже е бързала за работа им е казала по късо да звънат. След това със сина ми и той им казва че не е наясно да търсят бащата ми-моя милост.
И накрая следобед ми звъни най-нахално и ми се представя човек от була с пубертетен глас за да ме пита не искам ли да стана техен абонат!??!
И на тоя агент въобще не му е ясно нищо! - просто ми предлага цифрова телевизия и 2 лева за втори приемник. И аз му обеснявам че имам моторантена на метър и половина и гледам дестина сателита. И оня папагал ми отговаря желателно е наша антена и то монтирана от наши техници. !!!
И като го разберах че не е в час му зададох въпроса защо няма zh200 в офисите ви? И човека се учуди / не прави разлика между 100 и 200/ проверявай в офисите има дигитални!
Явно тоя съвсем не бе в час и след няколко изречения пак повтаря че за 2 лева гледаш втори телевизор.
Егати начина за набиране на абонати

Между другото тука във форума бях чел как вивакомци набирали абонати между пенсионерите по селата а тия от була направо по телефона тормозят стига да е на възраст и има пенсия!

Последно редактирано от Хоризонт : 17-04-2012 на 20:19
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булсаткомск0, зарибяване, или, по, телефона, тормоз


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
СМС тормоз от близу АТАНАС15 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 12 29-03-2012 10:20
булсатком много сте го закъсали щом до мен опраяхте престанете с психическия тормоз uscxeu Кошче 7 13-06-2011 21:20
Какъв човек трябва да си за да звъниш по телефона заради тема във форум бебезавър Кошче 58 30-01-2011 21:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.