The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 16-09-2011
Аватара на рйонков
рйонков рйонков не е на линия
rionkov
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 447
Благодари: 42
Получил благодарност:
96 пъти в 67 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 3
По подразбиране Турбо глупости

Цитирай:
Първоначално написано от radionov Вижте мненията
Здравеите , взех си ТП-линк 1043 и му сложих dd-wrt . Търсих инфо как да му инсталирам оскам ( не разбирам много от линукс само колкото да си позвам приемниците ) но не намерих. Само в тази тема има описано но не за dd-wrt. Иначе на приемниците си поставям фаиловете където трябва и си правя настроиките и си върви. Моля ако някои има възможност нека обясни по простичко.

Точно като за теб един велик майстор на метлата и сат техниката великия комбинатор и върхът на устава, негово светейшество - Бобитурбото е описал в един друг форум мнооого подробно - точно като за глупаци като нас.
Цитат (сори за плагиатството ама не се сдържах особенно след снощните му простотий в един друг форум) :

Миналият ден след като запоред път заби дрийма ми се ядосах и реших че е време за промени. По тази причина преместих шаринг софта на рутера. Рутера е tl-1043nd за сега за него открих единствено решение с oscam. Наблюденията ми са че оскама работи стабилно (рутера е с 400 MHz mips процесор рам 64 MB ъпгрейдвана от мен). С около 40 c линий се държи супер на няколко пъти забива само оскама но със скрипта за рестарт който съм публикувал тук проблема е решен. След като инсталирате прикрепеният по долу пакет влезте през ssh в рутера и изпълнете.
Code:
/etc/init.d/oscam enable
След това редактирайте в директорията /etc/oscam/ файловете oscam.conf, oscam.users, oscam.servers и рестартирайте рутера или изпълнете командата

Code:
/etc/init.d/oscam start
Влизате през web интерфейса и имате пълен контрол върху новият си сървар който е на линия 24/7 .


край на цитата
И така вече имаш сървър на 1 ден вече, ама си в играта 24/7 със стабилен оскам (не знаех, че сървър на 1 ден вече се смята за стабилен ама аз не ги разбирам работите) - супер нали

Сори, за плагиатството ама не мога да му благодаря в другия форум заради бан - та го правя тук
БЛАГОДАРЯ БОБИ, БЛАГОДАРЯ ТУРБО ТИ СИ The BESTTTTTTtttttt продължавай да ни радваш все така .

P.S. Язък за темата в другия форум.
__________________
HONDA - The Power Of Dreams!KATHREIN - The Power Of HD!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на рйонков за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (17-09-2011)
  #2  
Стар 16-09-2011
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от рйонков Вижте мненията
Сори, за плагиатството ама не мога да му благодаря в другия форум заради бан - та го правя тук
БЛАГОДАРЯ БОБИ, БЛАГОДАРЯ ТУРБО ТИ СИ The BESTTTTTTtttttt продължавай да ни радваш все така .
Мерси господ здраве да ти дава. (дължиш 1000 лв за авторски права)

Дишай спокойно тука не мога да ти дам бан.

Извинявам се за оффтопика ама не се сдържах.
Поздрави на всички сат хора.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16-09-2011
Аватара на рйонков
рйонков рйонков не е на линия
rionkov
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 447
Благодари: 42
Получил благодарност:
96 пъти в 67 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Благодаря Ооо ВЕЛИКИЙ за правото да дишам тук
Тиесто пасти да яде... ти си направо уникум, дано другите от този форум видят простотийте дето ги пишеш там, та да не се чудят после що ни приемат "с отворени обятия" по чуждите форуми
__________________
HONDA - The Power Of Dreams!KATHREIN - The Power Of HD!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на рйонков за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (17-09-2011)
  #4  
Стар 16-09-2011
radionov radionov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Русе
Мнения: 101
Благодари: 12
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 116
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от рйонков Вижте мненията
Точно като за теб един велик майстор на метлата и сат техниката великия комбинатор и върхът на устава, негово светейшество - Бобитурбото е описал в един друг форум мнооого подробно - точно като за глупаци като нас.
Цитат (сори за плагиатството ама не се сдържах особенно след снощните му простотий в един друг форум) :

Миналият ден след като запоред път заби дрийма ми се ядосах и реших че е време за промени. По тази причина преместих шаринг софта на рутера. Рутера е tl-1043nd за сега за него открих единствено решение с oscam. Наблюденията ми са че оскама работи стабилно (рутера е с 400 MHz mips процесор рам 64 MB ъпгрейдвана от мен). С около 40 c линий се държи супер на няколко пъти забива само оскама но със скрипта за рестарт който съм публикувал тук проблема е решен. След като инсталирате прикрепеният по долу пакет влезте през ssh в рутера и изпълнете.
Code:
/etc/init.d/oscam enable
След това редактирайте в директорията /etc/oscam/ файловете oscam.conf, oscam.users, oscam.servers и рестартирайте рутера или изпълнете командата

Code:
/etc/init.d/oscam start
Влизате през web интерфейса и имате пълен контрол върху новият си сървар който е на линия 24/7 .


край на цитата
И така вече имаш сървър на 1 ден вече, ама си в играта 24/7 със стабилен оскам (не знаех, че сървър на 1 ден вече се смята за стабилен ама аз не ги разбирам работите) - супер нали

Сори, за плагиатството ама не мога да му благодаря в другия форум заради бан - та го правя тук
БЛАГОДАРЯ БОБИ, БЛАГОДАРЯ ТУРБО ТИ СИ The BESTTTTTTtttttt продължавай да ни радваш все така .

P.S. Язък за темата в другия форум.
Благодаря колега ама у другия форум се пробвах да те защитя и мен ме банна , но няма значение. Няма смисъл да продължавам там като има такива модератори. И ти да си платиш ще бъдеш модератор ама ......
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на radionov за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (17-09-2011)
  #5  
Стар 16-09-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,965
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,984 пъти в 1,686 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

А кой е тоя друг форум?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16-09-2011
Аватара на рйонков
рйонков рйонков не е на линия
rionkov
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 447
Благодари: 42
Получил благодарност:
96 пъти в 67 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Във sat-television и като гледам скоро в БГ секцията ще си пише само ТурбоКретена.
__________________
HONDA - The Power Of Dreams!KATHREIN - The Power Of HD!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на рйонков за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (17-09-2011)
  #7  
Стар 16-09-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,965
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,984 пъти в 1,686 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Малиййй ти да не си роднина с тестото ,тази секция е точно като неговия турбомегафорум ,само едно лице пише в него и си отговаря
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на bu12tras за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (17-09-2011)
  #8  
Стар 16-09-2011
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Мисля че цитат от твой бисер за който получи първото си предупреждение е много подходящ за случая.

Цитирай:
Коооолко мъка има по тая земя.....
copyright rionkov
Banned

Продуценте ако смяташ че отговорите ми в тази тема са неуместни моля изтрий ги.

Последно редактирано от турбо : 16-09-2011 на 22:38
Отговори с цитат
  #9  
Стар 16-09-2011
Аватара на рйонков
рйонков рйонков не е на линия
rionkov
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 447
Благодари: 42
Получил благодарност:
96 пъти в 67 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ами човека е загрижен, че там се продава шер, пак цитат със заявката на нашия велик ганьо да го правят модератор :

Hello,

Could you please make me moderator on Bulgarian part on forum because there is some mess. In topic has requests for payed sharing and some people try to sell sharing. I`m native bulgarian but can write on bulgarian, english and russian languages in past I have my sat forum hi-tech-bg.com so i have opinion with forum moderation. I have good knowledge about sat equipment and crypt systems.

Thank you.
__________________
HONDA - The Power Of Dreams!KATHREIN - The Power Of HD!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 16-09-2011
Аватара на рйонков
рйонков рйонков не е на линия
rionkov
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 447
Благодари: 42
Получил благодарност:
96 пъти в 67 поста
Сваляния: 99
Ъплоуди: 3
По подразбиране

така, та понеже си мноооо отворен що не публикува целия пост след това???
Айде аз да го направя та да ти видят акъла:


"Пиковете са за шеринг сървара те нямат нищо общо със смяната на софта"
До тука си уцелил 1 за шера - ако си мислиш, че като смениш софта и пиковете ще ти вършат работа си объркАл тотално рейса.
"Който разбира да им декомпилира софта и ако разбере какви са им алгоритмите печели"
И как си го представяш, че ще дъмпнеш софта от пика, че да го декомпилираш?
"Софта им обаче е криптиран така че е нужен някой супер спец"
На кое по-точно софта е криптиран??? Всеки компилатор за пик или атмел си свежда кода до асемблер - ако това за теб е криптиране...
"Пикове те са сложени, за да може да се изкарва пари понеже ако беше изцяло софт решение взимаш дъмпа качваш на друг и готово"
Айде свали дъмпа и аз ще ти направя останалото!
"Между другото има и друга спънка картите са им "женени за приемниците" това също задълбочава нещата да се направи универсален софт"
Не картата а приемника е женен - пишеш тема как се флашва делта а даже не си си направил труда да изчетеш дъмпа на флаша и да видиш, че там е номера на картата (даже в явен и за теб вид) и това е най-малкия проблем в цялата работа.
Айде сега ми кажи, че мъката е малко по тая земя!?
И се постарай да не бършеш и се държиш, като Великия си съименник по ник!

Айде фащай гората, че ставаш смешен и тука

P.S. Текста в кавичките е на великия модератор
__________________
HONDA - The Power Of Dreams!KATHREIN - The Power Of HD!

Последно редактирано от рйонков : 16-09-2011 на 22:43
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на рйонков за този полезен пост :
БАЙ ИВАН (17-09-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
глупости, турбо


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Нов стил: ТУРБО ЧАЛГА РОК Джак Дъра-Бъра 1 14-07-2010 14:35
Днес започва турбо месецът по "Дискавъри" ТИНТИН ДОКУМЕНТАЛНИ 0 29-03-2010 16:17


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:18.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.