Виж само едно мнение
  #61  
Стар 20-09-2012
strange strange не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 66
Благодари: 4
Получил благодарност:
15 пъти в 11 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dei Irati Вижте мненията
Точно затова започнах да гледам джазирите, именно защото Була ме излъгаха, че ще излъчват Примерата - цялата, не само Барса и Реал. Това е и една от причините да ги напусна. Не знам дали ти е известно, но аз бях предплатил за две години напред. Защо ли? Сигурно защото съм нагъл! Нагли са Була, които лъжат поголовно клиентите си, не аз. Освен това, не бъди сигурен, че гледам нелегално! Много моля!
P.S. Ако ти се занимава, виж ми старите постове - аз бях ревностен защитник на Булсатком. За съжаление, те отнеха всичките ми доводи в тяхна полза. И за това не аз съм виновен.

Сам казваш че нямаш нищо общо с Булсат, следователно гледаш както аз ги гледам, през прозореца. Не мисля, че някои те е заставил, да плащаш 2 години напред. Аз като изгорях от Итв, си е моя грешката, защо е търсиш при тях. А и никъде не съм прочел, че Булсат са обещали да излъчват Примерата. Не виждам със какво си излъган от Булсат. Просто хората който гледате от един, или друг сървър за по 3-4 лева, нямате право да се жалвате от никой, и нищо. Плащай си на Булсат, и тогава ги нареждай, докато гледаш пиратската, си мисля че само се излагаш.
Отговори с цитат