Виж само едно мнение
  #22  
Стар 02-07-2018
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от bate_dino Вижте мненията
Не е съвсем така. Vti и BH ползват за основа оригиналния имидж с оригиналните драйвери на VU с портвани плъгини. Няма гаранция ,че ОпънПли или OE-A базираните ще работят коректно с хардуера. Пример USB тунера който ползвам, но това е друга тема.
Ахам. Мхм... Ясно, колега. Еми... Ок. Добре. При това положение мога да тествам тези дни и с посочените от теб имиджи. Дано наистина има подобрение при тях и поне записите от ИПТВ каналите да се оправят. Мерси много за информацията, която даваш. : ))) ; )))

Цитирай:
Първоначално написано от oldgraf Вижте мненията
Не знам, може би не мога да чета, но го разбрах така:
Пише от приемникът върху хард по мрежата.
Този запис го плейва нормално от приемникът, но записът му "сеца" от лаптопът. Този лаптоп е с не лоши параметри и остава да си настрои коректно софта да му използва хардуера.
Ако не съм разбрал писанията, сори
Ами... Да, колега. Правилно си разбрал, но и аз забравих да спомена, че същите записи, които съм правил са тествани на още два, три лаптопа и компютъра, които дори са по - добри и по - мощни от моя лаптоп, но и при тях се получават същите проблеми за които става на въпрос. Иначе мерси и на теб за пореден път, че се включваш в темата. : ))) ; )))
Отговори с цитат