Виж само едно мнение
  #5  
Стар 24-06-2019
Бобсано Бобсано не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Перник
Мнения: 335
Благодари: 266
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
А каква е причината да го продаваш ? Понеже приемника в онлайн магазин е 155 лв, а ти го продаваш на "далавера" ? Нещо не ти хареса или просто кяр да направиш? Като гледам гаранционната карта, даже от същата фирма си го взел... Вие у перник сте голема работа
Оп. Здрасти, колега. Ами... Причината да го продавам е, че просто самия приемник не беше предназначен за мен, а за моите родители. Та... Оказа се, обаче че те няма да го ползват, защото им е малко по - труден за ползване, а и решиха, че няма смисъл да гледат толкова много канали, които предлагат ИПТВ провайдерите. Та, тях си ги устройва Булсата, който поне засега им е напълно достатъчен. Иначе... Да, прав си, че в този онлайн магазин приемничето е 155 лева, но понеже аз купих приемника от моя ИПТВ доставчик за 175 лева и затова се получава така... А и, също така впоследствие разбрах, че този онлайн магазин има общо с ИПТВ доставчика ми. Просто колегата, от който купих бокса ми каза, че наистина има някакво разминаване, което може би е отскоро и не е знаел за него. Иначе приемника е отличен и мога да кажа, че като цена - качество е оптималния вариант на пазара, поне за момента. А и, все пак съм писал, че е възможен лек коментар на цената. Но пак казвам, че приемника е пускан само веднъж и всичко, което тествах работеше. И така... Еми... Надявам, се че сега вече си ме разбрал за какво иде реч. : )))) ; ))))

Цитирай:
Първоначално написано от Музикантът Вижте мненията
Ако идеш лично да го вземеш, получаваш един винкел гратис.

Към подателя на обявата: съвсем некоректно е да търсиш по-висока цена на използван приемник в сравнение с нов такъв.
Здравей и на теб, колега. Ами... Надявам се, че след написаното по - горе като отговор, че и ти поне малко, ще си промениш мнението... Ако ли не, здраве да е. И така... : )))) ; ))))
Отговори с цитат