Виж само едно мнение
  #14  
Стар 07-02-2020
братушка братушка не е на линия
?????
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 828
Благодари: 13
Получил благодарност:
287 пъти в 194 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
С автоъпдейт ли е или се слагат ключета (софткам)?
1219/1229 е с аутоапдейт. При това работи много бързо: 3-5сек и каналите светват.
Тайгера също е с АА. Макар че за 2 години имах 2 случая да не иска да обнови сам. Бутнах ключета на ръка и пак с месеци сам се справя.
Редлайна по начало сам си намираше ключета, ако беше вързан към интернета, но после спря. Подозирам, че е свързано с бонуса на кака за 6 мес. Спря бонуса - спря и да се апдейтва през нета. Но като бутнеш на ръка или с флешка няма проблеми. Файлът там не се нарича софткам, но има същия формат.

Редлайн и СатИ имат и бонус кака (6мес и 1г съответно). Но и двата са някакви орязани. По-малко от половината от була излиза. И доста запецва услугата и при двата.

За качество на картинката на 1219: не мога да формулирам в какво точно е по-зле от другите, то ми е на ниво усещане. Може би защото през мен минаха доста модели приемници последните години и имам база за сравнение. Много хора не го забелязват, особено пенсионери. С оглед общите му възможности и цена най-препоръчвам точно него за възрастни.

Имам и Юклан Б6 - най-бозавото нещо, което е минавало през ръцете ми.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на братушка за този полезен пост
teolink (07-02-2020), Мартолу (07-02-2020)