Виж само едно мнение
  #4  
Стар 15-08-2010
Аватара на uniqad
uniqad uniqad е на линия
Gustomizer
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 1,076
Благодари: 69
Получил благодарност:
594 пъти в 305 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Въпреки, че PGI обявиха преди месец, че няма да правят свои имиджи базирани на новото ядро докато корейците не го "приведат в приличен външен вид", не се стърпяха и в резултат нито 0.8 нито 0.8.1 може да се каже, че стават за нещо повече от тестване и любопитство! Май заради тази прибързаност Дядя Фьодор се дистанцира временно от тях!
Пак ще се повторя - в най-добрия случай ще са нужни няколко месеца за да изчистят безбройните бъгове, породени от новите ядро и драйвъри! Просто не си заслужава да залагате на имидж с новото ядро като основен софт на приемника! Много е рано още! Аз си стоя на Sifteam R12413 само че съм с подобрената му версия от 18.06.2010г.
За мен това е най-доброто до момента! Поради факта, че сега лятото ми се налага да ползвам стария ми CRT телевизор, картината през скарта с RGB е много добра на SD каналите и практически почти няма разлика, ако използвам HDMI кабела за да ги гледам същите тези SD канали! Да уточня, че единствено с версията от 18 юни е възможно да се постигне това качество през скарта! С никоя предишна, както и с никоя следваща не може да се постигне това отлично качество през скарта! Италианците са се постарали като за последно със старата им генерация имиджи всичко дори и дребните нещица по софта да е перфектно! Препоръчвам я на всеки, който по една или друга причина гледа на старомоден телевизор!
__________________
С черен хайвер се хранят големите риби... Малките риби се хранят със зелен хайвер!
Отговори с цитат