Виж само едно мнение
  #24  
Стар 24-05-2011
sunaikasabov sunaikasabov не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Dobrich
Мнения: 156
Благодари: 13
Получил благодарност:
27 пъти в 19 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Галина Вижте мненията
Благодаря на всички - ще изпробвам някои от сайтовете.

Като доуточнение искам да вметна, че не разчитам да гледам 3Д телевизия, то HD-то е мисия невъзможна (за БГ канали), а пък за 3Д и не мечтая.

Искам само от време на време да гледам някой филм, а пък ако може да го изтегля без да плащам - ще е повече от супер

Свалях от замунда.нет и thepiratbay разни .mkv-та, но когато в началото на филма попита за режима на гледане и кликна на 3Д, ми казва че няма вързан 3Д приемник и продължава да излъчва в 2Д. (ТВ-то е свързано с лаптопа чрез HDMI, а плеъра на компа е Power DVD 11) Аз мога да натисна 3Д бутона на ТВ-то, но започва имитираното 3Д, което е "да, благодаря"!!!
Освен това съм сваляла и SBS-филми (ако не се лъжа съкращение от side-by-side). Те са две паралелни картини една до друга - при мен на плеъра на компа и на ТВ-то си ми излизат точно по същия начин - 2 паралелни картини, което ме наведе на мисълта, че не точно този тип 3Д филми трябва да свалям, пък и някъде четох, че Самсунг "борави" с този тип.
Може би аз не правя нещата както трябва, но ТВ-то е купено от Техномаркет, където за съжаление консултантите не можаха да ни кажат нищо повече. Все пак си казах, че ще чета инструкцията, но и тя е доста бозавичка.
Та това, което step by step правя е:
1. Свалям филма - примерно от thepiratbay;
2. Връзвам РС с ТВ чрез HDMI и започвам да ползвам ТВ като монитор;
3. Стартирам филма посредством: Power DVD 11 на РС и ... очаквам да видя нещо "добро".
4. Забравих да кажа, че вадя очилата от калъфа, включвам ги и се моля да излезе образ, който да оправдае сумата, изсипана в Техномаркет.
Е, до момента полза от молбите - няма. МОЛЯ, помагайте!
ти нещата ги правиш
значи като си пуснеш картината sbs на телевизора
натискаш бутона 3 d после натискаш бутона option влизаш в 3d менюто
там слизаш най долу и там пише симулирано
една до една
една над една
избираш си според филма който искаш да си пуснеш
и слагаш очилата
а натискаш бутона return за да излезеш от това меню
и гледаш
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на sunaikasabov за този полезен пост :
Галина (25-05-2011)