Виж само едно мнение
  #5  
Стар 22-05-2010
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Аз за това ако седна да гледам вечер телевизия и няма друго си пускам Иван и Андрей,и не заради нещо друго ами са по-неангажиращи.Лигочат си се там,имат и сериозни теми но не го обръщат всичко в злоба и политика.Сценаристите на Слави толкова се изтъркаха че ако не са тези игрички като тази "Добре дошъл в България" и другите то ще трябва да си хващат дърмите под мишница и да си ходят.Писна ми вече от политически скечове в стил НЛО от преди мноооого години.Искам вечер като седна да зяпам да не ми товарят главата с глупости и тежки политически и социални теми а да е нещо разтоварващо и веселяшко.Не стигат по един час новини преди вечеря,после същите глупости от 22:00 по БТВ ами и накрая Слави да ми се прави на "коректив" на властта.Или да си води занимателно шоу или чисто политическо,какъв е тоя шибан хибрид?!Ето оня ккакъв беше дето го дават,американеца...Ледерман.И при него ходят политици ама си говорят за весели случки от миналото им,общи моабети,въобще да видиш личностната им страна като хора.Не че им разбирам много техния хумор но е по-забавно и отпускащо.

Последно редактирано от Въйко : 22-05-2010 на 14:58
Отговори с цитат