Тема: Ariva 4K
Виж само едно мнение
  #75  
Стар 26-01-2017
james_1 james_1 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 80
Благодари: 10
Получил благодарност:
24 пъти в 15 поста
Сваляния: 150
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Херисто Вижте мненията
Здравейте и аз от скоро имам този приемник закупих си го от сатшоп.бг и мога да кажа че апарата е уникален.Тунерите му са чувствителни и сканират без проблем.Приема перфектно сигнал 4к от сателит както и от флашка или хард диск пуснах му 4к запис от самсунг s7 и няма проблем.Направих запис на флаш на 4к канали от хотбърд и астра и после файла си се чете навсякъде както и на компютър стига само да можете да имате ресурс на устройството където ще се гледа защото си иска мощен компютър за 4к,не си кодира записите си както правят телевизорите и който е любител на записите няма да има проблем какво е и на старата ми арива 252 комбо.Тествах апликациатя на булсатком от гугъл и работи идеално като проблема само е че трябва да се работи с безжична мишка с дистанционното е неприятно както е и за youtube и vbox7 по добре е с мишка и клавиатура.Аналоговия av изход изкарва само аудио сигнал когато е с hdmi кабела за да изкарате и видео картина от там трябва хдми кабела да се извади.Единствения проблем който имам е че не знам какви канали му отваря емулатора от магазина ми го изпратиха с инсталиран но на астра и хотбърд не отварям нищо от кодираните канали и в тази насока ще съм благодарен ако някой сподели какво се отваря и къде.
Нямам чиния вмомента да пробвам.на 39 ирдето го отваря.Изтегли си най-новия softcam.key,влез в оскам през web после files-other file-softcam.key постави новите ключове и сподели какво се отваря.
Отговори с цитат