Виж само едно мнение
  #85  
Стар 27-09-2021
турбо турбо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мони2 Вижте мненията
Да, но на мен ми казаха, че интернетът ми е предплатен до 30.09.2021 и да съм побързал да го платя дотогава, че на първи го спират. А при нет1 имаше 7 дни, после на мен ми пуснаха още 7 заради една авария, през които можеше да си платиш през следващия месец нета и не го спираха. А и както казах, поискаха и получиха за месец 20 лева, а не 18. Аз бях 4 години на промоционален договор 18 лева - 100/100 мбит оптика и бях супер доволен.
Според мен жената в офиса беше неадекватна. Това за 1 октомври, сигурно е било че тя си мисли че ще ми излезе нова сметка. Интересното е едно което няма общо с моя случай, тя каза предплащания за напред след 1 дори тя не можела да прави сега.
Иначе ебати обслужването имат тези, там им се обяснявам в този офис като ученичка. По едно време ми идваше да се пресегна през плексигласа и да я хвана за гушата. Преди да отида до офис звънях и по телефона, там пък ме отрязаха "ами няма тарифи на нет 1 само нов договор и мрежата на вива".

Според мен в петък ще ми кажат че такива като мен с предлатен нет не ги искат, и това ще е. Аз ще проверя сайта им и ако не може да се плаща отивам до офиса, да ми кажат искат ли ми парите или не. Офиса им тук не работи събота и неделя, бахти пародията.
Иначе мрежата на вива не я искам задължават те да имаш техен рутер, аз вече съм си направил мрежа, кабелите им висят като свински черва, абе скалъпена история.

Аз лично ще търся временен доставчик, докато coolbox пуснат мрежа при мен, дано те станат наследника на нет 1.

Последно редактирано от турбо : 27-09-2021 на 19:17
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на турбо за този полезен пост :
proharde (03-10-2021)