Виж само едно мнение
  #5  
Стар 30-07-2023
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,196
Благодари: 581
Получил благодарност:
784 пъти в 532 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Явор Иванов Вижте мненията
Здравейте,

Аз съм дългогодишен абонат на Булсатком, но вече се оглеждам за нов доставчик. Освен проблемите с приемниците, на новите приемници телевизият им насича и замръзва непрекъснато, новите им приемници също отказват, абе пълна трагедия.

Кой доставчик на сателитана телевизия бихте ми препоръчали? Търси се стабилна работа и добра картина, в момента съм 4 приемника общо, като целта е това да остане при новият оператор.

Бих пробвал Неосат, но нищо не се чува от тях, можеи да фалират. Виваком? А1 и Теленор ми се струват нови.

Поздрави,
Явор
Виваком и а1 не са по-добре като съдържание и качество. Неосат, както и ти каза, не е ясно нищо при тях. Но поне повечето канали са с добро качество, което го няма при другите. Хубавото е, че не те хващат за топките с договор и можеш да ги разкараш когато ти е кеф.
Теленор от години не оперират в България, сателитната им телевизия е предимно на север. А наследниците им Йеттел предлагат само IPTV, ако те устройва.
__________________
*** 80cm (13E - 19,2E - 23,5E) *** 80cm (0,8W - 1,9E) *** 60cm (39E - 45/46E) *** Zgemma H9 Combo *** Panasonic viera TX-L42E30E ***
Отговори с цитат