Виж само едно мнение
  #40  
Стар 19-01-2019
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 111111 Вижте мненията
Има малко разлика, ти от Линукс искаш да минеш на някаква ташак платформа ембедед устройство с псевдо линукс.
Що не си взе Jaguar One Plus?
Kакъв е яда да си ползваш кодито като мапнеш папката с филмите кеф по SMB/FTP/SSH
В лан съм я мапнал в коди по SMB.

За ползване от нета съм го мапнал през HTTP video source, от примера на Чък, не е много секюр, хич даже, но нямам нищо ценно на пи.
Исках да може да се гледат филмите и през нета, понеже и през нета с торент контролер дистанционно свалям торенти на сървъра, нещата заспаха,, получи се супер мултимедия.

У дома за смарт тв и DLNA работи.


За ягуара, не ми се даваха пари, оринджа беше много евтин, пито малко скъпо, заплатата отива за сметки и храна дори за гадже не остава, като си в чужд град, за това гледам да мина тънко при покупка на хардуер, а иначе само за IBM сървър X3650 M3 се бръкнах повече че ми трябваше да наваксвам VMWARE ESXI, Zabbix, Мicrosoft Сървъри и да пускам, Router OS, Линукси и JunOS че да се обучавам в собствена виртуална среда и да наваксвам и експериментирам нещата, които виждам на работа.


Ти остави това, кажи на лично ще удариш ли рамо когато си фри, това с линксуса, че няма инфо, ще събира прах линксъса, а ми се искаше да му намеря приложение вкъщи за безжични слушалки вързани по войп към PSTN.


За местене на линия това е гайда ама не е точно това което искам да правя:

http://www.hardware-bg.com/down/pub/..._6iDabXDVAB-f8

До колкото знам Дрим е правил точно това, което искам, но не му се занимава.

Последно редактирано от Танннер : 19-01-2019 на 01:54
Отговори с цитат