Виж само едно мнение
  #51  
Стар 29-03-2019
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ники2 Вижте мненията
Така да обясня .....Гледам си булсатком основен и два допълнителни приемника. Плащам си пълния пакет и давам всеки месец по 39лв и нямам намерение да се отказвам. Даже плащам още 10 лв. кабелна, която не ползвам и 27 лв интернет. Желанието да закупя сателетен приемник е просто ей така....за спорта. Имам чиния с мотор и искам да си гледам сръбските пинкове, някои спортни канали и iconcert на 23.5Е /например/. Не съм някакъв авантаджия. Около 80лв. плащам всеки месец за телевизия и интернет и не ми пука....Купих едно евтино турско дърво/сателитен приемник/ със шеринг за една година, което отключва горе доле, това което искам.
И чака една седмица да ни кажеш за да дъвчем тая тъпотия тука??????
Развей флага и на другия бряг ,че Фики се смее от 5 дена!!!!!
Пита как си с пералните, миячните машини и Телевизорите и нямаш ли нужда от смяна на модела на източване ,преточване и канелката на качето със киселото зеле???
В тоя форум 95% от юзерите плащат и по повече , така че ти стана ясно и нашето е хоби.
Някой ти беше писал ,първо прочети , не да се регистрираш завчера и да ни омоташ тука като патета в кълчища изчаквайки , а си купил турското дърво гледайки ни сеира!
То не бяха Енигма2 , то не бяха линкове на скъпи приемници, айде умната !

Последно редактирано от Neo64 : 29-03-2019 на 10:40
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
painkillerbg (29-03-2019)