Виж само едно мнение
  #84  
Стар 24-12-2018
Аватара на Танннер
Танннер Танннер не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2018
Местоположение: Шумен Варна Бургас
Мнения: 425
Благодари: 159
Получил благодарност:
39 пъти в 33 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bu12tras Вижте мненията
Цецо знам как стават нещата. Но явно тези тотално ще довършат остатъка от оператор....
Това преди 20г го нямаше , активация на сим 3 дни баси.....
Утре отивам аз и ще ги съсипят.


Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro

Пффф шокиран съм, аз на работа съм пускал заявки към А1 за прехвърляне на корпоративен номер. като подавах данни за кода на новата сим карта и номера който искам да прехвърля, имайте в предвид че имейлът ми преди да стигне А1, стига още един служител вътре в отдела, номерът беше прехвърлен за 3 часа, какви 3 дни..


А прехвърляне на личен номер от Теленор от стара сим на нова сим карта пак на теленор пък отне минута.

Аз си мисля че в офисът в който си бил, не си попаднал на кадърни хора.


Не зависимо при кой оператор си, плащат много малко на служителите си по офисите, за това често едни напускат а други сега започват, та до като се научи човечецът напуснал и дошъл нов заек, който още не знае как стават нещата и как да работи със системата.

Аз ако съм бих сменил офиса с друг, до като не намеря по постоянен състав от служители, които имат някакво ниво.


В моя роден град в офис на Теленор има една яка кака, която вече прави доста години стаж в Теленор, и само с нея обичам да работя, винаги намира някакъв изход за моите изисквания, и никога не казва, не може или няма да стане. И всичко става бързо.




3 Дена вие ме убихте....


И аз да споделя недоволството си от Теленор.

Вече два пъти ме прекарват с двойна такса.

През август системата им ме заблуди при онлайн плащане.
Опит 1 грешка.
Правя второ плащане и е успешно.
Гледам си баланса, две такси платени.


И сега преди дни, плащам в друг офис не при моята позната.
Две такси, викам си добре щом толкова толкова, понеже плащам таксата на наще, а не съм бил у дома 8 месеца и не ги знам на какво са, стори ми се висока таксата, питах сигурни ли са два пъти, да да ама не.


Взех си касовата бележка, взех егенето на стареца, чух се с оператор направих справка и са ми взели на касата две такси.

И ако си искам парите, пускал съм молба и съм чакал месец.
Или ще се приспадне от следващият абонамент.



Така де, обслужването е под критика, но кво да направиш, България, само тук са възможни такива неща..

Последно редактирано от Танннер : 24-12-2018 на 00:40
Отговори с цитат