Виж само едно мнение
  #11  
Стар 20-08-2013
denyo denyo не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: Девня
Мнения: 172
Благодари: 45
Получил благодарност:
44 пъти в 21 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Exclamation

Цитирай:
Първоначално написано от Цифрофикатор Вижте мненията
Както го обясняваш, да си кажем направо- има отместване, но все едно, че го няма. Какво ще стане, като се запълни паметта?
Хм, а какво става при другите приемници? Те не записват ли в паметта по време на таймшифт? При 8113 не е кой знае колко по-различно. Единствената разлика е, че като включиш даден канал и започва задължително да го записва. Като смениш канала, стария файл се трие и започва да записва нов. Един вид, при друг модел приемник, все едно при всяка смяна на канала да натискаш и таймшифт. Това между другото е много гъзарски режим, ако се замислиш. Гледаш си ти ТВ и минава нещо интересно или нещо което си пропуснал. Натискаш превъртане на зад и си готов. Докато другите приемници, като нямат такава опция, няма как да видиш нещо, което не си записал изрично. Опцията е готина и се учудвам колко бързо я прави (опитай на друг модел приемник да: 1.избереш канал, 2.да включиш таймшифт, да погледаш, да 3.изключиш таймшифта за да 4.минеш на друг канал - ще ти отнеме доста време. Докато при 8113 това става напълно автоматично и доста бързо. Само с избирането на нов канал, с едно натискане на бутон. Така че, нека не говорим за неща които не сме виждали лично с очите си. Аз таймшифта на 8113 съм го ползвал достатъчно, за да знам какво точно прави, както виждаш. Единственото нещо което ме притеснява е, както писах 1000 пъти, че тоя гъзарски режим би убил бързо флашката. В по-новите 12 и 15 има два режима таймшифт - гъзарския от 8113 и традиционния който си го имат и другите приемници. Така че при тях човек има избор, дали да се прави на гъзар спонсорирайки производителите на флаш памети, или само да си спира на пауза филма, докато пусне една вода. Не знам колко по-ясно може да се обясни от това.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на denyo за този полезен пост :
Пулс (27-08-2013)