Виж само едно мнение
  #3  
Стар 04-04-2014
Аватара на ВалчоП
ВалчоП ВалчоП не е на линия
обикновен ползвател
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: München/Oberammergau
Мнения: 7,140
Благодари: 2,925
Получил благодарност:
4,385 пъти в 2,150 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Приемникът си е бърз, и ще го забавиш само ако си сложиш пиконки на харда или инсталираш разни приложения, дето четат от диска, като едновременно с това зададеш на харда да се спира, ако не се ползва определено време. Ако никое приложение не чете от харда, скоростта на приемника не се влияе.
Ву-то си е по дефиниция доста бърз приемник (Солото ми е два пъти по-бързо от прехваленото Гигаблу, като и двата са с вътрешен хард 1ТБ) и не би трябвало да се влияе от някакъв диск ако е само за PVR функция.
Аз лично не съм забелязал промяна в бързината на който и да е приемник преди и след монтиране на твърд диск.
По отношение на твърдотелните дискове (или както там се превежда на нашенски "SSD"), за сега съм още в режим на изчакване, защото съм чел, че не са много успешни при ползване за големи видео файлове и чести презаписвания.
Може и да греша. За бързина не знам, но тишина определено предоставят, ако обичате да гледате телевизия без звук
__________________
SatConn 100 cm (9-13-16-19-23-28-31-39-42-45E), Best HG 404 & Gibertini 125 & Moteck SG2500 (70.5E-45W);
VU+ Ultimo 4K,
VU+Solo², GigaBlue HD Quad Plus, Samsung GQ 55 Q9 FNGTXZG; Samsung UE48JU7090.
Отговори с цитат