Виж само едно мнение
  #31  
Стар 19-04-2015
Аватара на Илкс
Илкс Илкс не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Местоположение: Троян
Мнения: 48
Благодари: 32
Получил благодарност:
3 пъти в 3 поста
Сваляния: 11
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз използвам доста продавалника, предимно купувам, но също така съм продал 10тина перфектни артикула 2хПС3, игри за ПС3/360, книги и рейтинга ми е 100%. Най-некоректното нещо което някога съм правил беше да повикам веднъж куриер на Еконт до вкъщи за да изпратя стока, след като казах това на купувача, той ме заклейми на лично и каза, че ако транспорта е повече от 5 лв нямало да вземе стоката и аз бях е така :О . Проблема се оправи, като му казах, че сумата която плати над 5 лв за доставката ще му я плата, чрез пейпал. Хора всякакви ... И ставашв въпрос за 8 игри оригинални за 360ка, 3 от тях в целуфанче (не разопаковани) и цената беше 45 лв.

А пък съм закупил над 50 артикула и само веднъж можех да се оплача. Беше дъно с775 с Г31 за 30 лв. То се очакваше да му има нещо за 30 лв, но не беше нищо фатално. Човека поради някаква причина, странна за мен, беше изтъргал (премахнал) чопчето от 2рия слот за рамта, това което се пада по средата на платката, за да не ти позволи да сложиш различна от ДДР2 памет. Е явно е правил опит да натика ДДР единичка вътре, но дъното все още си работеше, само слота беше под въпрос.
__________________
Victoria Concordia Crescit
Отговори с цитат